iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var

2 posters
YazarMesaj
elif07
Yeni Üye

Yeni Üye

ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var Empty
MesajKonu: ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var   ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:01 pm

merhabalar isminizi arkadaşımdan aldım.Sorunumu sizinle paylaşmak istiyorum yardım edersenız sevinirim

10yıl once iflas etmıs ve ailesi tarafından terkedilmış ve sandelyesı kalmayan adama 500 milyarlık tazminat acmislar tabıkı parası olmadıgından avukat tutamayan adama 500mılyar tazminatı vermiş hakım 10yıl once ben bu adaml bana bir ofıs ac ben calıstırayım yarıyarıya dedi bende actım çalısmaya basladı.2yıl calıştıktan sonra biz imam nikahı ile birlikte olduk.bu arada karsıtaraf sureklı iş yerıme içralar yolladı borç 600 milyar olmus cunku.4 yıl once bır kızımız oldu su an 4 yasında ama gunumuze kadar borc 1 tirilyon olmuş 1 tirilyon olunca sureklı içra benım evıme gelıyor ve esyalarımı toplayıp gıdıyorlar ve dava acın dıyorlar.kanunen her turlu bilgilerı vermeme ramen 05,11,2010 da tekrar gelıp evimi toplayıp gıttıler . beraber yasamıyoruz kızını gormek için geliyor benım evıme kanıtlarını sunsamda neler donuyor anlayamadık ben ve avukatlar yargıtaydan benım evime içra gelebılır kararı cıkarmıslar kızımın babasıyla resmi nikahımız bile olamadan icraları yuzunden ayrıldık ama hala içra bana gelıyor yardım edrmisiniz ne yapmam gerekiyor.en son davamda evın benım olduguna mahkeme kararıyla belgelemistim neye dayanarak bozdurdularsa bozdurmuslar kararı bayram sonrası yine gelcez esya alma deyıp gıttılr. soz konusu adam benım sadece kızımın babasıdır .kanunen sesimi duyuramdım siZlerin sayesinde işl duyurabilim .SAYGILAR YARDIM EDİN ADAM 66 YASINDA 1 TİRİLYONU İSTEYENDE OGLU 40 YASINDA İÇRALARI YOLLAYANDA OGLU ALLAH HAYIRLI EVLAT VERSİN CÜMLEMİZEE
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var Empty
MesajKonu: Geri: ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var   ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 2:53 pm

Kardeşim bu kanunu bir iş, buna en iyi avukatlar cevap verebilir. Ama işlerinin açılması ve ters gitmemesi için 77 Fatiha ve 33 İhlas Oku günde, Akşamlarısa 1 Yasin Okuyarak aç ellerini Allah 'a Dua Et. İnşaAllah Rab 'bimin sana kapı açacağından umutluyuz

Rab 'bim Yardımcın ve Yardımcımız Olsun Amin.

ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var