iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR

2 posters
YazarMesaj
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR    ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:06 pm

hocam Allah rızası için yardımınızı istiyorum hocam kızım dünyaya geldikten sonra bende bir takım huzursuzluklar oldu geceleri uykumun arasında sanki boğazımı sıkıyorlar gibi nefesim kesliyor üzerimde sanki tonlarca ağırlık var kıpırdayamıyorum sesimi çıkaramıyorum dua okumak istiyorum dilimi oynatamıyorum kendimi bıraksam çok kötü şeyler olucak direniyorum dilim dönmesede aklımdan dua okuyorum yaklaşık 2 dakika sürüyor bu durum o durumdayken bazı halisülasyonlar görüyorum 5 yıl önce başladı bu durum.. çok nadir oluyordu hocam 3 ayda bir senede 4 defa felan ama son bir haftadır her gece oluyor uyumaya korkar oldum hocam dualarınızı bekliyorum Allah razı olsun
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR    ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 7:11 pm

güncel
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR    ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:06 pm

Selamün Aleyküm,Kardeşim Şifa Okumanı yaptım inş. Ulvi Hocam geldiğinde mutlaka ilğilenecektir. Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifanı Tecelli Etsin.

ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR    ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 9:38 pm

Emir Sultan demiş ki:

Selamün Aleyküm,Kardeşim Şifa Okumanı yaptım inş. Ulvi Hocam geldiğinde mutlaka ilğilenecektir. Cenab-ı Allah Şafi İsmiyle Şifanı Tecelli Etsin.

Ve Aleyküm Selam Allah razı olsun hocam Rabbim kalbinizden razı olsun hocalarımız olmasa dualarımız olmasa halimiz duman Rabbim sizleri eksik etmesin İnşaAllah
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR    ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR  Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 6:10 pm

güncel....

ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...
» Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
» sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var