iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var

4 posters
YazarMesaj
mahmut
Yeni Üye

Yeni Üye

sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Empty
MesajKonu: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 7:17 pm

sevgılı ulvi hoca ve site sakınlerı hepınızı selamlıyorum.hocam once rabbimden sonrada sızın aracılığınızla rabbimden şifa diliyorum hocam benım bir sorunum var yavuzcan arkdaşımdan allah razı olsun ki der demez hemen adresı istedım cunku rabbıme cok inançlıyım kalpten hocam sizden rıcam yavuzcan arkadaşım gıbı benımde saç sorunum var yavuzunkı duzeldi hpcam dularınızla bana da yardımcı olurmusunuz daha gencım ama saçlarımı kaybedıyorum gunden gune yavuz kardesımızde allah rızası ıcın yardım etmıssınız bende kalpten ınanarak sızden yardım ıstıyorum sevgılı ulvı hocam adım mahmut soyadım inaç benım adıma rabbime dua edersenız çok teşekkür ederım hocam bırde ben bır kaza gecırdım elımde yuzumde yaralar var ayrıyeten onun ıcınde allah rızası ıcın dua edebılırmısınız ız kalmadan ıyıleseyım pıskoljım cok bozuldu hocam sımdıden teskkur ederım saygılar mahmut.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 10:30 pm

Aleyküm Selam kardewşim hoşgeldin aramıza.Allah Razı Olsun, seninki zor olacak ama elimden geleni yaparım kardeşim, gerisini Rab 'bim Bilir. Artık İnşaallah
mahmut
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 10:45 pm

allah razı olsun hocam bır dua etmenız benım ıcın yeterli cok cok tesekkur ederım hocam ınanın pıskojıkmen bıtıgım suan hem yuzumdekı yaralar hem saclarımı kaybettım yavuz duzeldı rıca edıorum sızden benım ıcınde okursanız baska bır dılegım yok sızden hosbulduk cok guzel bır sıte bu arada bundan sonra hep burdayım cok sevdım hayırlı olsun sıtenızde..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 2:21 am

Allah Razı Olsun kardeşim, hoşgelmişsin aramıza İnşaallah hep beraber Hayırlarla
mahmut
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 11:09 am

sevgılı ulvı hocam ve sıte sakınleri hepınıze gunaydın sitenız okadar cok hosuma gıttıkı artık işyerınden bıle sıtenıze gırıyorum ilk işim sitede olmak oluyor benı boyle guzel bır sıteye ve ulvı hocamla tanısmama vesıle olan yavuzcanada tesekkur ediyorum..saygılar
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 11:44 am

hoşgeldin mahmut kardeş
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var   sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 3:07 pm

ALLAH ŞİFA VERİR İNŞALLAH ....

HOŞGELDİN ARAMIZA..

sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var