iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar

YazarMesaj
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar   Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:23 pm

Ulvi hocam sizi tekrar rahatsız ediyorum ama lütfen kusura bakmayın hocam yardımınıza ihtiyacım var son 4 haftadır ruhen ve manevi olarak hiç iyi değilim hocam kendimi bir boşlukta hissediyorum,hayatan zevk alamıyorum,içim sıkılıyor ruhum daralıyor,herşeye karşı bir soğukluk var içimde hep bir isteksizlik hiçbirşey yapacak gücüm yok ne yapmak istiyorsam başlamak için güç bulamıyorum kendimde başlasamda hep yarım kalıyor,tembellik,sürekli bir yorgunluk büyük bir iradesizlik hocam yapmak istemediğim şeyleri yapmak zorunda kalıyorum sürekli mutsuzum bunalıyorum sanki boğazımı sıkıyorlar,herşey gözümde o kadar büyüyor ki,çok korkuyorum gölgemden bile korkar hale geldim beni takip ediyorlar hissine kapılıyorum artık düşünmek ten yoruldum sürekli düşünce halindeyim vesvese ve evham çok ne yapacağımı bilmiyorum namazlarımı kılamıyorum kılmak istemiyorum Sad kılmak için uğraşsam bile üstüme büyük bir ağırlık çöküyor içime kendimi çok yorgun bitkin ve mutsuz hissediyorum güvensizlik duygusu korku endişe...bu ruh halinden neden kurtulamıyorum hocam ben lütfen yardım edin ne yapmalıyım ne olur namazlarımı kılabilmem için yardım edin hocam yardımınıza muhtacım.

Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...
» Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
» sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var