iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...

4 posters
YazarMesaj
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Empty
MesajKonu: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:48 am

Öncelikle sitenizi inceledim ardından Allah rızası için bir şeyler yaptığınıza inandığım için yardım istiyorum. başımdan kötü bir birlikteklik geçti ve ondan sonra neye el atsam tutunamadım şimdi bir birlikteliğim var ama bitme aşamasında bitirmek mi görüşmek mi hayırlı olcak bilemiyorum sorumluluklarımı yherine getirmem lazım fakat yataktan sışarı çıkamıyorum sanki bi şeyler omuzumdan beni yatağa basıyor. yardımcı olabileceğinize gerçekten inanıyorum artık cok yoruldum bu karmaşalardan ölmek düğün sanki artık benim için
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:53 am

HOŞ GELDİNİZ KARDEŞİM AİLEMİZE

çok doğru bir adrestesiniz maşaALLAH hocalarımız bir tane ve hepsi Allah c.c rızası için çalışmaktalar iyiki geldiniz

rabbim yar ve yardımcınız olsun inşaALLAH vesselam
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 10:58 am

bana bakım yapmanız mümkünmü? daha önce bunu hiç denemedim allah rızası için bana yardım edin
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:28 pm

allah rızası için birileri bi şey söylesin psikiyatr da gittim ama bi çözüm bulamadım bi an gelio göğsümün üstünde bi ateş topu ensemden kaynar sular dökülüo her sabah uyandığımda aynı dert tasa allah aşkına biri cevap versin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 2:13 pm

Akşam sohbet alanında ol kardeşim İnşaAllah yardımcı olmaya çalışalım
saygun
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:33 pm

Selamün Aleyküm Hocam ben geçmişe dönük kaza namazlarımı kılmak istiyorum. Dün başladım aslında,daha önceki yıllarda da ara arada kıldım ama hiç kayıt tutmadım malesef.Ben 29 10 1975 doğumlu bir bayanım 5 senedir aralıksız kıldım daha evvelde 2 yada 3 sene kadar(hatırlayamıyorum tam olarak)kıldım. orta okul 1 de regl oldum. Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim Allah'a emanet olun saygılar sevil
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 12:57 am

hocam sohbet kanalındayım
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:01 am

hocam sizi bekliyorum
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:06 am

Kardeşim İnşaAllah, sizler için okunmalar başladı, şu an bana tahsis edilmiş bilgisayarda sorun var, chat alanına giremiyorum. Forumda cevap yazarken sıkıntı yaşayabiliyorum ve msn em açılmıyor yada çalışmıyor

İnşaAllah yarın aktif olarak yardımcı olmaya çalışacağım
fatih_cetin207
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:12 am

hocam ben suallerimi size iiletsem müsait olduğunuzdada tam olarak size danışıp ilminizden faydalansam münasipmidir?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...   Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var... Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 11:49 am

İnşaAllah kardeşim tabiki olur.

Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
» ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var