iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!

3 posters
YazarMesaj
Geylani
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Empty
MesajKonu: Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!   Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 12:47 pm

slm alkm ulvi abi ve diger abiler,

benim görüstügüm bir abi bana ancak sizin bana yardimci olacagini söyledi, ama nedense size ulasamiyorum abi. Lütfen bana yardimci olurmusunuz, gittigim her kapida caresiz kaldilar. Diyarbakirdan istanbula ve hatta almanyada gitmedigim hoca kalmadi.

Lütfen abi, dünden beri her 20 dakikada bir bilgisayari acip mesaj geldimi diye yokluyorum...
yasinbilgin1985
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!   Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:10 pm

slm ulvi abi nerde napıyor gelmeyecekmi
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!   Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:46 pm

yasinbilgin1985 demiş ki:
slm ulvi abi nerde napıyor gelmeyecekmi
yasin kardeşim sıkıntını bize yazarmısın özelden yanılmıyorsam müzik sektörindesin.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!   Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:47 pm

Geylani demiş ki:
slm alkm ulvi abi ve diger abiler,

benim görüstügüm bir abi bana ancak sizin bana yardimci olacagini söyledi, ama nedense size ulasamiyorum abi. Lütfen bana yardimci olurmusunuz, gittigim her kapida caresiz kaldilar. Diyarbakirdan istanbula ve hatta almanyada gitmedigim hoca kalmadi.

Lütfen abi, dünden beri her 20 dakikada bir bilgisayari acip mesaj geldimi diye yokluyorum...
kardeşim sizde bana özeladen yazın inşallah.vesselam
yasinbilgin1985
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!   Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!! Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:21 pm

ULVİ ABİYE BAKIM YAPTIRACAKTIM NAZAR BÜYÜ VEYA CİN VARMI DİYE BAZI PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLARIM VARDA ONDAN DİYORUM

Ulvi abi, yardiminiza ihtiyacim var, lütfen!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» sevgili ulvi hoca yardımınıza ihtiyacım var
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» ehlisünnet grubu yardımınıza ihtiyacım var