iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......

+60
ZEYD BİN HARİSE
narin.yilmaz
MAVİL
Kerem
Ugur
ömür
kaptan
NUR_YOLU
deniz78
powermill
Kul
burden
ykmz
Tevazu
hi_LAL
ubeyir
muratorc
sahra
yağmur
firdevs
Dua
ebd3066
TUĞRA
alaturca
masum
rumeysa
Yaraliasik
zersin
Emir Sultan
islam73
gökkuşağı
sevban
KurtuluşZor_786
şiar
sukranu84
HuRRiCaNe
MeNZiLLi
Duygu
badesu
kemal
okko85
Gözde Erz
gül-as
ebu damdam
fatm
nursima
merve uzun
counTess.G
XIDDENX
ByNoKTa
dadaş-dadaş
loyal
ulvi
haydarı kerrar
Lja
hüzün
Rayiha arşınca
mümine sultan
mavilim
gespenst
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 1:17 am

mümine kardeş yanlış anlama ukalalık için sormuyorum damdan düşer gibi yazma demişin,damdan düşer gibi yazmak nasıl oluyo...ben anlamadım sana sadece bunu anlamak için soruyorum...çünkü ben bilgisayar kullanmayı daha yeni öğrendim ve bu gibi yada daha farklı sitelerle hiç işim olmadı ve burdaki kimseyi tanımıyorum ve birilerinden cevap alamayınca sesim duyulmuyo zannettim seni onlien görünce sana sordum ve bu ilk ve son olacak...rumuzum ebu damdam diye bana birşeyi anlatırken şiirleme tekerleme yapıyosun ama sen ebu damdam kim biliyonmu?..bir daha sana ne sorarım nede cevap alırım...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 2:42 am

Ebu damdan, öncelikle hoş geldin kardeşim, Mümine Sultan benim bir kardeşimdir ve sitenin edep adap ve gidiş yolunu iyi bilir

Bence ona bir teşekkür etmelisin, bilirsin her evin bir misafirlik adabı vardır.

Yazdıklarından kalbinde kötülük olmadığını anlıyorum ama inan bu sabırda kalmamı sağlayan Mümine Sultan ve gespents kardeşimdir

Sitemiz kardeşlik, sevgi ve saygı üzerine kurulurdur

Bence sana doğruyu gösteren bu insanlara teşekkür etsen hoş olur

Kardeşim dediğim gibi sabırlı ol, sende bir kardeşimizsin, İnşaallah hepinize bakılacak
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 12:02 pm

Allah en başta bana sonra cümle müslümanlara keskin feraset ve yüksek idrak ve fehm anlayışı versin...müslamanların birbirini anlamama illetinden bizi korusun.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 12:22 pm

Allah en başta bana sonra cümle müslümanlara keskin feraset ve yüksek idrak ve fehm anlayışı versin...müslamanların birbirini anlamama illetinden bizi korusun.

aminn.. inşş.müminler kardeştir.
tekrar hoşgeldiniz.aramıza rabbim rahman ismi ile tecelli buyursun
allahumme amin..
kemal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 12:50 pm

EGER BİR GÜN ÇOK BÜYÜK BİR DERDİN OLURSA ALLAHA DÖNÜP BENİM BÜYÜK BİR DERDİM VAR DEME, DERDİNE DÖNÜP BENİM ÇOK BÜYÜK BİR ALLAHIM VAR DE... selamun Aleyküm ben nereye mesajımı yazacam ulvi hocaya nasıl ulaşacam bilmiyorum, girişlerde bir kaç tane yere yazdım ama dogrumu bilmiyorum ulvi hocam çok acil yardımına ihtiyacım var ne olur unutma beni Allahım sizden ve tüm inananlardan razı olsun.
badesu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 9:38 pm

slm aleyküm ben bu aileye yeni katıldım ve elhamdülillah iyiki de katılmak nasip olmuş.böyle bilgilerin paylaşılmasına paylaşmamıza benimle birlikte birçok insanın ihtiyacı var.yer gök dua üzerine hepimiz biliyoruuz.zyrıca dua kardeşligi yapmak istiyorum katılmak isterseniz çünkü 3 yada daha fazla insanın elleri aynı amaç için semaya dogrulursa Allah geri çevirmekten haya edermiş.bizde hep birlikte neden bu fırsatı degerlendirmeyelimki....s.a. arkadaslar
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 05, 2010 10:07 pm

hoşgeldınız yenı katılan arkadalşlarım, umarım hersey gönlunuzce olur A.S
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 8:53 pm

güncel....
Duygu
Yeni Üye

Yeni Üye
Duygu

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 10:21 pm

Merhaba,aranıza yeni katıldım , site çok güzel bir yere benziyor ,ne kadar faydalı bilgiler paylaşılmış öyle,insanların birbirlerine yardım etmesi ne güzel bir sey .Daha önce bu tür bir ilim sitesine hiç üye olmamıştım gerçi , burası bir ilk benim için,
Umarım ki birlikte daha iyiye ve daha güzele ulaşırız:)
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 8:23 am

Duygu demiş ki:
Merhaba,aranıza yeni katıldım , site çok güzel bir yere benziyor ,ne kadar faydalı bilgiler paylaşılmış öyle,insanların birbirlerine yardım etmesi ne güzel bir sey .Daha önce bu tür bir ilim sitesine hiç üye olmamıştım gerçi , burası bir ilk benim için,
Umarım ki birlikte daha iyiye ve daha güzele ulaşırız:)

hoş geldiniz Smile inş faydalı olur.....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 10:37 am

yeni üye olan can kardeşlerimiz

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Hosgeldiniz1_1_[/quote]
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 11:49 am

Yeni üye olan tüm kardeşlerim hoşgeldiniz sefalar getirdiniz hakkınızda hayırlı olması umuduyla.vesselam
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:32 pm

Ne mutlu sizlere yeni gelen arkadaşlar hocamın duasını almak
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 18, 2010 12:16 pm

güncel.............
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 5:37 pm

güncelleme zamanı gelmişSmile
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:34 pm

selamunaleyküm..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:41 pm

KaRa_YiLaN demiş ki:
selamunaleyküm..

Aleyküm Selam Kardesim, Nasilsin?
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:43 pm

Şükür hamdolsun Ali kardeş sen nasılsın..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 6:50 pm

KaRa_YiLaN demiş ki:
Şükür hamdolsun Ali kardeş sen nasılsın..

Cok Sükür Kardesim, Sitemizde bir sorun ile karsilasirsan bana yazabilirsin Kardesim.
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 7:55 pm

Selamlar...

Tanışma bölümü burasımış. Acemilik olmuş bendeki doğrudur. Birkaç tane haylazım var. Hepsi büyüdü, her biri ayrı bir tarafa savrulurken!
neyse....
Bir sıkıntılar oldu. Benden kaynaklandı herhalde. Dönüş yapamadık O'na! her geçen günde uzaklaştık düşman olduk birbirimize.Karanlıklarımız koyulaşırken görüş alanımızda kayboldu bizim hatamızdır. Ne olursa kişiden yine kendimizden biliriz. Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_sad
Bir hocamız vardı Edep Ya HU diyen, tabi çoook gerilerimde kaldı, bizde haylazlık yapmışız demek ki. O günlerimizi birkaç yıl önce özlerdik; şimdilerde ise özlemeyide özledik!..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:18 pm

Hosgeldin...
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:35 pm

Zinnureyn_Ali demiş ki:
Hosgeldin...

Hoşbulduk Zinnureyn_Ali
Siteyi tanımıyorum. Biraz bakıyordum her bastığım tuşta hep aynı yere geliyormuş gibi oldum. Sitede kayboluyorum. Ben İnşaallah burda olmaya gayret edeceğim. Yakın zamanda Trafik kazası geçirdim ve çok şey dank etti. Fakat benim için vakit çok geç.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:42 pm

şevval demiş ki:
Selamlar...

Tanışma bölümü burasımış. Acemilik olmuş bendeki doğrudur. Birkaç tane haylazım var. Hepsi büyüdü, her biri ayrı bir tarafa savrulurken!
neyse....
Bir sıkıntılar oldu. Benden kaynaklandı herhalde. Dönüş yapamadık O'na! her geçen günde uzaklaştık düşman olduk birbirimize.Karanlıklarımız koyulaşırken görüş alanımızda kayboldu bizim hatamızdır. Ne olursa kişiden yine kendimizden biliriz. Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_sad
Bir hocamız vardı Edep Ya HU diyen, tabi çoook gerilerimde kaldı, bizde haylazlık yapmışız demek ki. O günlerimizi birkaç yıl önce özlerdik; şimdilerde ise özlemeyide özledik!..

a.selam,hoş geldiniz tekrardan...ama hızlı bi giriş olmuş maşallah neler yazmışsınız öle üzülmek yok ama,nolduki hayırdır:)

En son Rayiha tarafından Salı Nis. 20, 2010 9:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 8:55 pm

Zinnureyn_Ali demiş ki:
Hosgeldin...

Web sitenizi çok beğendim. Timurtaş Uçar'IN Fatih'in İstanbulu Feth ile ilgili vaazı varmı çok eski bir vaazdır.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:22 pm

şevval demiş ki:
Zinnureyn_Ali demiş ki:
Hosgeldin...

Web sitenizi çok beğendim. Timurtaş Uçar'IN Fatih'in İstanbulu Feth ile ilgili vaazı varmı çok eski bir vaazdır.

Sagol Allah cc razi olsun, benim Web Sitemde yok ancak baska bir arkadasin Videosu var.

Az önce bahsettiginiz konuyu actim.

BURDAN SÖZKONUSU KONUYA BAGLANIYORSUNUZ -TIKLAYIN-
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:30 pm

şevval demiş ki:
Zinnureyn_Ali demiş ki:
Hosgeldin...

Hoşbulduk Zinnureyn_Ali
Siteyi tanımıyorum. Biraz bakıyordum her bastığım tuşta hep aynı yere geliyormuş gibi oldum. Sitede kayboluyorum. Ben İnşaallah burda olmaya gayret edeceğim. Yakın zamanda Trafik kazası geçirdim ve çok şey dank etti. Fakat benim için vakit çok geç.

Sitenin formati diger Sitelere göre biraz farkli ancak biraz Vakit gecirdiginizde alisirsiniz.

Trafik kazasi icin de gecmis olsun ama son nefes verilmedikce hic bir sey gec degildir. Rahat olun.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 20, 2010 9:44 pm

ve aleyküm selam
ALLAH c.c aşkımızın ve paylaşımlarımızın daim olması dileğiyle

hoşgeldiniz üyeliğiniz cümlemize hayırlı olsun
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:44 am

mü'mine sultan demiş ki:
ve aleyküm selam
ALLAH c.c aşkımızın ve paylaşımlarımızın daim olması dileğiyle

hoşgeldiniz üyeliğiniz cümlemize hayırlı olsun
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3

Bana dediniz sanırım hoşbulduk! Selamünaleyküm ve Aleykümselam. Smile
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 4:31 pm

yeni arkadaşlar hoş geldiniz Smile
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 6:59 pm

Hoşbulduk Rayiha Very Happy Umarım hayırlı olur hepimiz için.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 11:04 am

............................HOŞGELDİNİZ CÜMLETEN.....................................
sukranu84
Yeni Üye

Yeni Üye
sukranu84

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 2:59 pm

selamunaleyküm,

tesadüfen siteyi buldum saatlerdir forumları okuyorum çok faydalı bilgiler mevcut.

sitenin kurulmasında öncü olan, bilgi paylaşımında bulunan ve sıkıntıdaki insanlara yardımcı olanlardan Allah razı olsun.

hayırlı işleriniz inşallah her daim devam eder.Böyle insanların var olduğunu görmek mutlu ediyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 3:01 pm

sukranu84 demiş ki:
selamunaleyküm,

tesadüfen siteyi buldum saatlerdir forumları okuyorum çok faydalı bilgiler mevcut.

sitenin kurulmasında öncü olan, bilgi paylaşımında bulunan ve sıkıntıdaki insanlara yardımcı olanlardan Allah razı olsun.

hayırlı işleriniz inşallah her daim devam eder.Böyle insanların var olduğunu görmek mutlu ediyor.

Aleyküm Selam Kardesim, hosgeldin... Güzel yorumun icin cok sagol.
sukranu84
Yeni Üye

Yeni Üye
sukranu84

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 3:34 pm

teşekkürler hoşbuldum... siz sağolun.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 10:29 pm

Aleykumselam...

Hoş Geldiniz KardeşİM..,
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 B-440530-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1_g%C3%BCl

En son mü'mine sultan tarafından Çarş. Nis. 28, 2010 4:42 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 11:17 am

güncel......
şiar
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 2:47 pm

selamün aleyküm gönül yarenleri,Bir kardeşimiz bakmamı istedi iyikide istemiş Smile gayet güzel bilgiler var,inşallah gönüllerede yansır bu güzellikler..Gönül güzel olunca dil yumuşak bakışlar sevgi dolar,Aranıza biz cahilide kabul edermisiniz,bir köşede kıvrılır dinleriz Smile..
Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..selam ve dua ile..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 2:52 pm

şiar demiş ki:
selamün aleyküm gönül yarenleri,Bir kardeşimiz bakmamı istedi iyikide istemiş Smile gayet güzel bilgiler var,inşallah gönüllerede yansır bu güzellikler..Gönül güzel olunca dil yumuşak bakışlar sevgi dolar,Aranıza biz cahilide kabul edermisiniz,bir köşede kıvrılır dinleriz Smile..
Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun..selam ve dua ile..

Aleyküm Selam Kardesim Hosgeldin. Estegfurullah, basimizin üstünde yerin var.
şiar
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 3:06 pm

Eyvallah Ali kardeşim Hoşbulduk safa bulduk..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 4:43 pm

mü'mine sultan demiş ki:
Aleykumselam...

Hoş Geldiniz Kardeşim.,
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 B-440530-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1_g%C3%BCl
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:34 am

Selamün-Aleyküm.
Gönül erleri, ferasetli mü'minlerin cem olduğu bu ulvi çatı altında geç de olsa bulunmak bana huzurdur, onurdur... Bu aciz buradan feyz alacaktır inşaallah.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 8:37 am

Aleykumselam...

Hoş Geldiniz Kardeşim.,

üyeliğiniz hayırlı olsun
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 9:03 am

Hoşbulduk. Teşekkür ederim. Umarım hayırlı olacaktır inşaallah...
HuRRiCaNe
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 11:37 am

Hoş geldiniz kardeşim.
sevban
Normal Üye

Normal Üye
sevban

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 11:48 am

Esselamun Aleyküm Cümleten
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 11:55 am

şevval demiş ki:
Hoş geldiniz kardeşim.
hoşbulduk kardeşim. Teşekkür ederim.
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 11:58 am

sevban demiş ki:
Esselamun Aleyküm Cümleten
Ve Aleyküm-Selam ve Rahmetullah. Hoş geldin kardeşim.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 12:18 pm

Aleykumselam...

Hoş Geldiniz Kardeşim.,

üyeliğiniz hayırlı olsun kardeşim ne güzel seni görmek
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 1:32 pm

Yeni gelen kardeşlerim hepiniz hoş geldiniz iyki geldiniz Rahman razı olsun. Allah c.c adına Muhabbet alıp Muhabbet satmaya temennisi ile.vesselam
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 3:55 pm

güncel.....

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......
2 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm Ben Geldim
» Selamün Aleyküm.
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm