iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......

+60
ZEYD BİN HARİSE
narin.yilmaz
MAVİL
Kerem
Ugur
ömür
kaptan
NUR_YOLU
deniz78
powermill
Kul
burden
ykmz
Tevazu
hi_LAL
ubeyir
muratorc
sahra
yağmur
firdevs
Dua
ebd3066
TUĞRA
alaturca
masum
rumeysa
Yaraliasik
zersin
Emir Sultan
islam73
gökkuşağı
sevban
KurtuluşZor_786
şiar
sukranu84
HuRRiCaNe
MeNZiLLi
Duygu
badesu
kemal
okko85
Gözde Erz
gül-as
ebu damdam
fatm
nursima
merve uzun
counTess.G
XIDDENX
ByNoKTa
dadaş-dadaş
loyal
ulvi
haydarı kerrar
Lja
hüzün
Rayiha arşınca
mümine sultan
mavilim
gespenst
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 10:40 am

güncel...
Kul
Yeni Üye

Yeni Üye
Kul

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:30 am

Selamın aleyküm, gün itibariyle üyeniz olmuş bulunmaktayım. Aşırı dindar olmayan bir ailem olmasına rağmen kendimi bildim bileli teoloji, psikoloji üzerine meraklı bir insanımdır. Ve elbette kalbimin ve aklımın dini olan - Muhammed Mustafa'nın sancağı altında bulunmak ümidiyle islam'la bütünleşmeyi ve hayatıma şekil vermeyi istedim her zaman. Allah, hem bu dünyada hem ahirette doğru ve sevdiğimiz insanlarla bir arada olmayı nasip eylesin..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:32 am

ve aleyküm selam
hoşgeldiniz ,üyeliğiniz hayırlı olsun

hayırlı ve daimi paylaşımlar inşaallah
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:34 am

Kul demiş ki:
Selamın aleyküm, gün itibariyle üyeniz olmuş bulunmaktayım. Aşırı dindar olmayan bir ailem olmasına rağmen kendimi bildim bileli teoloji, psikoloji üzerine meraklı bir insanımdır. Ve elbette kalbimin ve aklımın dini olan - Muhammed Mustafa'nın sancağı altında bulunmak ümidiyle islam'la bütünleşmeyi ve hayatıma şekil vermeyi istedim her zaman. Allah, hem bu dünyada hem ahirette doğru ve sevdiğimiz insanlarla bir arada olmayı nasip eylesin..

Amin hoşgeldiniz kardeşim
powermill
Yeni Üye

Yeni Üye
powermill

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 1:51 pm

HOŞ GELDİN KARDEŞ
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:51 am

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 9:57 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 2e5lg11
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:23 pm

HOŞGELDİN KARDEŞİM.TAM ARADIĞIN GİBİ BİR YER. Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_biggrin Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_flower Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_biggrin
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 12:17 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 2e5lg11
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 9:48 pm

selamun aleykum herkese yeniyim anlamaya çalışıyorum daha önce forum da sohbet olayım olmadı Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_biggrin
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 10:35 pm

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:47 am

deniz78 demiş ki:
selamun aleykum herkese yeniyim anlamaya çalışıyorum daha önce forum da sohbet olayım olmadı Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_biggrin

hoşgeldiniz kardeşim alışırsınız inşallah kardeşim
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:52 am

SELAUN ALEYKUM Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_biggrin NELERE ALIŞMADIK Kİ
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 9:56 am

SELAMUN ALEYKUM YUKARDAKİ YAZIMDA HARF EKSİKLİĞİ OLDU KUSURA BAKMAYIN
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:31 am

deniz78 demiş ki:
SELAMUN ALEYKUM YUKARDAKİ YAZIMDA HARF EKSİKLİĞİ OLDU KUSURA BAKMAYIN

hoş geldiniz hayırlı olsun...sağ üst köşede "düzen" tıklayarak yazım yanlışını düzeltebilirsiniz Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_smile

En son Rayiha arşınca tarafından Perş. Tem. 08, 2010 12:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:46 am

Aleykumselam,

Hoş Geldiniz Kardeşim,
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 B-392749-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1_g%C3%BCl
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:34 am

güncel.......
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 3:08 pm

güncelllllllll
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 5:23 pm

güncel.........
NUR_YOLU
Yeni Üye

Yeni Üye
NUR_YOLU

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 11:05 pm

Selamların en güzeli Allah'ın Selamı üzerinize olsun. Böyle güzel bir siteye rastlamış olmanın güzelliğini gün be gün daha fazla yaşıyorum. öncelikle sıkıntılarıma dermanımı bulduğuma inandığım bu güzel sitede dini yönden birçok eksiğimi de tamamlayacağıma inanıyorum. Rabbim bu sitede emeği olan bütün insanlara ve ilimleri ile dertlere derman olup, aynı zamanda bizlere yol gösteren bütün değerli hocalarımıza iki cihan saadeti nasip etsin...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:09 pm

güncel..........
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:32 pm

uzun bir aradan sonra a.s : )
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:34 pm

uzun bir aradan sonra tekrar sizi görmek ne güzel

Hoş Geldiniz Kardeşim,
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 B-392749-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1_g%C3%BCl
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 2:53 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Selam05
kaptan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Eyl. 27, 2010 10:10 pm

Bismillah-i baki dir...ismi Azam pak-i dir sel.aly cümleten ben hüseyin kardeslerim,almanya da yasiyorum,sizleri,müslüman kardeslerimi,türkleri,türk olmayi,türkiyemi cok seviyorumm.selametle,saygilarimla
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Eyl. 28, 2010 9:04 am

"]Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:15 am

güncel......
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 6:32 pm

yeni gelen arkadaşlar hiç yorum yapmamışlar bu bölüme ama Smile

güncelliyorum......
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 12:13 am

Selamun aleyküm.
Ben bu siteye bir kac gün önce, sikintili bir zamanda, bir moderatörün yardimiyla üyüye olabildim ve ilk dakikalari benim sikintimla ilgilenip, bana care bulmaye calisti ve Ulvi hocami arayip benim ondan yardim görmeme vesile oldu, Allah ondan yerden göge kadar razi olsun ve mekani cennet olsun insallah.
Ulvi hocamda sagolsun, Allah onu basimizdan insallah eksik etmesin, üye oldugumun ilk dakikalari bana yardim etti ve sikintilarimi gidermeye calisti. Hocam size ne kadar dua ve tesekkür etsem azdir. Allah sizden razi olsun ve insallah cennette Peygamber efendimize komsu eylesin.
Ilk defa bir yere üye oluyorum, nasil ve neler yapilabilir tam olarak bilmiyorum.
Hata veya yanlis birsey yapacak olursam lütfen uyarin ve (hakkim olmadan) cahilligime vermenizi rica ediyorum.
Birsey daha ifade etmek istiyorum, türkcem o kadar iyi olmadigindan belki yanlis yazabilir veya ifademi yanlis kullanabilmis olabilirim, o konudada hepinizin simdiden haddim olmadan, affiniza siginiyorum.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:35 pm

ömür demiş ki:
Selamun aleyküm.
Ben bu siteye bir kac gün önce, sikintili bir zamanda, bir moderatörün yardimiyla üyüye olabildim ve ilk dakikalari benim sikintimla ilgilenip, bana care bulmaye calisti ve Ulvi hocami arayip benim ondan yardim görmeme vesile oldu, Allah ondan yerden göge kadar razi olsun ve mekani cennet olsun insallah.
Ulvi hocamda sagolsun, Allah onu basimizdan insallah eksik etmesin, üye oldugumun ilk dakikalari bana yardim etti ve sikintilarimi gidermeye calisti. Hocam size ne kadar dua ve tesekkür etsem azdir. Allah sizden razi olsun ve insallah cennette Peygamber efendimize komsu eylesin.
Ilk defa bir yere üye oluyorum, nasil ve neler yapilabilir tam olarak bilmiyorum.
Hata veya yanlis birsey yapacak olursam lütfen uyarin ve (hakkim olmadan) cahilligime vermenizi rica ediyorum.
Birsey daha ifade etmek istiyorum, türkcem o kadar iyi olmadigindan belki yanlis yazabilir veya ifademi yanlis kullanabilmis olabilirim, o konudada hepinizin simdiden haddim olmadan, affiniza siginiyorum.

ESTF. Kardeşim hoşgeldin aramıza... Bu arada hocam formun her tarafında size teşekkür yazıları var.. Razz
Ugur
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:16 pm

Selamun Aleykum sayin hocalarim , buyuklerim ve kucuklerim.Ismim Ugur ,Istanbulda yasiyorum.Formunuzu uzun zamandir takip ediyordum ama uye olmak cesaretini ancak bugun gosterebildim.Bu websitesini dusunup kuranlardan, yonetenlerden ve bilgilerini ve yardimlarini esirgemeyen hocalarimizdan Allah razi olsun. Forumdan okuyup ogrendigim ve kullandigim dualar icin hakki gecenlerden Allah razi olsun, hakkinizi helal edersiniz insallah. Herkese hayirli aksamlar.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:19 pm

aleykümselam kardeşim h.geldiniz üyeliğiniz hem size hem bize hayırlı olur inşaallah vesselm
Ugur
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 9:24 pm

Temennileriniz icin cok sagolun. Hayirli olsun hepimiz icin insallah.
Kerem
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:36 am

Selamun Aleyküm .
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:44 pm

Ve Aleyküm Selam.. Hoşgeldin kardeşim aramıza..
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:13 pm

güncel...
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:29 pm

s.a ben yeni üye oldum bu siteye..çok güzelmiş adım mesut izmirden yazıyorum....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 4:55 pm

AS. Mesut kardeşim hoşgeldin aramıza

Hayırlarla İnşaAllah
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 6:28 pm

MAVİL demiş ki:
s.a ben yeni üye oldum bu siteye..çok güzelmiş adım mesut izmirden yazıyorum....
HOŞGELDİN KARDEŞİM SİTEMİZİ EMİNİM ÇOK BEĞENECEKSİN.DOĞRU YERDESİN KARDEŞİM.

TEKRAR HOŞGELDİN. flower flower flower
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:33 pm

s.a ben yeni üye oldum bu siteye..çok güzelmiş adım mesut izmirden yazıyorum....kimse yok herhalde..........
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 4:29 pm

güncel....
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeCuma Kas. 19, 2010 2:32 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 1demethuzunjt5qx0
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 3:33 pm

selamün aleyküm aranıza katılalı kısa bir zamn oldu...............
narin.yilmaz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 7:42 pm

Selamün Aleyküm. Aranıza yeni katıldım.Tesadüfen sayfanızı buldum ve kayıt oldum Duanın gücüne inanıyorum hele de birbirini tanımayan sadece Allah rızası için edilen duanın gücüne inanıyorum Hem dua etmek hem de edilen dualardan faydalanmak istiyorum.Bu siteyi bu amaç için kuran ,kişilerin manevi yönlerine hitap eden ve selavat getirmelerine sebep olanlardan Allah razı olsun .Saygılarımla
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 7:48 pm

Narin kardeşim hoş geldin aramıza..

Hayırlı uğurlu olsun üyeliğin..

Rabbim hepimizden razı olsun..Amin..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 8:09 pm

ve aleyküm selam
hoşgeldiniz ,üyeliğiniz hayırlı olsun

hayırlı ve daimi paylaşımlar inşaallah
ZEYD BİN HARİSE
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:09 pm

s.a ablalarım abilerim bende geldim aranıza mümine sultanın oğluyum vesselam
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeSalı Ara. 07, 2010 12:39 am

ZEYD BİN HARİSE demiş ki:
s.a ablalarım abilerim bende geldim aranıza mümine sultanın oğluyum vesselam

vealeykümselam kardeşim hoşgeldin....

maşaALLAH sana ....
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 8:37 pm

selamün aleyküm ben sitenize üye olalı 4 ay kadar oldu sanırım.Ama bu siteye üye olduktan sonra kalben söylüyorum.hayatımda çok güzel değişimler oldu.Rabbim Ulvi hocamdan Haydarı kerrar hocamdan Emir Sultan hocamdan adını sayamadığım diğer değerli hocalarımdan bu sitenin oluşumunu sağlayan bynokta dan ve emeği geçen kardeşlerimizden ALLAH C.C milyonlarca razı olsun bizlere nasıl büyük bir iyilik yaptıklarının farkındalarmı ben kendi adıma söylüyorum benim ışığım oldular.hep var olsunlar inşallah.
ceylinaz
Normal Üye

Normal Üye
ceylinaz

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 5 Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 8:50 pm

Ve Aleyküm Selam kardeşim tekrar hoşgeldiniz aynı şekilde hocalarımız bizimde ışık kaynağımız Rabbim onları başımızdan eksik etmesin inşaAllah...

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm Ben Geldim
» Selamün Aleyküm.
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm