iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......

+60
ZEYD BİN HARİSE
narin.yilmaz
MAVİL
Kerem
Ugur
ömür
kaptan
NUR_YOLU
deniz78
powermill
Kul
burden
ykmz
Tevazu
hi_LAL
ubeyir
muratorc
sahra
yağmur
firdevs
Dua
ebd3066
TUĞRA
alaturca
masum
rumeysa
Yaraliasik
zersin
Emir Sultan
islam73
gökkuşağı
sevban
KurtuluşZor_786
şiar
sukranu84
HuRRiCaNe
MeNZiLLi
Duygu
badesu
kemal
okko85
Gözde Erz
gül-as
ebu damdam
fatm
nursima
merve uzun
counTess.G
XIDDENX
ByNoKTa
dadaş-dadaş
loyal
ulvi
haydarı kerrar
Lja
hüzün
Rayiha arşınca
mümine sultan
mavilim
gespenst
64 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Empty
MesajKonu: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 9:28 am

Selamun aleyküm

Değerli arkadaşlarım bu bölümü rica ettik açtı yönetici abiler .....burda yeni gelen arkadaşlarımızı tanıma fırsatımız hemde onlarla selamlşma fırsatımız olur ....

Allah üyelerimizin yar ve yardımcısı olsun , bizleri Kuran ve Ehli Sünnet yolundan ayırmasın ve bu yol üzere gidenlerden eylesin....amin
mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 10:52 am

beni tanıyan tanıyor ama ben mavilim
haydar hocamı ve ulvi hocamı çok seviyorum.bu sitede olmaktan çok mutluyum.hobilerim arasında resim ve şiir geliyor.Smile)
herkese iyi forumlar.Smile)
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 11:01 am

selamün aleyküm hayırlı cumalar cümleten

çok iyi düşünmüşsünüz kardeşim rabbim razı olsun sizden

sanırım herkes de beni biliyor biz de buraya taşındık adresimiz burası

vesselam veddua
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 1:55 pm

s.a.tanışma bölümü güzel olmuş.ama yeni üyeler gelene kadar eskilerden bizlerde tanıtalım kendimizi:)bynokta"ya çok sevdiğim haydar hocamın tavsiyesi ve yönlendirmesiyle üye olmuştum aylar önce...ama faaliyette bulunmak bi türlü kısmet olmuyodu.nasip hep beraber bugünlerdeymiş...iyikide üye olmuşum Allah razı olsun haydar hocamdan...

En son Rayiha tarafından Cuma Mart 05, 2010 9:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hüzün
Yeni Üye

Yeni Üye
hüzün

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:23 pm

esselamu aleyküm ve rahmetullahi ve berekatüh
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
bu ilk mesajım Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_smile
aranıza yeni katıldım çok değerli bilgiler bulunan bir site emeği geçenlerden Allah razı olsun Rabbim faydalanıp istifade etmeyi nasip etsin cümlemize....
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 7:24 pm

Amin canım, hoşgeldın Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_smile
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Mart 05, 2010 9:04 pm

hüzün demiş ki:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
bu ilk mesajım Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_smile
aranıza yeni katıldım çok değerli bilgiler bulunan bir site emeği geçenlerden Allah razı olsun Rabbim faydalanıp istifade etmeyi nasip etsin cümlemize....

ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berakatühü ebeden daima kardeşim hoşgeldiniz inşallah hakkınızda hayırlı olsun.vesselam
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:28 am

güncel.........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 10:31 am

hüzün demiş ki:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

amin...

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Hosgeldiniz1_1_
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 11:49 am

Yeni üye olan kardeşlerim cümleten hepiniz hoş gelmiş sefalar getirmişsiniz

Rab 'bim hepimizden Razı Olsun Amin
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 10:04 pm

yeni üye olan arkadaşlarımız hepiniz hoş geldiniz.....
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:21 pm

ben yeni üye sayılmam ama yinede yazayım dedim

Allah razı olsun sıtenın kurucusunda hocalarımızdan

tebıkı sıteye üye olmamda en büyük etken oolan (haydarkerrar hocam,ve abılerın kralı gespensten
dadaş-dadaş
Yeni Üye

Yeni Üye
dadaş-dadaş

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:31 pm

selamunaleyküm bende varım bu sitede fazla etkin değilim ama olsun gurur verici bu sitede bulunmak herkesin bu siteye geliş sebebi olduğu gibi benimde var haydarı kerrar,gespenst,black water,rayiha bunlar sayesinde bu siteye girdim dediğim gibi fazla etkim yok ama olsun hakkımızdan hayırlısı yeni üyelere başarılar dilerimm Smile Smile Smile hepinizden ALLAH razı olsun selametle ben okadarda yeni değilim ama bu site bana yeni üye yazıyo
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 3:59 pm

güncel......
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 5:00 pm

Konuyu Sabitledim !!!
http://www.bynokta.com
XIDDENX
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 6:37 pm

selamun aleyküm.ben sitenizi Barış (Havvasul Esrar) kardeşimden duydum.yeni üye oldum.inşaallah bilgi ve tecrübelerinizden bende aydınlanırım.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 6:39 pm

aleykumselam

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... 1demethuzunjt5qx0
Hayırlı olsun..

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:06 pm

ALLAH Razı olsun cümlemize...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:08 pm

XIDDENX demiş ki:
selamun aleyküm.ben sitenizi Barış (Havvasul Esrar) kardeşimden duydum.yeni üye oldum.inşaallah bilgi ve tecrübelerinizden bende aydınlanırım.

Hoşgeldin kardeşim aramıza Allah yar ve yardımcın olsun
XIDDENX
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:13 pm

Hoşbulduk amin cümlemizin inşaallah...
counTess.G
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:31 pm

meraba. ben yeniyim burayı bi arkadaşım tarafından duydum banada yardımcı olursanız sevinirimm (:
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 7:38 pm

counTess.G demiş ki:
meraba. ben yeniyim burayı bi arkadaşım tarafından duydum banada yardımcı olursanız sevinirimm (:

Hoşgeldiniz Kardeşim konularımızda paylaşımlarınızı yapabilirsiniz...hayırlı forumlar
merve uzun
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 3:43 pm

bilgi edinebilecegimiz çok güzel konularınız var...teşekkür ediyorum yardımcı oldugunuz içn...Smile
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 3:48 pm

Hoş geldiniz kardeşim formumuza yorumunuz için Allah razı olsun...hayırlı forumlar
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 3:49 pm

hoşgeldinizz.
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 3:51 pm

hoşgeldiniz sıtemıze umarım faydalanabılırsınız Allah kolaylık versın
merve uzun
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 3:53 pm

ben bi önermeyle üye oldum bu siteye telekineziyi araştıyorum.astral seyehatla ilgili yazıyı okudum kafam karıştı:S...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 22, 2010 5:17 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Hosgeldiniz
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 3:05 pm

güncel......
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 6:42 pm

yenı arkadaşlarımız buraya ugramıyor mu Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_razz
tercıh meselesı
fatm
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 12:57 pm

allahümme salli ala seydina muhammed essalamü aleyküm arkadaşlar bende yeni üye oldum mümine sultan arkadaşımın vasıtasıyla. Allah ondan razı olsun bu zamanda böyle allah rızasını gözeterek yardımcı olmaya çalışan sitedeki sorumlu herkese çok teşekkür ediyorum başta ulvi hocama bilmiyorum bu sefer içimde açayip his var ulvi hocam vesile olacak sorunlarım bitecek inşallah allah nasip eder
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:40 pm

hoş geldin kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun
fatm
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 1:44 pm

amin teşekkür ederim kardeşim cümlemize allah şifalar versin
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 2:49 pm

hepinize merhabalar ulvi hoca yada başkası kim bakıyo bakım işlerine ilk evvela bu işe bi bakılırsa çok müteşekkir kalıcam insan konuşmak bile istemiyo,lütfen kabalığımı mazur görün şu an yay gibiyim
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 3:11 pm

ebu damdam demiş ki:
hepinize merhabalar ulvi hoca yada başkası kim bakıyo bakım işlerine ilk evvela bu işe bi bakılırsa çok müteşekkir kalıcam insan konuşmak bile istemiyo,lütfen kabalığımı mazur görün şu an yay gibiyim

Allahtan bu ibareyi kullanmışsın zaten arkadaşım :)Bence gevşe biraz hakim ol kendine Allah nasip etmişse dermanı burda vesile kılacaksa buna engel olamaz kimse ama sakin olmalıyız ,hitabet çok önemlidir bu yüzden hitap şeklimizi iğneleyici değil daha sade yapalım inşallah...hayırlı forumlar kardeşim
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 3:43 pm

doğru söylüyosun,haklısın...sitenize bilgisayarlarda dolaşırken rastgele buldum,sitede bir iki bab,da ebu damdam adı altında müracatda bulundum sana zahmet bu hoca arkadaşlara ulaşabilirsen oldukça makbule geçer...bazen insanın canı yanınca birisi saati sorsa küfür gibi geliyo...ben bazen arkadaşlarla konuşurken şunu söylüyom hep ( dünyadan konuşucaksak paradan.ahitetten konuşacaksak allahtan bahsedelim) diyorum...durumumdan dolayı kendim hep sonuç almaya odaklanıyorum beni fazla tanımadığın aceleci ve sabırsız insan gibi görünebilirim ama sen beni acele tedavi edilmek isteyen acılı bir hasta gibi gör...beni ferasetinle anla...
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 4:10 pm

hoş geldin ya ebu damdam...
haklısın insan da sıkıntı olunca bir an evvel çözülsün istiyor..

hocalarımız klişeleşmiş hocaların aksine son derece biligili kültürlü entellektüel ve naif insanlar...kibarlığı inceliği fazlaca hakediyorlar..

ama merak etme bu kapıya gelipte sonuç almayan, sıkıntısı giderilmeyen kimse olmadı rabbimin izniyle maşaallah...siz de de öyle olur inşaallah ..
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:13 pm

Lja demiş ki:
yenı arkadaşlarımız buraya ugramıyor mu Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_razz
tercıh meselesı

yeni gelen arkadaslarımız pek aceleci direk meseleye odaklanıyorlar Smile Smile Smile

selam sabah yok pat die dalıverıyolar Smile Smile (istisnalar kaidei bozmaz mış)
Gözde Erz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimePerş. Nis. 01, 2010 7:40 pm

Güzel bi düşünce gerçekten ben Gözde Erzurumdan katılıyorum aranıza ! Lisede okuyorum 18 yaşındayım ! Sizlerin arasında olmakdan dolayı çok mutluyum!
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 8:56 am

Gözde Erz demiş ki:
Güzel bi düşünce gerçekten ben Gözde Erzurumdan katılıyorum aranıza ! Lisede okuyorum 18 yaşındayım ! Sizlerin arasında olmakdan dolayı çok mutluyum!

Hoşgeldiniz kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsun,hayırlı forumlar
okko85
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:00 am

selammunaleykum
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:04 am

okko85 demiş ki:
selammunaleykum

a.selam kardeşim hoş geldiniz hayırlı forumlar dileriz
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 9:05 am

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... 3331hosgeldiniz
kemal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:39 pm

selamün aleyküm kardeşler ben yeniyim site çok güzel Allah hepinizden razı olsun..
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:44 pm

kemal demiş ki:
selamün aleyküm kardeşler ben yeniyim site çok güzel Allah hepinizden razı olsun..

Hoş geldin kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun,hayırlı forumlar
kemal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:48 pm

Saol kardeşim, benim bi sıkıntım var onu yazdım ama buraya da yazmama gerek varmı?
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:52 pm

hayır buraya yazmana gerek yok kardeşim burası tanışma selamlaşma bölümü
kemal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 6:54 pm

Anladım kardeşim saol Allahım kimseye dermansız dertler vermesin Allahım çok büyük ve çok yüce..
ebu damdam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 7:13 pm

selam moderatör arkadaş arada bir ulvi hocamızı sitede onlien olarak görüyorum ama bana sıramı gelmiyo ne oluyo...kimle direkt iletişime geçicez,biz beklerken arkamızdan selamızı okucaklar...hani insan bazen diyesi geliyo,şu ulvi hocamıza müracat edenler biraz dertlerini gözden geçirsinler...belkide ulvi hocamız nezle ve griple uğraşırken ağır kanamalı hastalara vakit bulamıyo...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... Icon_minitimeCuma Nis. 02, 2010 7:55 pm

ebu damdan kardeşim damdan düşer gibi yazma
hocalarımız okumuştur gerekeni yapar sen ilk adımı attın biraz bekle
selametle

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm Ben Geldim
» Selamün Aleyküm.
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm