iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SELAMÜN ALEYKÜM

4 posters
YazarMesaj
tülin
Yeni Üye

Yeni Üye

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:29 pm

BEN YENİ ÜYEYİM BAZI MSJLARI OKUDUM SIKINTISI OLANLARA YARDIM ETTİĞİNİZİ GÖRDÜM.ALLAH RAZI OLSUN BANADA YARDIM EDERMİSİNİZ.BÜTÜN İŞLERİM TERS GİDİYO DÜKKANIM VAR KAPATMAK ÜZEREYİM EVLİLİĞİM BİTMEK ÜZERE ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:40 pm

Aleyküm selam Tülin. hos geldın. dogru adresdesın. Insallah hersey rayına girer, sevgıler Smile
tülin
Yeni Üye

Yeni Üye

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:45 pm

BAKIM YAPILDIĞINI GÖRDÜM BU SİTEDE BİLMEDİĞİM İÇİN KİME YAZACAĞIMI BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ ÇOK MÜŞGÜL DURUMDAYIM NE YAPMAM LAZIM
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 12:54 pm

ulvı beye mesaj yazın darda kalmayın İnşaallah Sad
aşagıda MP yazıyor bakın sızın mesajınızdada. işte ulvı beyın o MPsıne tıklatın gerısı gelir Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 1:07 pm

a.s h.geldiniz üyeliğiniz hem size hem bize hayırlı olsun inşallah
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

SELAMÜN ALEYKÜM Empty
MesajKonu: Geri: SELAMÜN ALEYKÜM   SELAMÜN ALEYKÜM Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 2:00 pm

vealeyküm selam kardeşim.hoş geldiniz.üyeliğiniz daim olur inşaallah.
hocalarımızdan allah razı olsun hepimize yardım etmek için çırpınıyorlar

SELAMÜN ALEYKÜM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamün aleyküm
» Selamün Aleyküm.
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm
» selamün aleyküm hocam