iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......

+60
ZEYD BİN HARİSE
narin.yilmaz
MAVİL
Kerem
Ugur
ömür
kaptan
NUR_YOLU
deniz78
powermill
Kul
burden
ykmz
Tevazu
hi_LAL
ubeyir
muratorc
sahra
yağmur
firdevs
Dua
ebd3066
TUĞRA
alaturca
masum
rumeysa
Yaraliasik
zersin
Emir Sultan
islam73
gökkuşağı
sevban
KurtuluşZor_786
şiar
sukranu84
HuRRiCaNe
MeNZiLLi
Duygu
badesu
kemal
okko85
Gözde Erz
gül-as
ebu damdam
fatm
nursima
merve uzun
counTess.G
XIDDENX
ByNoKTa
dadaş-dadaş
loyal
ulvi
haydarı kerrar
Lja
hüzün
Rayiha arşınca
mümine sultan
mavilim
gespenst
64 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 12:02 pm

güncel...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 8:28 pm

güncel...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 22, 2010 8:50 am

güncel...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 8:59 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 3331hosgeldiniz
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 12:53 pm

güncel...
yağmur
Yeni Üye

Yeni Üye
yağmur

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 2:47 pm

S.A.Ben ev hanımıyım.bu siteyi aylardır takip ediyorum.acemi olduğum için giriş yapamamıştım.burdaki iylik sever hocalarımı,kardeş üyeleri çok sevdim.benimde sıkıntılarım vardı.ulvi hocamdan yardım istedim.Allah razı olsun ondan hemen yardımcı olacağını yazdı.Ona özel msj.gönderemedim.mümine ablamdan yardım istedim.GÜNLÜK Okumalara bende katılmak istiyorum.dün başladım okumaya.ÜMMETİ MUHAMMED İÇİN BENDE OKUMAK İSTİYORUM.A.E.O
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 3:01 pm

ve aleyküm selam yeni gelen tüm kardeşlerimize
ALLAH c.c aşkımızın ve paylaşımlarımızın daim olması dileğiyle

hoşgeldiniz üyeliğiniz cümlemize hayırlı olsun
Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3
yağmur kardeşim özel mesaj atmanız için seçeneklerden mesajlaşma bölümünün aktifleştirin selam ile a.e.o
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 3:06 pm

Aleyküm Selam ve Rahmetullah kardeşim..
İnşaallah hayırlı olması temennim ile; Aramıza hoş geldiniz...
yağmur
Yeni Üye

Yeni Üye
yağmur

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:05 pm

Hepinize çok teşekkür ederim.ALLAH hepinizden razı olsun.MÜMİNE ABLACIM Ayarları kontrol ettim ama Administratör özel msj.atma hakkınızı iptal etti deniyor.A.E.O.
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 5:14 pm

yağmur demiş ki:
Hepinize çok teşekkür ederim.ALLAH hepinizden razı olsun.MÜMİNE ABLACIM Ayarları kontrol ettim ama Administratör özel msj.atma hakkınızı iptal etti deniyor.A.E.O.

Sanırım senın pcden sen yada bır baskası daha gırıyor farklı bır nıckle ozle mesaj kısıtlaman bu yuzden olabılır Yınede ıyısını abılerım bılır....
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 9:00 am

güncel...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Mayıs 25, 2010 8:58 pm

güncell...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 4:23 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Hosgelgin0oqqe9ov4lw0nt3
yağmur
Yeni Üye

Yeni Üye
yağmur

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Mayıs 26, 2010 8:27 pm

HOŞBULDUK RABBİM HEPİNİZDEN RAZI OLSUN.GÜZEL KARDEŞLERİM.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 9:01 am

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 1demethuzunjt5qx0
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Mayıs 28, 2010 5:38 pm

güncel...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 12:33 pm

Selamün Aleyküm Bu sitedeki Hocalarıma.selamün aleyküm burdaki bütün kardeşlerime.A.R.O.BU SİTEYİ KURANLARDAN.
muratorc
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 4:40 pm

s.a. cümleten

inşallah bu site ve kardeşlerimiz sayesinde dertlerimize çare bulabiliriz...

yaklaşık 1.5 yıl öncesine kadar herşeyimiz güzel gidiyordu. birdenbire herşey tersine döndü. işsiz kaldım. kefil olduğum bir arkadaş borçlarını ödemedi tüm borçları üzerimizde kaldı. çok büyük bir borç yükü ile elimizdeki herşeyi kaybettik. sağlığımızı ve huzurumuzu kaybettik. bir oğlumuz var eşim çok hasta zehirli guatırı var manevi olarak toparlanamıyoruz benden ayrılmak istiyor ama çok hasta bize ciddi olarak birşeyler yapıldığını işlerimizin bozulması ve ayrılmamız ile ilgili ilaçlar yapıldığu söylendi yardıma ihtiyacımız var. ALLAH rızası için bize yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. işlerimiz rast gitmiyor eşim çok kötü durumda oğlum çok kötü durumda lütfen lütfen yardım istiyorum....
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 4:46 pm

muratorc demiş ki:
s.a. cümleten

inşallah bu site ve kardeşlerimiz sayesinde dertlerimize çare bulabiliriz...

yaklaşık 1.5 yıl öncesine kadar herşeyimiz güzel gidiyordu. birdenbire herşey tersine döndü. işsiz kaldım. kefil olduğum bir arkadaş borçlarını ödemedi tüm borçları üzerimizde kaldı. çok büyük bir borç yükü ile elimizdeki herşeyi kaybettik. sağlığımızı ve huzurumuzu kaybettik. bir oğlumuz var eşim çok hasta zehirli guatırı var manevi olarak toparlanamıyoruz benden ayrılmak istiyor ama çok hasta bize ciddi olarak birşeyler yapıldığını işlerimizin bozulması ve ayrılmamız ile ilgili ilaçlar yapıldığu söylendi yardıma ihtiyacımız var. ALLAH rızası için bize yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. işlerimiz rast gitmiyor eşim çok kötü durumda oğlum çok kötü durumda lütfen lütfen yardım istiyorum....

Öncelikle hoş geldiniz arkadaşım şunu belirtelimki Çare Derman Allahtandır.Eğer sana Allah buradaki hocalarımızın vesilesi ile şifa verecekse olur elbette ,Allah eşine ve oğluna şifa versin hoş geldin inşallah
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 4:51 pm

gespenst demiş ki:
muratorc demiş ki:
s.a. cümleteninşallah bu site ve kardeşlerimiz sayesinde dertlerimize çare bulabiliriz...yaklaşık 1.5 yıl öncesine kadar herşeyimiz güzel gidiyordu. birdenbire herşey tersine döndü. işsiz kaldım. kefil olduğum bir arkadaş borçlarını ödemedi tüm borçları üzerimizde kaldı. çok büyük bir borç yükü ile elimizdeki herşeyi kaybettik. sağlığımızı ve huzurumuzu kaybettik. bir oğlumuz var eşim çok hasta zehirli guatırı var manevi olarak toparlanamıyoruz benden ayrılmak istiyor ama çok hasta bize ciddi olarak birşeyler yapıldığını işlerimizin bozulması ve ayrılmamız ile ilgili ilaçlar yapıldığu söylendi yardıma ihtiyacımız var. ALLAH rızası için bize yardım edin ne yapacağımı şaşırdım. işlerimiz rast gitmiyor eşim çok kötü durumda oğlum çok kötü durumda lütfen lütfen yardım istiyorum....
Öncelikle hoş geldiniz arkadaşım şunu belirtelimki Çare Derman Allahtandır.Eğer sana Allah buradaki hocalarımızın vesilesi ile şifa verecekse olur elbette ,Allah eşine ve oğluna şifa versin hoş geldin inşallah
Gesp kardeşimiz Allah (c.c.) razı olsun gereken açıklamayı yapmış.. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. Aramıza hoşgeldiniz...
muratorc
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mayıs 30, 2010 5:09 pm

ALLAH razı olsun kardeşlerim...

yardımlarınızı ve yönlendirmenizi bekliyorum taiiki RABBİMİZ in vereceği izin ve vesile ile inşallah derman arayan tüm kullarına dermanı verir rabbim. dediğiniz gibi belkide bizim dermanımız burada bize el uzatacak kardeşlerimizdedir...
selam ve dua ile..
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 8:50 am

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 3331hosgeldiniz
ubeyir
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:38 am

Selamun Aleyküm, burdaki tüm Ehli Sünnet Kardeşlerime selam olsun
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 10:46 am

ve aleyküm selam yeni gelen tüm kardeşlerimize
ALLAH c.c aşkımızın ve paylaşımlarımızın daim olması dileğiyle

hoşgeldiniz üyeliğiniz cümlemize hayırlı olsun
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 11:28 am

ubeyir demiş ki:
Selamun Aleyküm, burdaki tüm Ehli Sünnet Kardeşlerime selam olsun

a.slm.hoş geldiniz ...

hayırlı forumlar : )
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 9:14 pm

Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 03, 2010 9:41 am

güncel...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 05, 2010 2:55 pm

güncel...
hi_LAL
Yeni Üye

Yeni Üye
hi_LAL

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 1:55 am

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BENDE YENI ÜYENIZIM HAYIRLARA VESILE OLMASI DİLEĞİYLE......ALLAHA EMANET OLUN
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 3:22 am

Hoşgeldin hi_LAL Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_cheers
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 8:15 am

Hoş geldin kardeşim.İnşaallah hayırlara vesile olması dileklerimle tekrar Hoş geldin.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Haz. 06, 2010 9:24 pm

hi_LAL demiş ki:
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BENDE YENI ÜYENIZIM HAYIRLARA VESILE OLMASI DİLEĞİYLE......ALLAHA EMANET OLUN

hoş geldiniz kardeşim...
hi_LAL
Yeni Üye

Yeni Üye
hi_LAL

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 12:08 am

allah hepinizden razı olsun..hoşbulduk....
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 10:20 pm

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 1demethuzunjt5qx0
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 10:52 pm

Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Tesadüfen siteyi fark ettim,üye olayım dedim.Ancak açık konuşacağım;içime dert oldu yanlışmı yapıyorum diye.Nedenine gelince,insanın medet arayacağı,umacağı yer bellidir.Bir kısım ifadelere rastladım,böyle düşündürten...Hani işin içerisine havas ilmi girince sanki birşeyler umarak burada olma ihtimalinin olabilirliği dahi beni rahatsız etti.Belki yanlış bir intiba bilemiyorum ama hoşnutsuz da olsanız "merak" herzaman insanın aklını celbediyor değilmi?...İnsan bilmediği şeyden korkar,anladım ki galiba ben korkuyorum...Hoşnutsuzluğumu sebebi bu...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 11:17 pm

Kardeşim hoşgeldin sitemize evvela.. Ne düşündürdük sana bilemiyorum ama burda hocalarımız bizlere yardımcı oluyorlar özellikle manevi sıkıntılar ve hastalıklarda.. Ve burda bu yardım sadece Allah rızası gözetilerek yapılıyor...

Ve çok geniş bir külliyata sahip sitede kafanıza takılan herşey ayet ve hadis ışığında anlatılıyor.. Bence faydalanın.. Razz selametle..
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 11:56 pm

Hoşbuldum,sağolasınız.Muhtemelen dediğiniz gibidir,aman sözlerim yanlış anlaşılmasın...birçok bölümü okuyup analiz yapabiliyorum.Elbette kendimce yorumlarım da oluyor herkes gibi.Ben biraz farklı buldum.Biraz da gerçek dışı.

Belki benim kişiseldir,geçmiş yaşantılarımla ilgilidir.Belki tüm bunlar bir önyargıdır,bilemiyorum.Hani derler ya kişiye özeldir bu sorunum.Kafalarda farklı düşüncelere sevketmesin sözlerim.Yada kimsenin aklını karıştırmasın.Oyüzden de susmak en iyisi belki de...Teşekkür ederim.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 12:11 am

ykmz kardeşim zıyadesiyle guzel açıklamalarda bulunmuş kardeşim
bu sıteye denk geldıgıniz için bence cok sevınıceksınız ılerde Smile
tekrar hoşgeldınız Smile
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:17 am

Tevazu demiş ki:
Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Tesadüfen siteyi fark ettim,üye olayım dedim.Ancak açık konuşacağım;içime dert oldu yanlışmı yapıyorum diye.Nedenine gelince,insanın medet arayacağı,umacağı yer bellidir.Bir kısım ifadelere rastladım,böyle düşündürten...Hani işin içerisine havas ilmi girince sanki birşeyler umarak burada olma ihtimalinin olabilirliği dahi beni rahatsız etti.Belki yanlış bir intiba bilemiyorum ama hoşnutsuz da olsanız "merak" herzaman insanın aklını celbediyor değilmi?...İnsan bilmediği şeyden korkar,anladım ki galiba ben korkuyorum...Hoşnutsuzluğumu sebebi bu...

Tesadüf yada tevafuk diyelim bu Allahın c.c. bir kuluna yaşattığı ve onu belki bir eksiği ile karşı karşıya getirdi bir olgu, yanlış yapmamışsın kardeşim insanın medet arıyacağı yer elbette bellidir ,ama şunu unutmamak gerekki Allah her insana aynı özellikleri vermemiş dolayısı ile medet ummak ve bulmak bir insanın iki dudağındadır ama diğer yandan uzun dualarda da bulunulsa olmayacaktır.

Birde Allah bu giderilmesi istenen sıkıntının eğer giderilecekse medetini bizzat kendisi vermeyecektir, çünki herşey sebepler çerçevesinde hareket etmekte, derman olacaksa doktorla, ilaçla ,alimle ,ilim sahibi ile , bazen hiç umulmadık yerlerden gelen haberle ,bir tas çorbayla hatta ama gördünüzmü hep sebepler etrafında ,Bu sitede eğer daha iyi inceleseydiniz kesilikle olacak diye bir şey yok buradaki hocalarımız müdahale eder eğer Allah nasip ederse ,etmişse dermanını verir ,bakın çok kısa bir süre önce sitemiz üyelerinden bir abimizde bunu yaşadık ,ulvi abimin çabaları okumaları bir Annemizi büyük dertten krtardı demekki Allah şifasını burada bu insanın elinde verecekmiş olay budur..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 9:24 am

ALLAH c.c razı olsun yazılacaklar yazılmış kardeşlerim in sözüne imzamı atarım aynen katılıyorum

rabbim şifamızı nasip ettiyse onu sevdiği bir kulunu vesile eder biz buna tesadüf deriz acaba tesadüf mü ?
elbetteki hayır bu rabbimizin bir lutfu ve tecellisidir vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 4:08 pm

güncel.........
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 09, 2010 10:20 pm

Öncelikle Teşekkür ediyorum hem bu sıcak karşılamanız hem de aydınlatıcı yorumlarınız için.Mevlam razı olsun...Gelelim tevafuk olayına.Elbetteki hiçbirşey öylesine değildir;Benim Ashab-ı Suffa ehline olan düşkünlüğüm yolumu buraya düşürdü.Varolan her sitedeki bilgileri inceledim ancak burayı incelerken forumunuzun farklılığı dikkatimi çekti.Öte yandan belirttiğim gibi içimde bir rahatsızlık da belirdi beraberinde.Bunlara önceki mesajlarımda değinmiştim zaten.Sonuç olarak;Diyecek pek birşey de yok,Görelim Mevlam neyler,neylerse güzel eyler...Hayırlısı dileğimizdir her daim.Yürekten Sevgilerle...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Haz. 10, 2010 8:41 am

Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 3:30 pm

güncel...
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:41 pm

Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 8:54 pm

Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 10:32 am

güncel...
burden
Yeni Üye

Yeni Üye
burden

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 3:14 pm

Allah hepinizden razı olsun. Hoşbulduk. İyi ki buradayım. Sayın hocalarımın yanında Huzurluyum.
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 11:24 pm

Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......   Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ...... - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 2:07 pm

güncel...

Selamun Aleyküm Burası Tanışma ve Hoşgeldin bölümü ......
4 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm Ben Geldim
» Selamün Aleyküm.
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm