iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.

YazarMesaj
NİDA
Yeni Üye

Yeni Üye
NİDA

ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN. Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.   ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN. Icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 2:17 pm

S.A.Ulvi hocam.

Hocam benim rahatsızlığım kollarımda sinir sıkışması diyor dr.tedevide gördüm ama geçmedi sürekli ağrım var telefonu bile tutamıyorum.günlük işlerimi yapamıyorum.

Hocam birde bende kansızlık var bunun içinde tedavi görüyorum kan hapları ve şurubunu kullanıyorum ama kanım yine düşük çıkıyor.neden kaynaklandığını bulamıyor dr.çok halsizim hiç gücüm yok LÜTFEN YARDIM EDİN HOCAM.

SİZDEN YARDIM BEKLİYORUM SAYGILAR.

ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» aciilll yardım edin ulvi hocam
» ulvi hocam lütfen yardım edin
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN
» ulvi hocam acilll yardım edin