iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam lütfen yardım edin

5 posters
YazarMesaj
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam lütfen yardım edin Empty
MesajKonu: ulvi hocam lütfen yardım edin   ulvi hocam lütfen yardım edin Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 11:05 am

ulvi hocam,

benim çok sıkıntım var. sizinle özel görüşmek istiyorum. lütfen bana yardım edin... size özel nasıl ulaşabilirim
MEDYUM012010
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam lütfen yardım edin   ulvi hocam lütfen yardım edin Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:51 am

BENDE YARDIM ETMEK ISTERIM İNCİAY11 SEVGILI KARDESIM
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: ulvi hocam lütfen yardım edin   ulvi hocam lütfen yardım edin Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:56 am

hoşgeldiniz kardeşim burada yardım edenler şu an için bellidir , sizi tanımıyoruz ayriyeten medyum ihtiyacımızda şu an için yok , inşallah hocalarımızla bir konuşun size yetki verirseler o zaman bakarız olurmu kardeşim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam lütfen yardım edin   ulvi hocam lütfen yardım edin Icon_minitimeCuma Ekim 15, 2010 9:06 pm

Gespents Allah Razı Olsun kardeşim, çok güzel açıklamışsın. İnşaAllah kardeşimizde anlayış gösterir bizlerle tanışırsa dahada hoş olur.
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ulvi hocam lütfen yardım edin   ulvi hocam lütfen yardım edin Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 12:07 am

Ulvi hocam size daha önce yazmıstım özelden konuşmuştuk ( S. Ali)
hocam bana icazet verebilir misiniz ?Haydar hocama baskı yapıyorum henüz vermedi:(

ulvi hocam lütfen yardım edin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» aciilll yardım edin ulvi hocam
» ulvi hocam ümidimi kaybetmek üzereyim, lütfen yardım edin
» ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.
» ULVİ HOCAM YARDIM EDİN