iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

aciilll yardım edin ulvi hocam

+6
müjgan
ulvi
islam73
Rayiha arşınca
gespenst
YILDIZ_55
10 posters
YazarMesaj
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

aciilll yardım edin ulvi hocam Empty
MesajKonu: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 3:49 pm

ulvi hocam size ulaşmaya çalışıyorum ne olur kurtarın beni
ölnek üzereyim ama size ulaşmam gerek
yıldız çelebi31-07-1974
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 3:59 pm

YILDIZ_55 demiş ki:
yıldız çelebi31-07-1974

YILDIZ kardeşim yardım için tek başlık alştında konu açılmıştır , dileklerinizi bundan sonra o konu altında açarsanız çok iyi olur.Hayırlı forumlar
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 4:05 pm

YILDIZ_55 demiş ki:
yıldız çelebi31-07-1974

http://www.bynokta.com/uzerinizdeki-cin-eytan-carpmas-musallat-satamas-ve-bulamas-ucretsiz-kaldrlr-mevlit-kandili-hediyesi-f169/tum-bakmlar-bu-baslktan-yaplyor-ayr-konu-acmayn-ucretsiz-bakm-yaplr-t2897-200.htm#11778

bu linkten takip edebilirsiniz....
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePerş. Nis. 08, 2010 4:50 pm

ALLAH $ifa versin kardesim.
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:48 pm

allah razı olsun iyiki bu siteyi buldum ama birde ulvi hocamı bulabilsem daha rahatlayacam beklemek okadar zorki benim için hergün ölmekdemek.
çeken bilir derler .hergün ağlıyorum ya hergün ağlanırmı arkadaşlar ya
birileri bana resmen ölsün gebersin demiş bende yavaş yavaş acı çekeçeke
ölüyorum daral geliyor okumuyor sanmayın okuyorum dua ediyorum hiçbişey fayda
etmiyor onedenle ulvi hocamı arıyorum ve onun bakmasını bekliyorum
inşallah kısa zamanda bana döner .
herkesten allah razı olsun
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 7:28 pm

okuyunca üzüldüm...allah yardımcınız olsun...ama şuna inanın inş geçer...rabbim acil şifalar versin......

En son Rayiha tarafından Paz Nis. 11, 2010 11:13 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 10:19 pm

Evet geldim yıldız kardeşim korkma İnşaallah hallederiz Nasipse
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: allah razı olsun acil bekliyorum bende ulvi hocamı   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:59 pm

slm bekliyorum hocam şimdiden allah razı olsun yoğun olduğunuzu duydum ama
inanın ben çok zor ve kötü durumdayım hergün ağlıyorum
çıkış yolum yokk bittim sıfırım ben bana yardım etmezseniz evde öleceğimmm
yalan değil bu gerçek.
hayırlı günler
müjgan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 3:58 pm

selamün aleyküm ulvi hocam ismim müjgan 12 11 1978 doğum tarihim allah rızası için yardım edin şimdiden rabbim sizlerden razı olsun
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: ulvi hocam geldim demişsin ama nerdesinnnnnn   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 4:18 pm

slm ulvi hocam hallederiz nasipse demişsin ama bişey dememişsinn
neyse bundada vardır bi hayır bekliyorum hocam nolur kurtar beni
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:12 am

arkadaşlar hepinizden allah razı olsun okadar yalnız okadar mutsuzum ki vebiokadar çaresizz
anlatamam yaşayan bilir hayırlı günler
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:14 am

geçmiş olsun kardeşim çok züldüm durumunuza ALLAH şifa versin amin..
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:15 am

hayır namaz 5 vakit kılmıyorum kılamyorum halim yok çünkü
ruhsal yönden bozuğum nasıl kılayım ki
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:18 am

ama ben okurum elhamdülillah müslümanım elimden geldiğince okurum
313 ayetel kürsi yasin felak nas bol bol okuduğum dualardandır.
ama şu sıralar ulviş hocamdan yardım bekliyorum çok fena durumdayım anlamıyosunuz.bunaldım sıkıldım hep engel çıkıyo hiçbi işim olmuyo yada olacakken dönüyo anlamıyorum bende büyü var kardeşim ve bunu ehli bikişi çözmesi gerekli
bende ulvi hocamdan yardım istiyorum.
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:21 am

ve en önemlisi yaşım 35 ve hala hayatım belirsizlikler içinde ben böyle yaşayamam
artık hala ailemle kalıyorum oysa benim bi yuvam olmalıydı şimdiye kadar değilmi
ama artık inanıyorum bende kesin ama kesin büyü var kardeşim bitürlü olmuyo herişim ve ben artık fenalaşıyorum 11 aydır işsizim ve hep evdeyim bi halimi düşünün
kimseyle görüşmüyorum parasızım ve olacak işlerim olmuyo kesin büyü var bende
ve imdatttt diyorum artık yeter dayanamıyorummm
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:24 am

Allah yardımcınız olsun...ama düzelir inş allahın izniyle....
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:24 am

allah yardimciniz olsunn insallah ulvi hocam derdinize derman olcakdir insallah bol bol selavat getirin ve ...le havle vela kuvvete illa billahil aliyyül azim cekin cc allahim cok büyükkk sabir veriyor kardesimm 1 fatiha 1 ihlaz 1 ayetel okuyorum senin icinn

seni cok iyi anliyorum benimde her isim yarida kaliyor amaki cc allahim sabrimi siniyor bekliyorum allah büyükdür canimm

En son caglam2001 tarafından Paz Nis. 11, 2010 11:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:28 am

buradaki kardeşlerimi dua kardeşliğine bekliyorum sıra ile birbimiz için dua edelim slmlr
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:33 am

çağlam 2001 kardeşim allah razı olsun tamam dediğini yaparım kardeşim
rabbim hepimize sabır versin
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:35 am

YILDIZ_55 demiş ki:
ve en önemlisi yaşım 35 ve hala hayatım belirsizlikler içinde ben böyle yaşayamam
artık hala ailemle kalıyorum oysa benim bi yuvam olmalıydı şimdiye kadar değilmi
ama artık inanıyorum bende kesin ama kesin büyü var kardeşim bitürlü olmuyo herişim ve ben artık fenalaşıyorum 11 aydır işsizim ve hep evdeyim bi halimi düşünün
kimseyle görüşmüyorum parasızım ve olacak işlerim olmuyo kesin büyü var bende
ve imdatttt diyorum artık yeter dayanamıyorummm

büyün icin 3 iri kaya tizuna abdestli namazli selavatli tövbeli ----- her bir tuza 66 kere ya bezcalin ya mezcalin okuyun ve suya koyun birazini icin gei kalaninida banyo yapin cok tesirini gören olduu insallah sizde görürsünüz
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:40 am

yaptım yaptım kardeşim onuda yaptım hatta 1 subardağı içtim neler neler yaptım olmuyo.o suyla banyoda abdest alıp dökündüm aynen dediğin şekilde yaptım
ama artık uzman biri gerekiyor bana
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:44 am

Selamün Aleyküm, caglam2001 nıckli kardeşim bu terkibi neye göre veriyorsun,teyitin nedir,nerden alıntı yaptın?.Hocamın haberi varmı?,burda herkişi her önüne gelene terkip verse ne olur biliyormusun,lütfen kardeşim.Birdaha dayanağı olmayan ve Hocamızın söylemediği onaylamadığı şeyler için terkip felan verme,sebebini açıklayabilirsen bizde faydanalım bakalım neymiş açılım.Lütfen böyle şeyleri önce Hocamıza sor sonra şifa ve çözüm terkibi ver lütfen.Vesselam.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:47 am

ya canim kardesim ülvi hocam sana yardima gelene kadar en asindan bunlarii oku

yasin kenzül ars vakiya ismi rahman süresi fetih süresii bunlar cokk tesirli her derde devadir
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:48 am

Emir Sultan demiş ki:
Selamün Aleyküm, caglam2001 nıckli kardeşim bu terkibi neye göre veriyorsun,teyitin nedir,nerden alıntı yaptın?.Hocamın haberi varmı?,burda herkişi her önüne gelene terkip verse ne olur biliyormusun,lütfen kardeşim.Birdaha dayanağı olmayan ve Hocamızın söylemediği onaylamadığı şeyler için terkip felan verme,sebebini açıklayabilirsen bizde faydanalım bakalım neymiş açılım.Lütfen böyle şeyleri önce Hocamıza sor sonra şifa ve çözüm terkibi ver lütfen.Vesselam.

bir yerden alinti yapmadim bunu havasul esrar nikli hocam vermisdii ne demek isdedini anlamiyorumm sorun nerdeee ???????

ve benimde azda olsa faydasini gördüyüm bir uygulamaydiii

birde anlayamadimm yani simdi benn her hangii bi9r uygulama verdiyimde konu acdigimda izinmi almamm gerekiyor soorryy bu kanun b u sitedemi varrr ???? ve bu konu acanlar nasil aciyorkii artiii burda yardim isdeyen bir insan var neden bildiklerimizi paylasamayizmiiii ??????

ARTI BENIM ELIMDEDE HAVAZ DUA KITABI!! VAR BU KITABDADA AYNISI YASIYOR EVET SORUN NERDE BEKLIOYOPRUMM ???

ARTI BANA VEYA CEVREME IYI GELEN NE VARSA BURAYA VERRIMM BURASI YARDIMLASMA SITESII DEILMIII ALLAH ALLAH
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:57 am

kardeşim ben okuyorum zaten ve onların hepsini biliyorum havvasül esrar barış hocayıda tanıyorum sen sıkma canını sadece ulvi hocam bakıcak bana onu bekliyorum .yapmadığım denemediğim şey kalmadı olmayınca olmuyor
bende kenzül havas ktabı var 2 kalın kitap 4 cilt orjinal yapıyorum
ama olmuyorrrrrrrrr
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 11:58 am

çağlam kardeşim emir sultan kardeşim doğru demiş eskaza verdiğin terkib büyü yada sihre girerse hem senin hem karşıdakinin Ahiretinin büyük ölçüde zarar görme ihtimali var

Onun için dikkat etmek her zaman güzeldir

Bak bende bir oda dolusu terkib vardır ama içinden bir tanesini bile ömür boyunca kullanmamışımdır ve kimseye vermemişimdir
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:00 pm

YILDIZ_55 demiş ki:
kardeşim ben okuyorum zaten ve onların hepsini biliyorum havvasül esrar barış hocayıda tanıyorum sen sıkma canını sadece ulvi hocam bakıcak bana onu bekliyorum .yapmadığım denemediğim şey kalmadı olmayınca olmuyor
bende kenzül havas ktabı var 2 kalın kitap 4 cilt orjinal yapıyorum
ama olmuyorrrrrrrrr

SEVGILI ABLACIMM BENIM AMACIM SADECE ULVI HOCAM SANA VAKTI OLUNCAYA KADAR BUNLARII YAP DEMEMMDII OLMUYOR DEME ICINI FERAH TUT ICINDE VESFELE OLUNCA SATEN OLMAZKII GIT BIR ABDEST ALL SAKINLES AALAH RIZASI NAMAZ KILL ÖNCE KENDINE DEILL BIZIM GIBII YARDIMA IHTIYACII OLANLARA DUA ETT OKU HEDIYE EYLE COK ÜZÜLDÜM SANA
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:01 pm

Selamün Aleyküm,kardeşim bak senin Havasul Esrar hocamızla olan bağını biliyoruz,sorun yok.Unutmaki sana verilen bana olmaz,bana verilen başkasına olmaz umarım anlamışsındır.Senin kırılmanı veya incinmen için yazılmıyor bunlar,sadece gespenst kardeşim,mümine sultan kardeşim vs. yazılarını sakin bir kafayla okursan neler demek istediklerini ve ne vurgu yapıyorlar anlarsın.

Şimdi ben burdan her başım agrıyor,musallatım var,derdim var diyene ben veya diğer kardeşlerim sürekli terkip veya okuma söylesek versek nasıl olur?,ki öyle gücümüz ve İLMİmiz yok,diyelimki bizler denedik iyi geldi,fayda görenler oldu sende dene desek neler olur tahmin edebiliyormusun?.Sana anlatmak ve VURGU yapmak istediğim buydu asla seni incintmek değildi.Ruh halini ve içinde bulunduğun durumu anlayabiliyoruz Cenab-ı Allah'ım sabır ve güç versin.Lütfen Hocamızı bekle,İllada Hocamızın sana cevap yazmasına gerek yok,sen mesaj attıktan sonra Hocam sana cevap yazsada yazmasada sen bir müddet sonra kısa bir zaman sonra birşeyler fark etmeye ve sezmeye başlamış olmalısın.Birde lütfen üslubuna dikkat et,derdini anlatırken başkasını kırma kardeşim.Allah izin verirse namaza gidiyorum sonra konuşuruz.Yanlış anlama seni seviyoruz kardeşim.Vesselam.

caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:04 pm

ulvi demiş ki:
çağlam kardeşim emir sultan kardeşim doğru demiş eskaza verdiğin terkib büyü yada sihre girerse hem senin hem karşıdakinin Ahiretinin büyük ölçüde zarar görme ihtimali var

Onun için dikkat etmek her zaman güzeldir

Bak bende bir oda dolusu terkib vardır ama içinden bir tanesini bile ömür boyunca kullanmamışımdır ve kimseye vermemişimdir

HOCAM BENIM AMACIM YARDIMDII ARTI BU GIBI TERTIBLERII SIZIN GIBII ILMI GENIS INSANLARDAN ALIB YAPIYORUZ BEN BÜYÜDEN ANLAMAMKII ANLADIGIM SADECE DUALARDIR SELAVATLARDIR ANLASAYDIM SATEN KIMSEDEN YARDIM ISDEMEZDIMM BEN FAYDASINI GÖRDÜYÜM VEYA GÖRENLERIN OLDUGUU UYGULAMAYII YARDIM AMACLI VERIYORUMM BU SIMDI GÜNAHMIII HOCAMM
caglam2001
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:07 pm

Emir Sultan demiş ki:
Selamün Aleyküm,kardeşim bak senin Havasul Esrar hocamızla olan bağını biliyoruz,sorun yok.Unutmaki sana verilen bana olmaz,bana verilen başkasına olmaz umarım anlamışsındır.Senin kırılmanı veya incinmen için yazılmıyor bunlar,sadece gespenst kardeşim,mümine sultan kardeşim vs. yazılarını sakin bir kafayla okursan neler demek istediklerini ve ne vurgu yapıyorlar anlarsın.

Şimdi ben burdan her başım agrıyor,musallatım var,derdim var diyene ben veya diğer kardeşlerim sürekli terkip veya okuma söylesek versek nasıl olur?,ki öyle gücümüz ve İLMİmiz yok,diyelimki bizler denedik iyi geldi,fayda görenler oldu sende dene desek neler olur tahmin edebiliyormusun?.Sana anlatmak ve VURGU yapmak istediğim buydu asla seni incintmek değildi.Ruh halini ve içinde bulunduğun durumu anlayabiliyoruz Cenab-ı Allah'ım sabır ve güç versin.Lütfen Hocamızı bekle,İllada Hocamızın sana cevap yazmasına gerek yok,sen mesaj attıktan sonra Hocam sana cevap yazsada yazmasada sen bir müddet sonra kısa bir zaman sonra birşeyler fark etmeye ve sezmeye başlamış olmalısın.Birde lütfen üslubuna dikkat et,derdini anlatırken başkasını kırma kardeşim.Allah izin verirse namaza gidiyorum sonra konuşuruz.Yanlış anlama seni seviyoruz kardeşim.Vesselam.

BENIM HAVASUL ESRARLA COK KONUSMUSLUGUM YOKK AMAKI COKK FAYDALI BILGILER VERIYOR INSANLARA BUNU BILIYORUM ODA ULVI HOCAM GIBII COK IYI BIR INSAN VE YARDIM SEVER BIR INSAN SEVGILERIMLE

VE BEN KIMIN NE DEMEK ISDEDIGINI COKK IYI BILIYORUM CAHIL BIR INSAN DEILIM NE GÜNAH NE SEVAB COK IYI BILENLERDENIM KIMSENIN KALBINI KIRMAYANLARDANIMM ????? amaki kalb kiranlar varrrr
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:19 pm

arkadaşım tamam sen sıkma canını tartışmayın hiç gerek yok tamam
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 12:21 pm

Arkaslar bakımın bakıldıgı yer ve lınk bellı burdan gereksız tartısmalara gırmiyelım

http://www.bynokta.com/uzerinizdeki-cin-eytan-carpmas-musallat-satamas-ve-bulamas-ucretsiz-kaldrlr-mevlit-kandili-hediyesi-f169/tum-bakmlar-bu-baslktan-yaplyor-ayr-konu-acmayn-ucretsiz-bakm-yaplr-t2897-200.htm#12117

bu lınkten sorunlarınızı yazabılırsınız yıldız 55 nıklı arkadasta verdıgım lınkten sorunuza cozum bulacak inş bu baslık burda kılıtlenıyor bılgınız olsun !!!
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: aciilll yardım edin ulvi hocam   aciilll yardım edin ulvi hocam Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:51 am

Yıldız kardeşim üzerindeki büyün bugün kaldırıldı İnşaallah

8 gün boyunca bir Yasin Arkasına 77 Fatiha Okuyup Açıp Ellerini Allah 'a Dua Edeceksin

İnşaallah çok fayda göreceğini umuyorum

Yinede

En Doğrusunu Allah Gilir

aciilll yardım edin ulvi hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM ÇOK HASTAYIM YARDIM EDİN.
» ulvi hocam lütfen yardım edin
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ulvi hocam acilll yardım edin
» Ulvi Hocam hastayım,yardım edin.