iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!

3 posters
YazarMesaj
squast
Yeni Üye

Yeni Üye

Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Empty
MesajKonu: Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!   Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:51 pm

Hocam ben 3 yıllık evliyim evlendğimiz günden beri eşim işsiz Kendisi üniversite mezunu Hangi kapıya gittiyse işi olmadı geri döndü Yada hiç bir iş başvurusuna cevap gelmiyor Olacağı varken bir şey oluyor Ne olur yardım edin Artık çok dardayız Ne yapmam gerek Cevabınızı bekliyorum hocam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!   Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 9:07 pm

Kardeşim gece dışarı çıksın yada balkona
Üç fatiha 11 İhlas okusun aya bakarak yani ay ışığına ve ardından üç sefer Ya Elif desin

Bunları içindende yapabilir

İnşaAllah rızk ve kısmetle ilgili durumu değişecektir diye umut ediyorum İnşaAllah
squast
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!   Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:02 am

Allah razı olsun hocam İnşallah hocam inşallah
squast
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!   Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:02 am

Hocam birde bir ricam olacaktı bakım yapmanız mümkünmü hocam
savan4747
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!   Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!! Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 10:07 pm

s.a hocam benim adım hülya yani savan4747 hocam ELİMDEN HERŞEY SABUN GİBİ KAYDI GİTTİ HERKEZ UZAKLAŞTI YAVRULARIM BİLE ÜSTÜNDE BİŞEY VAR DİYORLAR allah RIZASI İÇİN YARDIM EDİN EŞİM BİLE BENDEN UZAKLAŞTI ONUN İŞLERİDE OLMUYR LÜTFEN allah yar ve yardımcınız olsun

Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HOCAM.
» ulvi hocam Allah rızası için yardım istiyorum
» ulvi abim allah rızası için yardım edermisin?
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.