iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...

4 posters
YazarMesaj
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Empty
MesajKonu: SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...   SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 12:45 am

NOLDU CACIKLAR SURATINIZ EKŞİDİ DEMİİİİ........

HAK YERİNİ BULUR.......

siz istediğiniz kadar silin tüm teşekkürler aslanlar gibi buldummm ve yerine yayınlanacak....

ay çok üzgünüm o kadar emek verip silmiştiniz ama işinize ÇOMAK SOKTUMMMMMMMM...

NE ÜZÜLDÜM NE ÜZÜLDÜM.... Very Happy Very Happy Very Happy

SAKIN BİR DAHA HAK YEMEĞE KALKMAYIN ÇÜNKÜ ALLAH HER ZAMAN HAKLININ YERİNİ KORUR....

HAYDİ ŞİMDİ BİR BARDAK SOĞUK SU İÇİN Smile)))

zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...   SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:37 am

helal olsun sana abla, Smile)
bu kardeşliği kimse bozamazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...   SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:42 am

Allah Razı Olsun kardeşlerim benim işte bu, rezilin rezilliğine rezillik katılırken, Bizlerin şanı arttı. Onlar zeka ve mantık acizi hırsız ve korkak duruma düştüler. Bizler Müslüman olmanın vermiş olduğu Gurur ve çalışkanlığı taşıyan insanlar olduğumuzu gösterdik
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...   SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 1:46 am

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun kardeşlerim benim işte bu, rezilin rezilliğine rezillik katılırken, Bizlerin şanı arttı. Onlar zeka ve mantık acizi hırsız ve korkak duruma düştüler. Bizler Müslüman olmanın vermiş olduğu Gurur ve çalışkanlığı taşıyan insanlar olduğumuzu gösterdik

evet abim, işte şerin içinde olmamızı istediler ama bizi daha çok kenetlediler, hayra geçirdiler... Eden bulur ama bunu asala unutmasınlar...
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...   SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM... Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 2:11 am

Emeğine,yüreğine sağlık güzel bacım Allah razı olsun... bu yaptığın; soysuzlara tokatı aşmış Smile
sağ kroşe sol kroşe hatta uzak doğunun bütün teknikleriyle dalmışsın Razz Razz Razz Helal olsun sana....

SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben yarimi buldum
» ulvi abime teşk.ediyorm
» ulvi abime teşk. ediyorum...
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum
» SİLİNEN .... Amacımız ( Biz Kimiz )