iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi abime teşk. ediyorum...

+2
fraude
mümine sultan
6 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

ulvi abime teşk. ediyorum... Empty
MesajKonu: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 4:26 pm

DENİZLER ÇÖL DAĞLAR OVA OLUNCA
MEVSİMLER DEĞİŞİP ZAMAN DURUNCA
NE ZAMAN BU GÜNEŞ TERSTEN DOĞARSA
O ZAMAN BİLE DOSTLUĞUNDAN VAZGEÇMEYECEĞİM
BU DÜNYA TERSİNE BİRGÜN DÖNERSE
UFACIK KARINCA FİLİ YENERSE
NE ZAMAN ATEŞLE YANGIN SÖNERSE
NE ZAMAN OLURSA GÜNDÜZLE GECE
NE ZAMAN BİTERSE DİLLERDE HECE
VARSA BİR BAŞKASI ALLAHTAN YÜCE

cnm abim rüyamda gördüm senii hayırdır inşş. rüyamda bir ifrit vardı bende bakara süresinin son ayetini okudum gitmedi aklıma efendimiz ve sen geldiniz dedim ki efendimize ve ulvi abime şik. ederim seni seni çağrdım efendimizi çağrdım sen geldin ve onu öldrdün abim rüyamda bile yardım ediyorsun bana sen ne kadar iyi kalplisin allah için seviyorum seni ALLAH başımızdan eksik etmesin gül yüzlü abiciğim
abiciğim seni çekemeyen anten taksın... ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_smile seni seven bacın mümine

ulvi abime teşk. ediyorum... Tesekkur10008
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 4:51 pm

Emeğine sağlık mü'mine sultan ben de kendi adıma kadar bugüne kadar bana verdiği emek için Allah razı olsun diyorum

Allah razı olsun kadim dostum senden ve seni yetiştirenlerden ve şükürler olsun Rabbime seni karşıma çıkartmış
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 6:35 pm

Selamün Aleyküm,Mü'mine sultan kardeşim Allah Razı Olsun senden böyle güzel bir konu açtığın için,Fraude kardeşimizede katılıyorum.Sayın Ulvi Hocam size kim ne derse desin,sizi bilen biliyor.Bu zamana kadar yaklaşık her halde bir yıl oldu bana karşılıksız yaptığınız yardımlar,desteklerden ötürü ve harcamış olduğunuz Emekten dolayı Cenab-ı Allah'ıma şükürler olsun.Hatırlarsan hocam size ilk gün bir söz vermiştim son nefesimi verene kadar duacınız olacağım,siz beni kapıdan kovsanız bile ben pencereden girecem egerki penceredevde kovarsanız bu sefer bacadan girerim benim yerim sizin yanınız ve öylede kalacak diye.Bu sözü umarım hatırlamışsınızdır yanlış olmasın ya 1 yıl yada 1.5 yıl önceydi.Buzamana kadar bana ve aileme yaptığınızharcadığınız emek ortada,egerki bu dünyada inkar etsem dahi Ahirette ne yapacağım.

Hocam,Cenab-ı Allah'ım İlminizi arttırsın,sizlerden GANİ GANİ Razı olsun,sizleri yetiştirenlerdende,sizlerin Hocalarınızdanda Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ Razı olsun.Cenab-ı Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin.İyiki varsınız Hocam.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:13 pm

Emir Sultan demiş ki:
Selamün Aleyküm,Mü'mine sultan kardeşim Allah Razı Olsun senden böyle güzel bir konu açtığın için,Fraude kardeşimizede katılıyorum.Sayın Ulvi Hocam size kim ne derse desin,sizi bilen biliyor.Bu zamana kadar yaklaşık her halde bir yıl oldu bana karşılıksız yaptığınız yardımlar,desteklerden ötürü ve harcamış olduğunuz Emekten dolayı Cenab-ı Allah'ıma şükürler olsun.Hatırlarsan hocam size ilk gün bir söz vermiştim son nefesimi verene kadar duacınız olacağım,siz beni kapıdan kovsanız bile ben pencereden girecem egerki penceredevde kovarsanız bu sefer bacadan girerim benim yerim sizin yanınız ve öylede kalacak diye.Bu sözü umarım hatırlamışsınızdır yanlış olmasın ya 1 yıl yada 1.5 yıl önceydi.Buzamana kadar bana ve aileme yaptığınızharcadığınız emek ortada,egerki bu dünyada inkar etsem dahi Ahirette ne yapacağım.

Hocam,Cenab-ı Allah'ım İlminizi arttırsın,sizlerden GANİ GANİ Razı olsun,sizleri yetiştirenlerdende,sizlerin Hocalarınızdanda Cenab-ı Allah'ım GANİ GANİ Razı olsun.Cenab-ı Allah'ım sizleri başımızdan eksik etmesin.İyiki varsınız Hocam.

ALLAH razi olsun kardesim. Vefali ve yigit insansin. maalesef ULVI hocami cok cok gec buldum. sadece 55gün oldu.
bu 55 günde hocam bana ve ailemin bütün sorunlarina melhem oldu. doktorlarin bulamadigi hastaliklara ve sikintilara care oldu. Benim yapabildigim seyler sadece onun icin dua etmek; ona mahlukatlarin yaptigi saldirilara karsi savunmaktir. YÜCE MEVLAM insallaah hocami iki cihandada basimizdan ayirmasin. ALLAH ondan gani gani razi olsun , dert yüzü görmesin.

ulvi abime teşk. ediyorum... 581808turkbayraklaru_1__2
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:36 pm

Yazilanlari okuyunca Tesekkür etmemek elde degil. Din Kardesi icin Emek Harcayan Ulvi Hocamizdan Allah cc Razi olsun. Maddi ve Manevi tüm Hayirli dualarini Kabul etsin Insaallah.
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:58 pm

Allah Razı Olsun ulvi kardeşten, beni hocam yaklaşık olarak bir sene önce ulvi hocanın yanına destek olayım diye gönderdi

İlmim zarar verme ve hüsrana uğratma üzerinedir

ulvi kardeş bir senedir bana engel oluyor kabul etmiyordu, kimseye karışmayacaksın diyordu

Bir senedir bekletti beni kimseye kötülük yapmamak adına , kimseye zarar vermemek adına

O kadar hakarete, yalana , ifitraya, küfre sabretti yine karıştıttırmadı

Bugün sitede ana avrat çeken salağa teşekkür borçluyum sayesinde serbest kaldım, insanlara karışabilme iznim verildi

Bakıyorlar bunlar zararsız insan gelip küfredip küfredip gidiyorlar

Bundan sonra görüşeceğiz bakalım, bundan sonra gelip küfredip gidenle ömür boyu uğraşacağım
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:09 pm

Selamün Aleyküm,Kardeşim Hocamın talebesi,arkadaşı bizimde dostumuz ve kardeşimizdir,Hoş gelmişsin.Ayrıca İzin çıkmasınada çok çok sevindim,Buzamana kadar izin vermeyip şimdi izin çıkmasınada sevindim.Hocalarımız bizden daha iyisini bilir.

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:20 pm

Bende cok sevindim. sizin gibi cesur ve ilim sahibi abilere her zaman ihtiyacimiz var.

ulvi abime teşk. ediyorum... 581808turkbayraklaru_1__2
Zalim
Medaratör

Medaratör
Zalim

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:22 pm

Allah Razı Olsun emir sultan kardeşim, islam73 kardeşim hoşbulduk, bilakis sizlerde benim için öylesiniz dost ve kardeş
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:30 pm

ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİME VE HOCALARINA ALLAH ÖMÜRLERİNi GÜZEL VE UZUN YAŞAMAYI NASİP ETSİN AMİN ALLAH RAZI OLSUN
ULVİ ABİ SAYENDE GECELERİ RAHAT UYKU UYUYABİLİYORUM AİLECEK HUZURUMUZU
VAR ÖMRÜMDE GÜVENECİĞİM İNSAN VAR ARTIK ALLAH RAZI OLSUN SAYENDE TÜM DERTLERİMDEN KURTULDUM ALLAH NE MURADIN VARSA
VERSİN ABİCİM ALLAH RAZI OLSUN ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN SİZİ BAŞIMIZDAN
EKSİK ETMESİN İNŞALLAH

NOT:TABİ HERŞEY ALLAH IN İZNİ VE
DİLEMESİYLE ALLAH IN SEVDİĞİ KULLARMIŞSINIZ Kİ ABİ SİZİ HERKES SEVİYO
SİZİ KARŞIMIZA ÇIKARDI TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 1:45 pm

ulvi abime teşk. ediyorum...iyiki varsın kıskanalar çatlasın
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: ulvi abime teşk. ediyorum...   ulvi abime teşk. ediyorum... Icon_minitimePtsi Ara. 20, 2010 9:08 am

zalim abi senden de rabbim razı olsun

ulvi abime teşk. ediyorum...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi abime teşk.ediyorm
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİME HAVVASUL ESRAR ABİME HAYDAR KERRAR ABİYE
» ULVİ ABİME
» ulvi abime
» ulvi abime tşk ederm :)