iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum

+9
alpaslan
mümine sultan
hanne
tonymad
zara
katip
sernevaz
dua20
nisra
13 posters
YazarMesaj
nisra
Administrator

Administrator
nisra

Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Empty
MesajKonu: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:28 pm

Allah sonsuz kez razı olsun ulvi hocam Rabbim izni ve senin vesilenle hayalini kurduğumda bile aman nasıl olsun dediğim bir işe kavuştum. İlk işimde çok bunalmıştım bekle dedin bir başvuruda bulundum hemen kabul edildim ama bu son iş hayalimin işiydi ve resmen bana teklif edildi

Rab bim seni başımdan eksik etmesin

sadece çamur atanlara da kapak olsun Very Happy
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:31 pm

ALLAH RAZI OLSUN ULVİ HOCAMIZDAN CANDIR HOCAMIZ
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:34 pm

maşaallah nisra kardeşim.. hayırlı uğurlu olsun...
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 9:36 pm

Allah Razı Olsun kardeşim şükürler olsun ve maşaallah diyorum bende Smile
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 11:17 pm

Kardeşim çok sevindim..
Hayırlı olsun..
Allahım gönlüne göre versin...
zara
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeÇarş. Kas. 10, 2010 12:06 am

Maşallah suphanallah hayırlı olsun:)
tonymad
Yeni Üye

Yeni Üye
tonymad

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 8:32 am

Maşallah darısı bizlere.
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 2:49 pm

maşallah kardeşim darısı biz işsizlere inşallah.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 2:51 pm

maşallah abim bende hayırlısı ile bir iş bulabilsem:(
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 3:14 pm

ALLAH ulvi hocamdan razı olsun ilmini gücünü artırsın
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 6:53 pm

Hayırlı uğurlu olsun nisra kardeşim...hocamdan da Allah razı olsun bende işsizim hocam formdaki işsiz kardeşlerimiz için birşeyler yapamazmısınız..
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 7:02 pm

.

En son Lamekan tarafından Perş. Ara. 02, 2010 1:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 8:42 pm

KANITLAR BUYRUN ALLAH (C.C.) BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SENİ ABİ ALLAH (C.C.) İLMİNİ ARTTIRSIN İNŞALLAH
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:00 pm

Allah Razı olsun kardeşlerim evet yeni işime yani 3. işime dün başladım hayal gibi geliyor hala görevim ünvanım gerçekten masaldayım gibi Allah razı olsun Ulvi Hocamdam Nurer Hocamdan onları yetiştirenlerden sonsuz razı olsun

Ulvi Hocalarımı tanıdığımdan beri yaşantım masal gibi olmaya başladı ve Ulvi Hocamın ilmine kelimeler yetmez yaşamak gerek ama gören gözle anlayan beyinle

Sırtımda hacca götürsem abdest sularını taşılam ellerimle beslesem gene haklarını ödeyemem şükürler olsun Rabbime Ulvi Hocalarımla karşılaştırdığı için
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:08 pm

MAŞALLAH kardeşim darısı tüm işşizlere hocalarımızın hakkını ödeyemeyiz gerçekten.
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:14 pm

nisra demiş ki:
Allah Razı olsun kardeşlerim evet yeni işime yani 3. işime dün başladım hayal gibi geliyor hala görevim ünvanım gerçekten masaldayım gibi Allah razı olsun Ulvi Hocamdam Nurer Hocamdan onları yetiştirenlerden sonsuz razı olsun

Ulvi Hocalarımı tanıdığımdan beri yaşantım masal gibi olmaya başladı ve Ulvi Hocamın ilmine kelimeler yetmez yaşamak gerek ama gören gözle anlayan beyinle

Sırtımda hacca götürsem abdest sularını taşılam ellerimle beslesem gene haklarını ödeyemem şükürler olsun Rabbime Ulvi Hocalarımla karşılaştırdığı için

Hazır ol kardeşim kutlamaya geliyoruz......

Hayırlı olsun Allahım muvafakiyetler versin...

Rab'bim hocalarımızdan razı olsun ..
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 9:28 pm

beklerim abim başımın üstüne yerin var

Allah Razı Olsun

Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK TEŞEKKÜRLER HOCAM
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» Allah c.c. ULVİ HOCAM'dan razı olsun
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim