iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben yarimi buldum

YazarMesaj
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Ben yarimi buldum  Empty
MesajKonu: Ben yarimi buldum    Ben yarimi buldum  Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 5:14 am

Zamanında bir genç varmış o dönemin padişahının kızına aşık olmuş öyleki hasreti yakıp kavuruyormuş genci Gencin bu halini gören insanlar onu zamanın evliyalarından bir demirci ustaya göndermişler Derdini demirciye anlatınca demirci ona
Derdini demirciye anlatınca demirci o na '' o kıza kavuşursun ama benim dediklerimi yaparsan demiş ''

Dünyada padişahın kızından başka derdi kalmayan genç hemen kabul etmiş ne olursa yaparım demiş

Demirci evliya '' o zaman şehrin surlarına git orada otur kim sana ne sorarsa ne söylerse söylesin Allah de'' demiş çocuk dediklerini yapmış gelenler soruyormuş

- Ne istiyorsun
- Allah
- Nerden geliyorsun
- Allah

Başka hiçbirşey konuşmuyormuş

Gün gelmiş namı padişaha kadar ulaşmış ALLAH diyen adam diye Padişah gencin yanına gitmiş ne sorduysa genç Allah demişen son padişah

-Ne istiyorsun yahu benim dünyalar güzeli bir kızım var istersen o nu sana vereyim demiş

Genç duraksamış ve şöyle demiş

- İstemem Ben öyle birine aşık oldum ki sadece adını söyledim diye koskoca padişah ayağıma geliyor yıllardır uğruna hasret kaldığım kıznı bana vermek istiyor Ben artık Allah tan başkasına yar olmam diyor ve alıp başını gidiyor
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

Ben yarimi buldum  Empty
MesajKonu: Geri: Ben yarimi buldum    Ben yarimi buldum  Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 9:02 am

güncel

Ben yarimi buldum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN TÜM TEŞK BULDUM AYNINI YAYINLADIM...
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Sayende 3 ay içinde 3 ayrı iş buldum