iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım...

YazarMesaj
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım... Empty
MesajKonu: Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım...   Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:13 pm

selamünaleyküm

bikaç sene önce tıbben tedavisi olmayan bir rahatsızlık girdi vücuduma... ne kadar bünyemi sağlam tutmaya çalışsam da malesef
ara ara ben buradayım diye kendini belli ediyordu... dr ların söylediği ömür boyu bu virüsü taşıyacağım ve hiçbir korunma yolumun da olmadığıydı....

tesadüfen sitemizi buldum ...

başıl yazdım ve Ulvi hocamıza sorunumu ayrıntılı anlattım...
hemen o gece beni chate davet etti ulvi hocamız ALLAH razı olsun benle ilgilendi ve gereken tedavim için hiçbir karşılık beklemeden

YÜCE RABBİME vesile oldu ....

aradan 2 ay geçti ve ALLAHIMA şükürler olsun hastalığın belirtilerinden bile eser yok....

YÜCE RABBİME bu ilmi ulvi hocamıza verdiği için ve bana vesile olduğu için şükrediyorum inanın hergün...

ALLAH senden razı olsun ulvi hocam abim dünya ahret ben senden razıyım RABBİMDE razı olsun....

hakkını helal et...

Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden
» ulvi hocam ALLAH razı olsun senden
» ulvi hocam allah senden razı olsun
» Ulvi Hocam ALLAH senden razı, anneciğimin duaları seninle...
» Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun