iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam allah senden razı olsun

+3
fraude
ulvi
sıkıntı
7 posters
YazarMesaj
sıkıntı
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam allah senden razı olsun Empty
MesajKonu: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:08 am

forumdaki arkadaşlarım ben resmen bir mucizeye şahit oldum.sürekli son yıllarda uykumda kendimi sıktığım için sanırım baş ağrım ve sırt ağrılarım oluyor sanki uyumuyor dayak yiyorum kulaklarımda uğultu da cabası biraz önce ulvi hocamı online görünce durumumu açıklayan bir mesaj attım allah razı olsun kendisinden hemen bilgilendirici bir mesaj aldım 10:48 mesaj gönderişim 10:52 mesaj almam ve yemin ederim tepemdeki ağrım geçmişti kulaklarımdaki uğultuda azalmıştı..........

ulvi hocam allah razı olsun dünya durdukça dur rabbim ömrünü ilmini artırsın.........
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:09 am

Allah Razı Olsun kalbi güzel kardeşim, Rab 'bim Şifanı Daim Etsin Amin
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:17 am

bende tekrar teşekkür ederim kadim dostum sana tüm form sayfalarınca teşekkür etsem yetmez. 19 yıldan sonra hayat varmış derdirttin ve hala en ufak bir sıkıntımda yanımdasın ARO kadim dostum senden ve seni yetiştirenlerden
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:18 am

hepimizden Amin benim vefakar ve güzel kalpli kadim dostum, Rab 'bim Şifa ve mutluluğunu Daim Etsin Amin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:25 am

ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ABİM MAŞAALLAH HERKESE YETİŞİYORSUN
ALLAH C.C BU GÜZEL KALBİNİN ECRİNİ BİZZAT VERSİN
AMİNNN
KARDEŞLERİM ŞİFA BULMALARINA BENDE SEVİNDİM
ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ABİM YÜREĞİNE SAĞLIK
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 10:27 am

Hepimizden Amin, benim cefakar, vefakar, saf ve güzel kalpli kardeşim Mümine Sultan

Sizler gibi kardeşlerim olduğu için inan bir ayrı mutluyum

Allah Razı Olsuın hepinizden, bende hepinize teşekkür ederim
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:21 am

ulvi hocam allah senden razı olsun Duaulvi hocamında butun dualarına ıcabet et amiiiiin
kelebek
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 2:19 pm

amin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 4:16 pm

Amin yonca güzel kalpli kardeşim Rab 2bim hepimizden Razı Olsun
haci
Yeni Üye

Yeni Üye
haci

MesajKonu: Geri: ulvi hocam allah senden razı olsun   ulvi hocam allah senden razı olsun Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:11 pm

evet kardesim allah ulvi hocadan ve kardeslerinden razi olsun.benimde bi cok sikintima care oldular,bu sanal alemde karsimiza durust ve yardim sever birileri cikmasi sansimiz kardesim.allah hepinizden razi olsun/

ulvi hocam allah senden razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocam ALLAH razı olsun senden
» Ulvi Hocam'a Ödenmicek Hakkına( Rahman Senden Razı Olsun Can Abim)
» Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» Ulvi Hocam ALLAH senden razı, ben kat kat razıyım...