iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden

2 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden Empty
MesajKonu: s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden   s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:41 am

bnm teşk. silinmiş bazı münafık kesim ulvi abimle aramızı bozmaya çalıştılar elhamdülillah başaramadılar şükürler olsun abimin aklında bir soru işareti oluşacak diye çok korkmuştum elhamdülillah korktuğum gibi olmadı abim tam bir dedektif gibi olayı inceledi bacısını üzmeden bütün samimiyeti ile çözdü maşallah abime RABBİM kardeşliğimizi bozmasın aminn
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden Empty
MesajKonu: Geri: s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden   s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:50 am

Allah Razı Olsun kardeşim, onların tamamındaki aklın ve zekanın toplamı benim burnumu silip yere attığım kirli selpaktaki akıl ve zekanın toplamından azdır Smile

Onlar ancak zavallılıklarını ve aciziyetlerini ortaya koyacak şekilde ne kadar şerefsiz olduklarını gösterecek şekilde hırsız gibi forum yönetimine girer iki dakikada bölümleri silip karı gibi kaçarlar

Ben bunu normal karşılıyorum hırsızlık bunların genlerinde var, zaten et nin kucağına sıkıntıda olan bayan üyelerini düşürerek namuslarından etmeleri bunların şerefsiz ve sütü bozuk olduğunun en büyük göstergesi

s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Emir Sultan Abim Allah Razı Olsun Senden
» manevi ilimlerde konumu ve makamımı yükselteceğini söyleyen gül yüzlü ulvi abimden ALLAH c.c razı olsun
» ulvi hocam ALLAH razı olsun senden
» allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim
» ALLAH c.c razı olsun ulvi abim