iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun

5 posters
YazarMesaj
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Empty
MesajKonu: Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun   Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 2:20 am

Zalim hocamın bana ilk bakımıydı ve manevi güçleri çok yüksek abilerimin, neşeden uçuyorum (neşeden uçma kelimesi yetersiz bir tarif inanın, ancak yaşayan bilir:-))))))) korkularımı aldın zalim hocam, ALLAH senden ve sevdiklerinden razı olsun, ilmini ve kendine yakınlığını arttırsın.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun   Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 2:23 am

maşallah ... ALLAH DAİM ETSİN...

ben etkisini görünce döktürürüm artık...

ALLAH razı olsun hocamızdan
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun   Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 3:25 am

zalim hocam bende özel msj attım ama ulaşmadı tekrarlıyorum Allah c.c senden razıl olsun her iki cihandada aziz eylesin rabbim peygamber efendimize s.a.v. ve sahabelerine komşu eylesin inşaAllah sayende içime tekrar umut doldu Allah c.c sonsuz razı olsun inşaAllah sayın ulvi hocam yüce rabbim sendende seni yetiştirenlerdende ve bütün talebelerindende razı olsun inşaAllah Allahım okadar büyükki sizinle tanışma şerefine erdirdi hamdolsun

sonsuz hamd ve senalar ancak ve ancak yüceler yücesi Rabba Allahuteala yadır
PEYGAMBER EFENDİMİZ HZ MUHAMMED S.A.V mede sonsuz selatu selamlar olsun
onun sahabelerinede ve sinsileyyi aliyyeyede kainat dolusunca selatu selamlar olsun inşaAllah amiiin
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun   Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 10:24 am

öncelikle ulvi hocam daha sonrada zalim hocamdan ALLAH binlerce kez razı olsun .yaklaşık 1 hafta önce ulvi hocam aracılıgla zalim hocam ablama bakım ve temizleme yapmıştı.çok şükür rabbimeki onları bize vesile kıldı ve ablam bunalma daralma sinir gibi olan şikayetlerinden kurtuldu şimdi çok daha iyi. maşallah hocalarıma ALLAH ilimlerini arttırsın onları ve bizleride düşmanlarımızın şerlerinden korusun.hocalarımıza çamur atmaya çalışan kişilerinde cezalarını versin RABBİM tez zamanda.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun   Zalim Hocam  ALLAH senden razı olsun Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 2:11 pm

ulvi hocam daha sonrada zalim hocamdan haydar hocamdan ALLAH binlerce kez razı olsun

Zalim Hocam ALLAH senden razı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM
» ulvi hocam allah senden razı olsun
» ulvi hocam ALLAH razı olsun senden
» Allah Razı Olsun Kadim Dostum Senden de Seni Yetiştirenlerden de ve Haydar Hocam dan da