iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah razı olsun Asaf hocama;

YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Allah razı olsun Asaf hocama; Empty
MesajKonu: Allah razı olsun Asaf hocama;   Allah razı olsun Asaf hocama; Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 6:50 pm

Öncelikle ben bu teşekkür mesajını dün yollamıştım, ama bazı kötü güçler silmişler:( ulvi abiminde habei var, sağ olsun tekrardan yaz dedi, ama dünkü cümleleri kurabilirmiyim bilmiyorum, o silen yada silenler kimse Asaf hocamdan, Ulvi hocamdan, Emirsultan hocamdan helallik istesinler, haklarına girdi.Rabbim ıslah etsin böyle kötü fikirli kişileri.

Asaf abim senden kat kat razı olsun, rabbim tuttuğunu altın etsin, Seni firdevs cennetiyle müjdelesin, İlminin arttırsın ki bizim gibi zor durumda kalanlara kalkan olmaya devam et, hemde o yüce gönlüm sayesinde sadece rabbimin rızası için yardım eden kullarından ol.
Daha önceden tanışma fırsatı olmamıştı Asaf hocamla chatboxda biranda oldu, Ulvi abim ve Emir sultan abim sayesinde tabiki Arka ksımda onların güzel niyetleri olduğunu biliyorum.Benimle ilgilendi temizliğimi yaptı o anda ne yapması gerekiyosa, ve beni dün sabah mutlu ve umutla uyanmamma vesile oldu.
Çünkü seni bırakmayacağım elimden ne geliyosa yapacağım dedi ve inanıyorumda benim eski zersin olmama , artık kendimi değilde çevrem için birşeyler yapan, dua edein sadece nefsinin peşinde değil çevresinide görebilen eski zersin olmam için Asaf hocm elinden geleni yapacak. Çünkü onlar Rabbimin dostları bir kere Rabbimin dostu söz verirse sonuna kadar devam eder.
Bugünde hamdolsun güzel bir güne uyandım, inşallah temziliğimin tamamında sadece güzel ve unutla değil neşeylede ve Rabbimin rızası için koşturan kullarından da olurum. eski sosyal zersin geri döner inşalalah, en önemlisi artık umutluyum ve yanlız değilim.
Şu zor günlerimde yanımda öz annem, babam bile yokken buradaki bu abimler var, yukarıda ismini zikretmediğim haydar abim ve mümine ablamda dahil.
Bu hocalarımızın kıymetini bilelim sahip çıkalım, onların bize ihtiyacı yok ama bizim onlara ihtiaycımız var bunu sakın unutmayalım ve kırmayalım....
Asaf abim senden kat kat rızı olsun rabim, artık dualarımda bir abim daha oldu...
İnşallah benide tez zamanda daha iyi edersin Önce Rabbimin izniyle sonra senin sayende..
Dua ile, hayırlı akşamlar...

Allah razı olsun Asaf hocama;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN
» allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN ALLAH TUTTUĞUNU ALTIN ETSİN