iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN

2 posters
YazarMesaj
oznur
Yeni Üye

Yeni Üye
oznur

ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN Empty
MesajKonu: ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN   ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 1:45 am

sabaha karşı uyurken eskiden olan bir rahatsızlığım yüzünden yeniden uyandım. içimde sıkıntı vardı. ufacık sesten bile korkuyodum ani tepkilere karşı irkiliyordum. ağlama hissi vardı sürekli. secdede bile boğulcak gibi oluyordum. ALLAH razı olsun ASAF hoca ve islam73hocalarım iyileşmeme vesile oldular sohbet odasında. 5dakika içerisinde normale döndüm. çok teşekkür ederim..
Asaf Hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
Asaf Hoca

ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN Empty
MesajKonu: Geri: ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN   ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 2:20 am

Biz teşekkür ederiz kardesim benim geçmiş olsun allaha emanet ol kal sağlıcakla

ASAF HOCA VE İSLAM73 HOCALARIMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER, ALLAH RAZI OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» asaf hoca islam73 hoca ve ulvi hocam cok tesekkuler
» Önce Allah'a şükürler olsun. Sonra ulvi hoca, emir hoca ve bütün bynokta üylerinden Allah razı olsun.
» ULVİ HOCAM SİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN CAN HOCAM
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» Allah razı olsun Asaf hocama;