iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN

3 posters
YazarMesaj
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 10:56 pm

Sevgili Mümine Sultan kardeşimizle bir arkadaş aracılıgıyla tanıstım
ve yasadıgım korku ve sıkıntılar icin kendisi beni Ulvi Hocama ve Haydar hocama yönlendirdi.
Hiçbirşeyden haberi olmayan cinci hocalar ve bazı kendini bilmezler tarafından korkutulurken
Ulvi hocam ve Haydar hocam sayesinde şu an korkulacak birşey olmadığını öğrendim
ve kendileri bana gerekli yardımları karşılıksız Allah rızası için yapmışlardır
Allah her ikisinden ve onları yetiştiren ailelerinden binlerce kez razı olsun inşallah rabbim ilimlerini arttırsın
Hem bu dünyada hem ahirette Rabbimin rahmet ve merhameti üzerlerine olsun
Gerçek hayatta mumla arasak bulamayacağımız değerli insanları Allahın bir lütfu olarak burada görebiliyoruz
Ve kendilerine danışabiliyoruz
sağolsunlar işlerini güçlerini bırakıp onlarca yüzlerce kişi ile temas halinde hiç tanımadıkları insanlara
yardım elini uzatmaktadırlar
Şu an bir sorun olursa biliyorum ki Ulvi abim buradadır, Haydar hocam buradadır
Bu yüzden içim rahat, inşallah kendileri daha fazla hayırlara iyiliklere vesile olsunlar
Rabbimin rahmet ve merhametleri üzerlerine olsun Allah razı olsun
Hocalarım beni yanlız bırakmayın lütfen
Çok teşekkürler
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 11:06 pm

şifan daim olsun kardeşim inşaallah maşaallah abilerimiz eşi bulunmaz nadide ve güzide insanlar onların hakkını asla ödemeyiz sen diğer sitede yazınca bu derdi çözse çözse abilerim çözer dedim ve seni buraya davet ettim hayatta tesadüf yoktur allah kulu için iyilik diledi mi sevdiği bir kulunu vesile edermiş rabbim abilerimizden razı olsun yaptığı hizmetlerden dolayı rabbim razı ve hoşnut olsun onlardan iyi yürekli fedakar insanlar maşallah
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:29 am

Canım çok teşekkür ederim gerçekten sen olmasan ben nerden tanıycaktım ki onları
beni hep korkutup durdular kimse de gerçek manada bilmiyor ne olduğunu
bilgi yoksa cözüm de yok
onlarca kisiden biri seni önerdi
sen hocalarımı önerdin
Allah'a şükürler olsun ki şu an çok daha rahatım, ama yine de biraz korkuyorum:(
Rabbim hepinizden razı olsun karşınıza çıkarsın inşallah
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 12:30 am

Mümine kardeşim bir yazdıgım mesajı bir daha bulamıyorum, ne kadar cok baslık vr forumda
kendi yzdıgım mesajları nasıl bulabılırım?
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 12:14 pm

perebr demiş ki:
Mümine kardeşim bir yazdıgım mesajı bir daha bulamıyorum, ne kadar cok baslık vr forumda
kendi yzdıgım mesajları nasıl bulabılırım?
profiline gir orada Istatistikler |tıkla buradan yazdkların çıkar inşş. vesselam
nisa
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 6:42 pm

ulviye bende ulasabilseydim..? nerde kendisi mümine sultan hanim? ulasabilmem gerek
perebr
Normal Üye

Normal Üye
perebr

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN    ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN  Icon_minitimeSalı Ekim 26, 2010 11:04 pm

Ulvi Hocamı, Haydar hocamı sitedeki diğer alim hocalarımızı karalayan, zavallı halleriyle kendini varlıklar aleminin sultanı sanan, ama sıra Hocalarımızın karşısına çıkmaya gelince paçalarını ıslatarak kaçan gerizekalılar Allahınızdan bulun

Ben şunu söyleyebilirim ki, hocalarımız yaşayan birer efsanedir ve onlarla düşman olmaya kalkan kendi başını yakmış birer bahtsızdır
Rabbim hocalarımızdan razı olsun, onlar olmasa ortalık bu şerefsizlere kalacak demektir

ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocama teşekkurler binlerce kez Allah ragzı olsun
» Ulvi hocam çok teşekkürler Allah razı olsun
» Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR
» ulvi hocam Allah sizden razı olsun sonsuz teşekkürler..