iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim

YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim Empty
MesajKonu: allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim   allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:13 pm

Hocam size nasıl teşekkür edeceğimi bilmniyorum, bu durumumunda daim olsun diye rabbime dua ediyorum, net olmasamda Haydar abim sayesinde biraz beni öne alıp mayıs ayında bakım yapmıştınız, o zamanda iyi gelmiştide dün geceki gibi değildi asla, dün gece ne yaptınız, nasıl bişey yaptınız bilmiyorum bilememde.
ama şunu söyleyeyim gerçektende temizlendim, bugün çok daha farklı kalktım sizin dediğiniz kadar enerjik değilim ama olucam inş. dün gece dediğim gibi ağrım başladı halada devam ediyo, aslında bugün ultrason çekinmek çok istedim çünkü siz böbrek taşım konusunda da rahat olmamı söylediniz. sanırım hala içimdeysede yakında elvada der Smile inş. bir dada oluşmamak üzere.
Be bugün önce rabbimin sayesinde sonrada sizin sayenizde, rahat nefes aldım, artık ağlamıyorum.Sorunlarım değişmedi, ama siz beni değiştirdiniz eminimki bundan sonra o sorunlarıda yaşamaaycağım onlarda benden uzaklaştı.Rabbim sizden bu özel ve güzel özelliğinizi almasın.Yemin ediyorum adınızı belki unuturum ama ömrümün sonuna kadar son nefesime kadar size dua etmeyi asla unutmam

allah razı olsun bitanecik ulvi hocama, hatta benim abim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ALLAH c.c razı olsun ulvi abim
» Allah,ulvi abim den 1000 kere razı olsun
» s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden
» ALLAH RAZI OLSUN ULVİ ABİ ZALİM ABİ NURER HOCA TÜM ULVİ HOCALARA VE TALEBELERDEN ALLAH RAZI OLSUN ANNEM İYİ ÇOK ŞÜKÜR