iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER

4 posters
YazarMesaj
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Empty
MesajKonu: ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER   ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 8:59 am

SELAMLAR...HAYDAR KERRAR HOCAM,,ULVİ HOCAM,,MÜMİNE SULTAN ,EMİR VE ASAF SULTAN VE DİĞER BY NOKTA AİLESİ KALPLERİNDE DERİN ALLAH İNANCI,,MAZALLAH,,MAŞALLAH,, HAK SEVGİSİ TAŞIYAN,, HAKKA HİZMETTE KİŞİSEL ÇIKAR VE EGO GÜTMEYEN DEĞERLİ İNSANLAR..SİZLERE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİM..ULVİ HOCAM ALLAH İLMİNİZİ ARTIRSIN. DUALARIMIZ OLMASA KULLUĞUMUZ HAK KATINDA NE DURUMDA AYETLERLE SAHİP,,.ELBETTE HİÇBİRİMİZ İZNİ OLMAKSIZIN YAPRAK KIPIRDAMAYAN CENAB I ALLAH A MUHTAÇ OLMAYAN DEĞİLİZ ,,ANCAK MADENLER GİBİYİZ,,Kİ ,,KİMİMİZ GÜNAHTAN SAKINMAZ HAKTAN HAYA ETMEZ.HZ. HIZIR (A.s) kıssaları misali iş vardır kimi işin görünmeyen kısmında,,şerden hayır ,,hayırdan şer lütfetmişse hak belki acelecidir ademoğlu,,bilemez.İMTİHAN VE İBRET ALEMİ FANİYYETTEN,,GÖTÜREBİLECEĞİMİZ SADECE AHİRET AZIĞIMIZ ,,ALLAH CÜMLE YATTIKLARINI ŞEYTANIN VE ASKERLERİNİN ŞERRİNDEN KORUSUNKİ,,ONLARA UYMUŞ,,MENZİLİ İSYANKARLARDAN OLMAYALIM..ALLAH IN AYETLERİNİ ÇIKARLARI İÇİN KULLANAN GAFLETTEKİLERE KARŞI BU AİLEYİ DAHA ÇOK ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUM..HAYA VE EDEP İMANDANDIR,,,BİZLERE HAK YOLUNDA YOLCULUĞA REHBERLİK EDENLERDEN ALLAH RAZI OLSUN...RABBİM ZORDA KALANLARIMIZA RAHMET VE VESİLE KAPILARI AÇSIN..KİŞİNİN KENDİNİ BİLMESİ ÖNEMLİ,,KENDİNİ BİLMEYENLERE UYMAMAYI NASİP ETSİN..YÜZLERİNİ GÖRMEDİM,,BU İNSANLARIN KALPLERİNİ GÖRDÜM.,,ÖVGÜ İNSANA BAZEN OLUMSUZ GELEBİLİR ,,ÖVMEK DEĞİL,,YOLLARINDA SABİTLENİP,,HAKKA HİZMETLERİNDE HER ZORLUĞA RAĞMEN DEVAMLARINI DİLEMEKTİR AMACIM...TEKRAR ALLAH(C.c)HER İKİ CİHANDA RAZI OLSUN BU GÜZEL İNSANLARDAN..BİZ ÇABAMIZI DRETLERE KARŞIGÖSTERECEĞİZKİ ALLAH İNSANA ÇEKEBİLECEĞİ KADAR YÜKLER,,GERİ EZİYET KISMI KENDİ NEFSLERİMİZDEN...GÜL EKENLER HER İKİ CİHANDA GÜLİSTAN BİÇSİNLER...TEKRAR TEŞEKKÜRLER VE CÜMLENİZE SELAMLAR.(ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMED VE ALA ALİ MUHAMMED..)
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Empty
MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER   ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 9:38 am

YÜREKTEN ŞÜKRANLAR, RABBİM VE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ.S.A.V
HER İKİ CİHANDA RAZI OLSUN..

ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER 40440
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER   ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 9:41 am

ALLAH c.c hepimizden razı olsun nurlu kardeşlerim
hare ablam laleler çok güzel tıpkı senin güzel yüreğin gibi vesselam
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER   ULVİ HOCAMA  BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER Icon_minitimeÇarş. Ara. 01, 2010 12:23 pm

Bende tekrar tekrar burdan hocalarıma teşekkürlerimi sunarım.ALLAH onlardan razı olsun .işlerini kolaylaştırsın,yüklerini hafifletsin,sıkıntılarını alsın,ilimlerine ilim katsın,görünen ve görünmeyen düşmanlarının şerrinden korusun,hocalarım gibi insanları çogaltsın ve dünyaya hakim olmalarına yardımcı olsun RABBİM.biz insanların çok ihtiyacı var hocalarımızın saglık sıhhatle ömürleri uzun olsun. ALLAHU TEALA onları başımızdan eksik etmesin.AMİN.

ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )
» ULVİ HOCAMA İÇTEN TEŞEKKÜR
» Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü
» ULVİ HOCAMA HAYDAR HOCAMA TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
» ulvi hocama emırsultan hocama teşekkurler