iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )

+4
yazgüneşi
loyal
jupiter
ulvi
8 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Empty
MesajKonu: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 9:45 am

Öncelikle herkese Selam Eder Saygı ve Sevgilerimi Sunarım

İnşaallah Allah Rızası İçin Yardımlaşma Sayfası artık burda daha gelişmiş ve birebir takip , cevap sistemiyle birazda zorlaştırılmış olarak burda devam edecektir.
Ve kardeşimiz haydarı kerrar bu sitede olduğu müddetçe biz herhangi bir sebeple gitsek bile kapatılmayacak devam edecektir
Artık bu başlığa yazan kardeşlerimizden sadece ön ad, anne ismi, doğum tarihi ve yaşadığı şehir özelden istenilecek ve bilgi verenlere yardım edilecektir
Sayfamızın manevi sorunlar üzerine sınırı yoktur, bilumum büyülerden tutunda, her çeşit sihre karşı çözüm, bağ ve muskalara çaözüm, çarpılmaları kaldırme, cin, şeytan defi, musallat ve tasallutların uzaklaştırılması, yanlışa düşmüş olanlarda hatalarından vazgeçmeleri şartıyla hadim ve hüddamlara karşı savunma ve müdafaa her türlü şifaya yönelik konularda yardımcı olunacaktır İnşaallahu Teala

1- Burası dost bir sitedir ve bu sayfa dost bir sayfadır kalbini bozarak gelen hata yapar

2- Yardım isteyen arkadaşlarımız Kelimei Şehadet getirecek, her türlü küfür, şirk ve benzerinden vazgeçeceklerdir aksi takdirde yazıp yardım istemesinler sadece zarar ederler, ilk etapta fayda görseler bile sonradan zarar olarak çıkar

3- Bu sayfadan faydalanıp yardım isteyecek arkadaşlar büyü ve sihirle uğraşmayacak , uğraşıyorsa bir daha uğraşmamak şartıyla ömür boyu bırakıp Tövbe Edeceklerdir günahlarına. Aksi halde yardım istemesinler bizden görecekleri fayda değil zarardır

4- Yardım İsteyen arkadaşlarımız İçki, esrar gibi Din'en Haram edilmiş ve sakıncalı şeyleri kullanmayacak , eğer kullanıyorsa ömür boyu kullanmamak şartıyla bırakacaklardır aksi halde yardım isterlerse görecekleri fayda değil zarardır

5- Yardım isteyen arkadaşlarımız zina ve namusla oynama gibi şeyleri ve günahları işlemeyecek, eğer işliyorlarsa ömür boyu işlememek üzere bırakacak ve bu günahlarına Tövbe Edeceklerdir aksi halde yardım istemesinler görecekleri fayda değil zarardır

6- Yardım isteyen arkadaşlarımız kendi namuslarıyla oynatmayacak ve zinaya düşmeyeceklerdir varsa böyle halleri derhal tövbe edecek ve ömür boyu bu günahlarından vazgeçeceklerdir aksi halde yardım istemesin göreceği fayda değil zarar olur eninde sonunda

7- Yardım isteyen arkadaşlarımız kul hakkı, hırsızlık, haram para ve haram lokma gibi şeylerden uzak duracak varsa böyle huyları anında bırakıp tövbe edeceklerdir aksi halde hiç yardım istemesin göreceği fayda değil zarar olur eninde sonunda

8- Herkes kendisi için yardım istemek zorundadır kimse başkası için yardım isteyemeyecektir.

9- Sayfa sadece ulvilere aittir ulvilerden başka sayfadaki hastalara cevap veren olmayacaktır ve lütfen kimsede cevap vermeye kalkmasın

10- Sayfadaki sistem değiştirilmiş ve kolaylık kaldırılmıştır artık sorunlarını yazan arkadaşlara sorunlarını çözebilmesi için günlük terkibler verilecek, yol yordam gösterilecektir Herkes kendi sıkıntısının cefasını kendisi çekerek sorununu çözecek ve kurtulacaktır

11- Bu sayfada verilecek olan emek sadece haydarı kerrar kardeşin hatırınadır teşekkürünü herkes bu kardeşe edecektir

12- Ayrıca şifa gören fayda gören arkadaşlar Allah Rızası İçin Yardımlaşma Sayfasına Gelen teşekkürler başlığına teşekkürünü yazıcaktır

İnşaallah Hayılarla ve hayırlısıyla

En son ulvi tarafından Cuma Şub. 05, 2010 1:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
jupiter
Aktif Üye
Aktif Üye
jupiter

Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Empty
MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 3:30 pm

bu sayfa güzel olucak herkes için hayırlı olsun
loyal
Medaratör

Medaratör
loyal

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 3:53 pm

allah bu sayfayı acanlardanda burda gecen konularda Allah'ın izniyle yardım edecek abımız hocamız haydarı kerrardan razı olsun allah tövbelerımızı kabul etsın.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:17 pm

Allah Razı Olsun Kradeşlerim , hepimiz için hayırlı olur İnşaallah
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 1:59 pm

Allah (c.c) her ikinizden razı olsun, emek zayiliği vermesin, dualarım sizinle
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:27 am

Allah Razı Olsun kardeşim. Amin
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 12:41 am

ARO hocam cok güzel bir düşünce ..
http://www.bynokta.com
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 1:03 am

Rabbim hayırlara vesile kılsın kardeşim ve sana daim yardımcı olsun işlerini kolaylaştırsın inşallah.vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 1:59 am

Allah Razı Olsun kalbi güzel, kendi güzel kardeşlerim.,

Amin, İnşaallah
memins25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: M.EMİN   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePaz Mart 14, 2010 10:28 pm

S A hocam ben hıkmet abının arkadasıyım bır yıl once falan evlenmedıgı dusundugum kişiden ayrıldık ama ıkımızde hala bırbırımıze karsı sevgı beslıyorus ama bırsekılde oncekı gıbı deılız ayrıyız uzerımızde bırsey oldugunu sanıyorum bırde yuzumde cok sıvılce var ısım dolayısıyla cok rahatsız edıyor toplumda sıkıntı olusturuyor sızden ALLAH rızası ıcın bırseyler yapmanızı ıstıyorum ALLAH kolaylık versın
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 2:01 am

memins25 demiş ki:
S A hocam ben hıkmet abının arkadasıyım bır yıl once falan evlenmedıgı dusundugum kişiden ayrıldık ama ıkımızde hala bırbırımıze karsı sevgı beslıyorus ama bırsekılde oncekı gıbı deılız ayrıyız uzerımızde bırsey oldugunu sanıyorum bırde yuzumde cok sıvılce var ısım dolayısıyla cok rahatsız edıyor toplumda sıkıntı olusturuyor sızden ALLAH rızası ıcın bırseyler yapmanızı ıstıyorum ALLAH kolaylık versın
AS kardeşim

Kardeşim sivilcenin sebebi sıkıntı ve düşünce, birazda hormonal bozukluk, üzerinizde herhangi birşey yok

Sizi ayıram Manevi sebepler değil çünkü şu an temiz gözüküyorsunuz İnşaallah
yonca
Normal Üye

Normal Üye
yonca

MesajKonu: Geri: Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )   Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı ) Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 1:53 pm

SEVGİLİ HOCAM KARDEŞİM MERYEM İÇİN ÖNERDIGINIZ 40 MERYEM 40 RAHMAN SURESİ OKUMALARINI YAPMIŞTIM MYOMU GİTMİŞ SIRA HAYIRLI BİR EVLİLİK YAPMASINDA İNŞALLAH BENDE RABBİME ŞÜKÜR VE SİZİNDE İLMİNİZİ ARTIRMASI İÇİN YASİNİ ŞERİF OKUDUM RABBIM KABUL ETSIN İNŞALLAH

Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı
» Allah Rızası İçin Yardımlaşma
» ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER
» semih kardeşimizin annesi için ALLAH c.c rızası için dua edelim kardeşlerim
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?