iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü

+21
filiz
maviay
gökkuşağı
yazgüneşi
my_love
Explorer
Havas-Hoca
ykmz
gül-as
talebe1976
nisra
Emir Sultan
islam73
gespenst
garibullah
mümine sultan
Semihbaba4125
haydarı kerrar
paşa44
sahra
ulvi
25 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Empty
MesajKonu: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:29 pm

Bu bölümde İnşaallah sorun ve sıkıntılarınızı sevgili haydarıkerrar kardeşimize bahsedeceksiniz

Şunu unutmayın sevgili haydarıkerrar bizim bir kardeşimizdir ve bir insanın üzerindeki büyünün bozulmasını , sıkıntısının kalkmasını, cinin şeytanın uzaklaşmasını, hastalığının şifa bulmasını istemesi yeterlidir

O büyü İnşaallahu Teala kesinlikle bozulacak, cin şeytan uzaklaşacak, hastalık şifa bulmaya başlayacaktır

Ayrıyeten haydarıkerrar kardeşimizin bir şey yapmasına okumasına gerek yoktur, bizler onun içindeki istekleri takip eder gereğini yaparız İnşaallah

Zaten kardeşimizin bunlardan hariç kendine has ve mahsus havas ilmide vardır

Bu bizden sevgili kardeşimize ve sizlere hediyedir
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:36 pm

S.A.Hocam siz bizimlesiniz inşallah gitmeyeceksiniz deyilm?
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 8:38 pm

AS kardeşim, nasip neyse o olur kardeşim, şu an ne dersem yalan olur Hayırlarla İnşaallah

Allah Razı Olsun benim güzel kalpli kardeşim
paşa44
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:29 am

s.a ulvi üstat uzun zaman oldu siteye giremiyorum ve senle görüşemiyorum.inşallah iyisindir.bende bir bakım istiyorum
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 3:55 pm

kardeşim Rabbim razı olsun senden ulvi farkını yine ortaya koymuşsun. istişare edemedik bir türlü msnden baya mesaj attım ama sanırsam açmadığından görmedin kardeşim. şu istişareyi bir an önce yapalım inşallah formdaki kardeşlerimizin sana ihtiyacı var her ne kadar sen isimler zikretsen bu şahısların üzerinden şifa dağıtılacak desende asla bu orjinal birinci şahıs olan senin gibi fayda sağlamıyacaktır kardeşim. bu konunu gördüğüm için siteye girdim yoksa girmeye şuan vaktim yok bu mesajı yazıp çıkacam. kardeşim kararını bir an önce ver inşallah bu insanları bırakma ben geleceğinden şüphe etmedim hala da etmiyorum benim kanaatimi doğrula ve gel inan bende artık hem işlerimin yoğunluğundan hemde soğuduğumdan dolayı forma giremiyorum eskisi gibi kardeşlerimiz hepden yalnız kalıyorlar. unutma senin kararına göre de bende karar alacağım ve ona göre devam edip veya etmeyeceğim.vesselam veddua kardeşim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:03 pm

haydarı kerrar demiş ki:
kardeşim Rabbim razı olsun senden ulvi farkını yine ortaya koymuşsun. istişare edemedik bir türlü msnden baya mesaj attım ama sanırsam açmadığından görmedin kardeşim. şu istişareyi bir an önce yapalım inşallah formdaki kardeşlerimizin sana ihtiyacı var her ne kadar sen isimler zikretsen bu şahısların üzerinden şifa dağıtılacak desende asla bu orjinal birinci şahıs olan senin gibi fayda sağlamıyacaktır kardeşim. bu konunu gördüğüm için siteye girdim yoksa girmeye şuan vaktim yok bu mesajı yazıp çıkacam. kardeşim kararını bir an önce ver inşallah bu insanları bırakma ben geleceğinden şüphe etmedim hala da etmiyorum benim kanaatimi doğrula ve gel inan bende artık hem işlerimin yoğunluğundan hemde soğuduğumdan dolayı forma giremiyorum eskisi gibi kardeşlerimiz hepden yalnız kalıyorlar. unutma senin kararına göre de bende karar alacağım ve ona göre devam edip veya etmeyeceğim.vesselam veddua kardeşim

Kardeşim Rab 'bim hepimizden Razı Olsun Amin. Kardeşim sen beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınki ben seni bırakabileyim. Benim yiğit cengaver aslan kardeşim

Hocalarım seni üzmemize asla rıza göstermiyorlar, diyorlarki aslan gibi Dinine ve İmanına mücadele için yanında her türlü bela ve musibete göğüs gerene, üzüntü yakışmaz

Kardeşindir kardeşin kalacaktır İnşaallah

Bunun içindirki son kararı sana bırakıp senle istişare etmemi istediler, Kardeşim gel diyorsan bu benim boynumun borcudur kardeşlik vazifemdir

Kardeşim seni ve sen gibi devamlı mücadele içinde bulunan birkaç insanı kırmak ve üzmektense tüm dünyayla mücadeleye girerim

İnşaallah hep beraberiz

Rab 'bim senden Razı Olsun kardeşim, Hayırlarla İnşaallah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:06 pm

İŞTE BU YA ABİCİM KALIYOSUN DİMİ YA OH BE ALLAH I MA ŞÜKÜRLER OLSUN YA ŞÜKÜRLER OLSUN YA
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:08 pm

kardeşlerim sizler benim gözümde mevlana şems tebriz hz gibisisiniz sizin arkadaşlınız bana onları hatırlatıyor devam edin ayrılmayın inşş. daha güzel günlerde hep birlikte bu size verilmiş görevi yerine getirin ALLAH c.c razı olsun eksik olmayın inşş.selam ve dua ile...
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:09 pm

ehli sünnet bir site buldum diye çok sevinmiştim.derdimi site içerisinde anlatmadığım kimse kalmadı ama ne yazıkki ulvi hocamdan başka bana dönen olmadı oda bir kez karşılaşmak nasip oldu.herkes birbirine kardeşim abim diyor ama inanın bunların sözde olduğunu özde olmadığını anladım.hani innemel müminine ihvatun hani bütün müminler kardeşti hani yardımseverlik.kim ümmetin derdinle dertleşmeyen bizden değildir diyor kainatın sultanı.sallallahu aleyhi vesellem.inanın bunları yazarken yüreğim sızlıyor bunları yazmak istemezdim ama buna mecbur kaldım.medyumlara büyücülere ALLAH ım düşürmesin selametle...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:10 pm

Rab 'bim Razı Olsun Hepimizden Amin benim güzel ve saf kalpli kardeşlerim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:12 pm

garibullah demiş ki:
ehli sünnet bir site buldum diye çok sevinmiştim.derdimi site içerisinde anlatmadığım kimse kalmadı ama ne yazıkki ulvi hocamdan başka bana dönen olmadı oda bir kez karşılaşmak nasip oldu.herkes birbirine kardeşim abim diyor ama inanın bunların sözde olduğunu özde olmadığını anladım.hani innemel müminine ihvatun hani bütün müminler kardeşti hani yardımseverlik.kim ümmetin derdinle dertleşmeyen bizden değildir diyor kainatın sultanı.sallallahu aleyhi vesellem.inanın bunları yazarken yüreğim sızlıyor bunları yazmak istemezdim ama buna mecbur kaldım.medyumlara büyücülere ALLAH ım düşürmesin selametle...

Garibullah kardeşim, dönme görevi bende olduğu için kimse dönmemiştir, ikincisi ise bizlerin özelliği sıkıntını yazdıktan sonra gereğini yaparız çoğu zaman cevap yazmayız

Sen kendini takip eder üzerindeki değişikliği bildirirsin

Belki sistemimizi bilmediğinden bizleri yanlış anladın Hakkını Helal Et Kardeşim
paşa44
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:16 pm

s.a ulvi üstat uzun zaman oldu yazışmayalı nasıl özel msj atılır bulamadım
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:17 pm

AS kardeşim Rab 'bim Razı Olsun hepimizden Amin, seni gördüğüme sevindim

Mesaj atmak istediğin kişinin nikini tıkla orda karşına çıkacaktır İnşaallah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:18 pm

ABİCİM NE OLUR BENDE ATTIM ABİ YA BEKLYİORUM ABİ
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:34 pm

abi bekliyoruz
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:36 pm

semih baba güzel kalpli nadide kardeşim benim, beklemene gerek yok her zaman yanındayım

Teşekkürünü bana değil kendine et, bu senin hakkın

Hayırlarla İnşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:38 pm

sahra demiş ki:
S.A.Hocam siz bizimlesiniz inşallah gitmeyeceksiniz deyilm?

AS güzel kalpli kardeşim, vefa borcumuz olan kardeşlerimiz vardır, gitmemizi istemezler ki bunlardan biride sensin

Bir kardeşimi kırmaktansa tüm dünyanın üzerine yürümeyi tercih ederim İnşaallah

Hayırlarla İnşaallah
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:41 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM ÖYLE İYSİNİZKİ RABBİM SİZİ BİZDEN AYIRMASIN.SONSUZ SAYGILAR HOCAM.A.R.O.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:43 pm

ulvi demiş ki:
semih baba güzel kalpli nadide kardeşim benim, beklemene gerek yok her zaman yanındayım

Teşekkürünü bana değil kendine et, bu senin hakkın

Hayırlarla İnşaallah

ALLAH IM SEN NE BÜYÜKSÜN NASIL TEŞEKKRÜ ETCEMİ BİLDİN ABİ YA NASIL İLİM VERMİŞ SANA ALLAH YA ABİLERİN ABİSİ OLSNU BEN SESİNİ DUYUYİM YETER HASRETİNDEN ARTIK GÜLMEYİ UNUTTUM YA NE OLUR ŞİMDİ YADA BAŞKA ZAMAN SAAT SÖEL ABİCİM NE OLUR
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:44 pm

ALLAH senden razı olsun ulvi abim Smile
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:46 pm

AMİN AMİN AMİN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:46 pm

Rab 'bim hepimizden Razı Olsun Amin kardeşlerim
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 4:48 pm

Amin abicim sesini duymama izin varmı
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:10 pm

garibullah demiş ki:

Garibullah bence biraz daha düşün ve öyle konuş bu sana yakışmamış arkadaşım ,selamla
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 6:37 pm

ulvi hocam hos geldin . insaallah bizleri bundan sonra yalniz birakman.
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:21 pm

gespent benim hangi ruh halimde olduğumu ancak ALLAH bilir ve bunu hangi hallerde yazdığımıda yine ALLAH bilir.senin ve diğer ablaların sıcak samimiyeti tabiki beni fazlasıyla ziyede etti fakat mevlananında dediği üzere,
duydum ki bizi bırakmaya azmediyorsun etme
başka bir yar başka bir dosta meylediyorsun etme
sen yadeller dünyasında ne arıyorsun yabancı
hangi hasta gönüllüyü kasdediyorsun etme
halma bizi bizden bizi gitme o ellere doğru
çalınmış başkalarına ediyorsun etme
kırdıysam kalbinizi affola özür dilerim sizlerden özrüm kabul ola.ALLAH razı olsun selamınaleyküm
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:39 pm

garibullah demiş ki:
gespent benim hangi ruh halimde olduğumu ancak ALLAH bilir ve bunu hangi hallerde yazdığımıda yine ALLAH bilir.senin ve diğer ablaların sıcak samimiyeti tabiki beni fazlasıyla ziyede etti fakat mevlananında dediği üzere,
kırdıysam kalbinizi affola özür dilerim sizlerden özrüm kabul ola.ALLAH razı olsun selamınaleyküm

Öncelikle ben erkeğim arkadaşım ben müneccim değilim senin ruh halini bileyim bu şekilde yazman insanlara yanlış izlenimler bırakır hangi mesajını cevapsız bıraktık ta böyle yazdın arkadaşım ,zaten bir girdabın içinden çıktık Allahın izni ve keremi ile birde bu olaylarla dağılmayalım ,memnuniyetini dile getirmen yeterli sonuçta her soruna cevap verildi bunu belirtmen yeterli, selamla
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 7:50 pm

Garibullah kardesim, gespent kardesim bilgi ve kültür olarak bizlerden kat kat yüsek birikime sahiptir . lütfen dikkate al.
Bak benim yasim bayagi büyük , ben saygi duyuyorum sende saygi duy.
bu formda herkesin görevi farkli ,küsme bunuda böyle bil.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 8:09 pm

garibullah demiş ki:

Selamün Aleyküm,Garibullah kardeşim benzetme yaparken Mevlana hz. lerinin kullanmış olduğun şiiri ve uslubun biraz agır olmuş kardeşim,belki yazarken bir sitem içindeydin farketmemiş olabilirsin ayrıca kayıt esnasındaki uyarın için teşekkürler Allah Razı Olsun,emin olabilirsin bu küçük ayrıntıyı Adminlerimiz hemen değerlendireceklerdir.

Güzel kardeşim,Formu dikkatlice incelediysen burda her Hocamızın ve her kardeşimizin görevi ayrıdır ama sonuç tektir.Bu yüzden sana Ulvi Hocamızdan başka dönen olmamış,sen öyle diyorsun.Peki kardeşim sen ilk mesajında Ulvi Hocamı ve Haydar Hocamı ilğilendiren ve yine Hocalarımızın çözebileceği bir sorunu Hocalarımıza sormuşsun,şimdi iyi dinle kardeşim hangi talebe veya hangi mü'min kardeşimiz Hocasının işine karışır yani araya girer kimse girmez.Bu yüzdendirki senin Hocalarımızdan yardım talebi ile ilğili mesajına bizler cevap yazmamışızdır veya görmemişizdir,ki göresek bile Mod. ve Adminler dururken bize sıra en son gelir.

Güzel kardeşim,sinirlenmeye veya yanlış anlaşılmaya mahal vermemek lazım biz burda hepimiz mü'min din kardeşleriyiz.Hata yapmamak bizlere mahsus değildir sonuçta bizler beşeriz.... Aleykümselam.
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:04 pm

selamınaleyküm. inandığım ALLAHa yemin ederimki bu yazmış olduğum şiiri tamamen yapıcı ve özür mahiyetinde yapmışımdır,zannederimki yanlış anlaşıldım,abla derkende mümine ablamdan bahsetmiştim bu formda zaten bir senden birde mümine ablamla muhabbet daha çok oldu.ve bu formda beni ilk yönlendirende gespent sen oldun ALLAH sendende hepinizdende razı olsun.selamınaleyküm
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:49 pm

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_cheers
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 10:56 pm

ulvi demiş ki:
haydarı kerrar demiş ki:

Kardeşim Rab 'bim hepimizden Razı Olsun Amin. Kardeşim sen beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınki ben seni bırakabileyim. Benim yiğit cengaver aslan kardeşim

Hocalarım seni üzmemize asla rıza göstermiyorlar, diyorlarki aslan gibi Dinine ve İmanına mücadele için yanında her türlü bela ve musibete göğüs gerene, üzüntü yakışmaz

Kardeşindir kardeşin kalacaktır İnşaallah

Bunun içindirki son kararı sana bırakıp senle istişare etmemi istediler, Kardeşim gel diyorsan bu benim boynumun borcudur kardeşlik vazifemdir

Kardeşim seni ve sen gibi devamlı mücadele içinde bulunan birkaç insanı kırmak ve üzmektense tüm dünyayla mücadeleye girerim

İnşaallah hep beraberiz

Rab 'bim senden Razı Olsun kardeşim, Hayırlarla İnşaallah
kardeşim rabbim teala senden de razı olsun ebeden inşallah biz sana gelme dememiz mümkün değil hoş geldin sefalar getirdin tekrar bizi kırmadığın gibi rabbim teala sizi incitecek herşeyden muhafaza eylesin bizi memnun ettin memnun olasın inşallah. hadi o zaman hizmete kalınan yerden devam inşallah kardeşim.vesselam
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:00 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.İNŞALLAH HERZAMAN SİZİ VE ULVİ HOCAMIZI BURADA HEP BERABER GÖRÜRÜZ.SİZLER BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:01 pm

garibullah demiş ki:
selamınaleyküm. inandığım ALLAHa yemin ederimki bu yazmış olduğum şiiri tamamen yapıcı ve özür mahiyetinde yapmışımdır,zannederimki yanlış anlaşıldım,abla derkende mümine ablamdan bahsetmiştim bu formda zaten bir senden birde mümine ablamla muhabbet daha çok oldu.ve bu formda beni ilk yönlendirende gespent sen oldun ALLAH sendende hepinizdende razı olsun.selamınaleyküm

garibullah abicim kötü bişe dememiş ki üstüne gitmeyelim hepimiz kardeşiz abicim ALLAH 18 Bin ALemdeki hereksten razı olsun Amin
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:11 pm

garibullah demiş ki:
S.A. KARDEŞİM.ARAMIZA HOŞGELDİN.KARDEŞİM BİRAZ SABREDERSEN MUHAKKAK FAYDASINI GÖRÜRSÜN.ULVİ HOCAMIZ MUTLAKA YARDIM EDİYORDUR SANA.BİRAZ BEKLE GÖRECEKSİN.GÜZEL KARDEŞİM.A.E.O.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:43 pm

garibullah demiş ki:
yemin etmene gerek yok kardeşim biz inanıyoruz sana sadece sizler birbirinizi yanlış anlamışsınız.vesselam
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 15, 2010 11:51 pm

ben özellikle bu kardesle yazistim, kendisi pisman ve gespenst kardesimden özür diliyor. cok iyi niyetli arkadas. ben onun adina gespenst kardesime mesaj cektim.herkes affedsin ve üzerine gitmesin.
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 12:53 am

Haydar Hocam Ulvi Hocalarımın geri gelmesine vesile olduğunuz için Allah sizden ve sizi yetiştirenlerden razı olsun
İki cihanda yüzünüz gülsün inşaallah
Rabbim ilminizi sonsuz etsin
ve sonsuz kez sizden ve sizi kırmayan ulvi hocamdan Rabbim razı olsun
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: bu sefer kabulum yoktur   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 8:41 am

ulvi demiş ki:
Rab 'bim Razı Olsun Hepimizden Amin benim güzel ve saf kalpli kardeşlerim
selamu aleykum ulvı hocam ve haydarı kerrar hocam.benı talebelıge kabul edınız lutfen bu kadar heveslıyım sızden ne cevap gelıyor nede bırsey.geldınız benı ıhya ettınız ben ılım ögrenmek ıstıyorum
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 9:01 am

garibullah demiş ki:

Allah razı olsun kardeşim ben seni yermek için seni uyarmadım zaten ama o kadar çok fitne varki insanlar arasında buna istinaden yazdım ,bak ulvi abimde geldi artık sende istediğin kadar dertlerini paylaşırsın Emir Sultan kardeşim ve İslam abim ne güzel demişler biz sana yardımcı olduk ama bir yere kadar sonra sabretmeni hocalarımızın döneceğini söyledik ve hamd olsun ulvi abim geldi ,elbetteki kalkıp sana haddimiz olmadan senin sorunlarında yardımcı olalım diyemezdik çünki bu işin ehilleri hocalarımız var,

Allah yar ve yardımcın olsun ,dertlerine derman eylesin,selamla
gül-as
Aktif Üye
Aktif Üye
gül-as

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeÇarş. Haz. 16, 2010 10:38 am

forum inşaallah kaldığı yerden hizmete devam edecek...hocalarımız bizi çok memnun etti rabbim de onları memnun etsin inşaallah..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 7:35 pm

[quote="gespenst
Garibullah bence biraz daha düşün ve öyle konuş bu sana yakışmamış arkadaşım ,selamla[/quote]

Buda sana yakışmamış gespents, haddini aşma, ulvi hocanın cevap verdiği konuda insanları suçlayacak şekilde tekrar cevap vermek senin neyine

Bak gespents ortalığı fazla kızdırıyorsun, biraz edepli ve sessiz ol

Eğer böyle devam ederse seni elimden haydarhocanda dahil kimse alamaz

Saygısızlığın saygısızlık getiriyor, yılanın gülümseyen yüzü olma

sen ulvi hocaları yenecek kadar ne zaman büyüdün , haddini bil

Senin dilin hocanın sustuğu yerde konuşuyor, biraz sessiz olmayı öğren

Herkesin hocası var ama senden başka başkasının hocasına saygısızlık yapan yok

Bu kibir senin hayatını mahvetmeye götürür, başka birşey olmaz

Yılanın gülen yüzü olmayı bırak, hocalar arasına fitne sokmaya çalışmaktan vazgeç

O fitne senin hayatında başlar ve sana garanti ömür boyu kurtuluşun olmaz

ne haydarıkerrarı, ne gavsı, ne velisi, ne evliyası kimsede yardım edemez

dikkat et sana büyük olan bana küçüktür
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 8:22 pm

cem demiş ki:
[quote="gespenst
Garibullah bence biraz daha düşün ve öyle konuş bu sana yakışmamış arkadaşım ,selamla

Buda sana yakışmamış gespents, haddini aşma, ulvi hocanın cevap verdiği konuda insanları suçlayacak şekilde tekrar cevap vermek senin neyine

Yılanın gülen yüzü olmayı bırak, hocalar arasına fitne sokmaya çalışmaktan vazgeç

dikkat et sana büyük olan bana küçüktür[/quote]

kimsenin hocalar arasına fitne çıkartmaya çalıştığı yok senden başka. demek bende elinden alamam gespensti öylemi hadi bu edebsizliğinden dolayı hodri meydan yap bakalım ne yapabilirsin elinden geleni ardına koyma bakalım bu kadar bana ve ulviye kafa tutacak kadar güveniyorsan kendine
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimePerş. Haz. 17, 2010 8:40 pm

cem demiş ki:
[quote="gespenst

Yahu sen bu forma müdahele etme yorum, yapma hakkını ve cesaterini nerden alıyorsun anlamıyorum... gesp için söylediğin kibirin alasını sen yapmışsın... bu da yeni moda fitne mi..
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 9:53 am

cem demiş ki:
[quote="gespenst

arkadaşım iyi niyetli yapılan bir müdahele yahud cevaba nedir bu tepkin nedir bu tehdidin

gelelim diğer konuya tehdidine.
olaylar senden mi yoksa Allah c.c. tanmı
dünyayı senmi yönetiyorsun. Allah c.c. mı
onun koruduğuna senmi müdahele edeceksin.

ayrıca söylemlerinede dikkat et
ne velisi ne gavsı ne evliyası diyorsun
Allah c.c. ın dostları için şu hadis i kudsiyi vereyim

“Ben kulumu sevdim mi onun işiten kulağı, gören gözü, tutan eli, yürüyen ayağı olurum. O benimle görür, benimle işitir, benimle tutar, benimle yürür. Benden herhangi birşey isterse onu verir, bana sığınırsa muhakkak onu himâye ederim
.”

Allahü Teala söz veriyor benden birşey isterse veririm diye
senmi karşı çıkacaksın Allahü Tealanın hükmüne

lütfen biraz daha dikkat
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 11:12 am

Haddi aşmak edepsizce insanlara saygısızlık yapmaktır buda senin zatına hastır.Ulvi haca diyosun ama sen en büyük edepsizliği yapıyosun hoş ben biliyorum sen sedece beni kışkırtmak için yapıosun ama nafile aslanım.

Edebi ,hayatında her saniye edep yaşayanlardan öğrendik hamd olsun ben ortalığa gül saçanlardanım elhamdülillah

Bence eğer sen böyle devam edersen seni haydar hocanın elinden Allah c.c. hariç kimse alamaz Smile

Sana şu anda saygıyı yazılarımla öğretiyorum farkında olursun umarım yılan birden ortaya çıkıp edepsizlik yapanlardır aslanım

Bak fitneci olduğun buradan belli ben hamd olsun ulvi abime hep övgüler yağdırdım ama sen nelerden bahsediyosun dedimya sadece beyninden gelen boş sinyalleri yazmaktasın

İlim öyle bir değerdirki hakkı konuşacaksan hak konuşacaksan hocanıda karşına alırsın ,ama hamdolsun biz hocamıza başımızı koyduk onundur aslanım

Saygısızlık bence yapılosa senin yaptığındır hocan varken sen sükut et aslanım

Bunlar havadan gelen sözler ulvi abimde bilirki ben fitneden Allaha sığınırım bana fayda etmiş insanlar arasına fitne sokmam için senin gibi edepsiz olmam lazım ama hamd olsun değilim aslanım

dikkat et sana büyük olan bana küçüktür.

Şimdi bir kez daha anladımki sen gerçekten ilimden nasipsiz bir varlıksın eğer ilim erbabı olsaydın Gavs ne demek bilirdin ama sınıfta kaldın ve şu cümlen sana büyük olan bana küçüktür dediğin Biz dualarımızda şöyle demeyi öğrendik “ya Rabbi sen o kadar büyüksünki büyüklük bile yanında küçük kalır” bunuda o küçük ve genişlememiş sadrın kaldırır sanırım aslanım …

İmamı Şafinin bir sözü ile seni kapatmak istiyorum “İslamın şartı beştir altıncısı haddini bilmektirç” haddini bil aslanım haddini bil

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeCuma Haz. 18, 2010 12:50 pm

Gespenst kardesim böyle insanlara kafani takma, mübarek kandil gecemizde fitne tohumu sacarak aramiz bozmak istediler. hicbir münafik buradaki insanlarin arasini bozamaz.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeSalı Haz. 22, 2010 10:47 pm

Hocam gel artık özledik seni. Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_sad
Explorer
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 5:36 pm

S.A. Haydar hocam, Emir Sultan bana iki gün önce bakım yapmıştı. 3 musallat olduğunu onları uzaklaştırdığını söylemişti. Senden benim için okumalar isteyecekti. Gerçi şu an musallatlar gitmedi hatta daha çok rahatsızlık verdiler iki gündür. Birisi başıma geçti aklımı karıştırmaya çalışıyor. İnsanlarla telepati yapıyormuşum gibi hissediyorum ve içimden benim söylemiyeceğim sözler duyuyorum. Bir diğeride kalp bölgesinde duruyor ve rahatsızlık veriyor. Beni öfkelendirmeye çalışıyorlar. Ayetlerle filen uzaklaştıramıyorum hiç. Bana verebileceğiniz okuma, korunma duası vs var mı acaba. Bunları mümkünse yakmadan ve zarar vermeden geldikleri yere geri göndermek için bir yol yada. Böyle giderse yine psikoz teşhisiyle hastaneye gideceğim yakında. Ama artık durumun bu olmadığını anladım. Bunların duygu ve düşüncelerim üzerinde tesir etmek amaçlı kullanıldığını düşünüyorum. Kelimelerle ve onların zihnimdeki imgeleriyle oynandığını düşünüyorum. Muhtemelen bir grup psikolog bunların hocalarından olan Jung isimli bir adamın kökeni paganist occultist yöntemlerden uygulamalarını benim üzerimde kullanmaya çalışıyorlar ve trajikomik olarak bunların aslında cin musallatları olduklarını bilmiyorlar. Ama onlar bu uygulamaları yapınca cinler geliyor. Bu üstümde daha önce birkaç kez denendi hepsinde sonuç çok vahimdi. Çoğunlukla çok yoğun bir din mücadelesiyle başlıyordu eskiden. Ben bunun böyle olduğunu yeni anladım. Sizce bu mantıklı mı? Kafamın içinde konuşanlar insanlar olabilirmi yoksa cinlerlemi konuşuyorum. Birde sanırım arada tanımadığım birileri bana yine sadece zihnimin içinde bunlar cin değil demon dedi. Böyle bir varlık var mıdır? Yoksa bunlarda bir grup cin midir? Cevap verebilirseniz çok memnun olurum. Allah razı olsun.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü   Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:12 pm

Rabbim şifanı versin kardeşim. biz ilgileneceğiz merak etmeyin size özelden gönderdiğiniz mesajınızın cevabını yazdım bakarsanız.vesselam

Haydarıkerrar İle Şifa Ocaklığı ve Ehli Sünnet Yardım Bölümü
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» SİLİNEN....Hak Din İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü
» ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER
» Ehli Sünnet Allah Rızası İçin Yardımlaşma Hattı ( Ehli Sünnet Manevi Destek Hattı )