iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında

+5
MeNZiLLi
alpaslan
yoncam
mümine sultan
ulvi
9 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Empty
MesajKonu: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:43 pm

Bunların birde bayan üyesi çıkmış aydelinen, et eydelinenden cin çıkarırken güzel çıkarmış, tadı damağında kalmış ki aydelinenin, kemiği elinden alınmış köpek gibi ağzından salyalar akarak sağa sola ürüyor

Aydelinen senin boş boş havlamalarından ve ürmenden bıktım, itin Duası kabul olsa gökten kemik yağardı senin Duan kabul olsa gökten erkek yağardı

para için kaç kişinin ortasında dolanan bir haltsın ne olduğun zaten savunduğun et den belli açtırma daha fazla ağzımı

Bakın şu aşağıdaki olayı aydelinen hocası et yapmıştır yani aydelinen uğruna müsadeleye girerek bizlere iftiralar attığı hocası

Artık eydelinenin ne olduğuna sizler karar verin, ben karışmıyorum

fraude demiş ki:
Bu konuyu görünce başımdan geçenleri anlatmak istedim bazı arkadaşlar bilir ama bilmeyenlere gerçekten ibret olsun.

Daha önce bahsettiğim gibi uzun süredir bana musallat bir ifrit arkadaşları ve topladığım diğer varlıklar vardı. Bunlardan kurtulmak için yıllarca uğraştım ama sonuç şikayetlerim artarak devam etti. En son l.... sitesinde bakınırken bir kişinin önerisi üstüne e..... adında kişiye başvurdum bana bazı şeyler yolladı ve sirke ile yıkanmamı vs söyledi parasınıda ptt ile yolladım. Söylediklerini yaptım iyileşeceğime daha kötü oldum sirkenin kokusu rahatsız ederdi artık duymaz noktaya geldim her gün sirke ile yıkanmaktan neyse bende düzelme yok vücudumdaki bir noktada dayanılmaz ağrı var sonunda yanına çağırdı beni (bu arada sirkenin ocakta kaynaması ve bazı maddelerin ilavesi ile tütsü falanda yaptım) kalktım gitti ama salak benim adamın yanına gecenin bir yarısı varacaksın ne işin var otur oturduğun yerde neyse beni transa geçirmeye çalıştı nafile sonunda o transa geçip ifritimle beni konuşturmak istedi. Evet ifritimle beni konuşturmak istemesinin bedeli rivayete göre kendinde değilmiş üstüme saldırması oldu o gece nasıl bitti ve ben o adamın elinden nasıl kurtuldum bilemiyorum hatırlamak bile istemiyorum kolum yüzüm gözüm mosmor sonuç ne ağrılar daha da arttı. Tabi benimde bu yoldakilere inancım bitti ama aklıma bir yazı takılmıştı l... den Ulvi hocam neden bazı hocalar kadınları kızları ayağına çağırıyor ervahları olduğu yerden almaya yetmiyor mu diye bir yazı yazmıştı sonra Allah rızası için yardımlaşmayı okudum ve mesaj attım Allah razı olsun cevap geldi ve 1 gecede üstümdeki her şey gitti tüm varlıklar büyüler üstelik Ulvi hocam ne anne adımı biliyordu ne resmimi gördü ne adımı biliyordu ve karşılığında hiçbir şey istemedi. Allah razı olsun kadim dostum dünyada iyi ve ilim sahibi olan insanların olduğunu umudumu yitirdiğim anda gösterdin bana.

Arkadaşlar gözünüzü açın dikkatli olun şarlatanları hoca sanmayın namusa göz diken değil hoca insan bile olamaz... ]

Aydelinen denilen şerefsiz taptığın ilahına söyle bekliyorum, elinden geleni ardına koymasın. Dikkat et ben paraya nefsini köle etmiş, nefsini ilah edinmeye kalkmış çok zavallının ilahına haddini bildirdim, yazık olur o zavallı ilahına

Gel sen Kelimei Şehadet getir, tövbe et, Alemlerin Tek Rab 'bi ve İlahına kul ol, bırak para pul için nefsine uşak olmayı

En son ulvi tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 1:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:46 pm

abim bu arkadaş benim nikime takmış durumda diğer siteden arkadaşım dediği bizde deli fişek adı ile gelen dorema büyük ihtimalle harika seneryo yazmışlar

sadece güldüm

elhamdülillah benim namusum tertemizdir ben başımı bir kere kaldırıp erkeğe bakmış insan değilim elhamdülillah

bilmeyiz biz öle şeyler

eşimide görücü usulu ile evlendim o bile rabbimin bana bahşettiği nasip ettiğidir

bizler ailemizden böle gördük

ALLAH c.c muhafaza etsin böle insanlardan iyiki sizleri tanımışız abim rabbime şükürler olsun her daim duacınızım vesselam
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:58 pm

Dün birbirlerine küfreden do re ma ile zinnurreyn şimdi aynı çatı altında bize karşımı mücadele veriyorlar, hani biri ******çü diğeri ****** düşmanı vatan hainiydi Smile

Ne o zinnurrey ******ü övdük diye bize düşman olmuştu şimdi do re mi nin kucağında ne geziyor zavallı

Do re mi zinnurreyn bana küfür ediyor diye buraya gelip bahane ederek binbir küfür etmişti

Bakın dediğim çıkıyor size, bunlar tem merkezli vatan haini Din düşmanı bölücü izmirde oturan emeklki ingiliz amerikan askerlerinin türemeleri tarafından yönetilen bir grup

Gerektiğinde nasıl birlik oluyorlar ama

Kimi Müslüman, kimi ******çü, Kimi kafir görünmesine aldırmayın , hem insanlar hakkıında casusluk yapıyorlar, hem halkın nabzını tutuyorlar, hemde gruplara yön vererek istedikleri zaman çatıştırıyorlar, gruplar arasındaki çatışmaylada gruplara üye toplayıp, oyuncaklarını çoğaltıyorlar

Kardeşim bunlar zaten kendi namussuz aldırma sen, herkes kimin ayarı bozuk kimin namus sahibi olduğunu biliyor

Zaten onlar iyi bir halt olsalar bu kadar basit ve adi durumlara düşmezlerdi
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:08 pm

hocam Allah okadar büyükki
elbetteki kötülerin hilelerini boşa çıkaracak
şüphesizki o en doğru olanı hakkıyla bilendir selam ve dua ile Very Happy
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 4:23 pm

hocam böyleleri çıkarları için herşeyi yaparlar
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 4:44 pm

sen bilirsin edepsizliğine göz yumacak değiliz
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:27 pm

Anlamadığım Zinnurey ali ile Doremi yi nasıl aynı çatı altında gördüğünüz, Barıştıklarına zerre ihtimal vermem çünkü gerçekten o günlerde Ali,doremiyle zıt gitmişti ve çok kötü küfürler sarfettiler.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:39 pm

Tencere yuvarlanmış kapagını bulmuş.Desene kardeşim.
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:44 pm

Kardeş yanlış anlaşılmasın ama ben yanlışlık olabilir diyorum, yani sırt sırta verip aynı davayı güdemez ve aynı çatı altında barınamaz bu isimler. artı ve eksi olmuşlardı o dönemde birbirlerine karşı
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 9:00 pm

ulvi demiş ki:
Bunların birde bayan üyesi çıkmış aydelinen, et eydelinenden cin çıkarırken güzel çıkarmış, tadı damağında kalmış ki aydelinenin, kemiği elinden alınmış köpek gibi ağzından salyalar akarak sağa sola ürüyor

Aydelinen senin boş boş havlamalarından ve ürmenden bıktım, itin Duası kabul olsa gökten kemik yağardı senin Duan kabul olsa gökten erkek yağardı

para için kaç kişinin ortasında dolanan bir haltsın ne olduğun zaten savunduğun et den belli açtırma daha fazla ağzımı

Bakın şu aşağıdaki olayı aydelinen hocası et yapmıştır yani aydelinen uğruna müsadeleye girerek bizlere iftiralar attığı hocası

fraude demiş ki:
Bu konuyu görünce başımdan geçenleri anlatmak istedim bazı arkadaşlar bilir ama bilmeyenlere gerçekten ibret olsun.

Daha önce bahsettiğim gibi uzun süredir bana musallat bir ifrit arkadaşları ve topladığım diğer varlıklar vardı. Bunlardan kurtulmak için yıllarca uğraştım ama sonuç şikayetlerim artarak devam etti. En son l.... sitesinde bakınırken bir kişinin önerisi üstüne e..... adında kişiye başvurdum bana bazı şeyler yolladı ve sirke ile yıkanmamı vs söyledi parasınıda ptt ile yolladım. Söylediklerini yaptım iyileşeceğime daha kötü oldum sirkenin kokusu rahatsız ederdi artık duymaz noktaya geldim her gün sirke ile yıkanmaktan neyse bende düzelme yok vücudumdaki bir noktada dayanılmaz ağrı var sonunda yanına çağırdı beni (bu arada sirkenin ocakta kaynaması ve bazı maddelerin ilavesi ile tütsü falanda yaptım) kalktım gitti ama salak benim adamın yanına gecenin bir yarısı varacaksın ne işin var otur oturduğun yerde neyse beni transa geçirmeye çalıştı nafile sonunda o transa geçip ifritimle beni konuşturmak istedi. Evet ifritimle beni konuşturmak istemesinin bedeli rivayete göre kendinde değilmiş üstüme saldırması oldu o gece nasıl bitti ve ben o adamın elinden nasıl kurtuldum bilemiyorum hatırlamak bile istemiyorum kolum yüzüm gözüm mosmor sonuç ne ağrılar daha da arttı. Tabi benimde bu yoldakilere inancım bitti ama aklıma bir yazı takılmıştı l... den Ulvi hocam neden bazı hocalar kadınları kızları ayağına çağırıyor ervahları olduğu yerden almaya yetmiyor mu diye bir yazı yazmıştı sonra Allah rızası için yardımlaşmayı okudum ve mesaj attım Allah razı olsun cevap geldi ve 1 gecede üstümdeki her şey gitti tüm varlıklar büyüler üstelik Ulvi hocam ne anne adımı biliyordu ne resmimi gördü ne adımı biliyordu ve karşılığında hiçbir şey istemedi. Allah razı olsun kadim dostum dünyada iyi ve ilim sahibi olan insanların olduğunu umudumu yitirdiğim anda gösterdin bana.

Arkadaşlar gözünüzü açın dikkatli olun şarlatanları hoca sanmayın namusa göz diken değil hoca insan bile olamaz... ]

Aydelinen denilen şerefsiz taptığın ilahına söyle bekliyorum, elinden geleni ardına koymasın. Dikkat et ben paraya nefsini köle etmiş, nefsini ilah edinmeye kalkmış çok zavallının ilahına haddini bildirdim, yazık olur o zavallı ilahına

Gel sen Kelimei Şehadet getir, tövbe et, Alemlerin Tek Rab 'bi ve İlahına kul ol, bırak para pul için nefsine uşak olmayı
hocası ondan değil cin neler neler çıkarmıştır.. Smile

ağzından bişeyler sıkarken çıkarırkenağzınıda bozmuş ama....
havlamasından ne demek istediği anlaşılmıyor
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:45 pm

mümine bacıma laf söyleyeceğine kurduğun cümleler ve konuşma dilinle önce kendine bak ama doğru sen tertemizsin muhteşemsin harikasın dimi evet çirkeflik, yalakalık, yalancılık ve iftira konularında hakkın yenemez mükemmelsin harikasın....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:03 pm

Havas-Hoca demiş ki:
ulvi demiş ki:

fraude demiş ki:

hocası ondan değil cin neler neler çıkarmıştır.. Smile

ağzından bişeyler sıkarken çıkarırkenağzınıda bozmuş ama....
havlamasından ne demek istediği anlaşılmıyor

lafı gediğine cuk oturtmuşsun kardeşim, bencede neler çıkarmıştır hocası ondan Smile
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:54 pm

kim bilir Smile
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında   Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında Icon_minitimeCuma Ara. 10, 2010 10:29 pm

ulvi demiş ki:

lafı gediğine cuk oturtmuşsun kardeşim, bencede neler çıkarmıştır hocası ondan Smile
aralarında 20 dakika mesafe var
ne zaman bişeyler çıkarmak istese rahat rahat çıkartır Smile

Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SİLİNEN... Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında
» Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))
» İşte Sildikleri Ekli Sünnet Yemini ( Dışı Müslüman içi münafık sıkar67 grubunun )
» Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması
» Dua hakkında .