iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dua hakkında .

YazarMesaj
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

Dua hakkında . Empty
MesajKonu: Dua hakkında .   Dua hakkında . Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 3:22 pm

sn ulvi kardeşim size mesaj yazmıştım münecatül fatiha duası hakkında dua geldimi acaba gelmediyse tekrar göndereceğim ne için okunduğnu ve zamanını ve günde kaç defa okunur veya hayırlı bir murat için nasıl okunur yazarsanız duacınız olurum slm ile .

Yeni başlığa taşıdım hocam. kusura bakmayın
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

Dua hakkında . Empty
MesajKonu: Geri: Dua hakkında .   Dua hakkında . Icon_minitimeÇarş. Mayıs 12, 2010 6:11 pm

sn ulvi hocam acil cevap bekliyorum ALLAH c.c. razı olsun .

En son gökkuşağı tarafından Perş. Mayıs 13, 2010 4:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

Dua hakkında . Empty
MesajKonu: Geri: Dua hakkında .   Dua hakkında . Icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 12:31 pm

SN hocam biliyorum çok meşgulsünüz ama bir ara bu dua hakkındaki görüşünüzü yazarsanız sevinirim slm ile .
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye
gökkuşağı

Dua hakkında . Empty
MesajKonu: Geri: Dua hakkında .   Dua hakkında . Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 9:30 am

güncelll

Dua hakkında .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DUÂ HAKKINDA
» Kamos Hakkında
» şeytan hakkında
» Peri hakkında
» tv hakkında-önemli