iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))

+7
alpaslan
yoncam
ykmz
Medine Gülü
Nisam
Lja
ulvi
11 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Empty
MesajKonu: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:01 am

Bakın günümüzde insanların sıkıntılarını ve isteklerine karşı olan zaafları fırsat bilerek, hiçbir ilmi, bilgisi, görevlisi olmadığı halde uzaylı et ve benzerleri türemiştir

Birde bunların uzatmalı artıkları, menfaat ortakları, asaletsiz uşakları vardır

Bu tip insanların hiçbir şey bilmediğini bile bile, kurmuş oldukları sitelerde köpekliklerini yaptıkları uzaylı et gibilere insanları yönlendirir ve kandırılarak dolandırılmalarını sağlarlar

Bu tip insanların bayanları taciz ettiklerini bile bile, kurmuş oldukları sitelerde kandırdıkları bayanları uzaylı et gibilere yönlendiri ve taciz ve hatta daha ileri seviyede bazılarında tecavüze uğramalarını sağlarlar ( Bunlar nasıl bir kadının evladıdır bilinmez tabi, anca Allah Bilir )

Şimdi bu tip insanların en belirgin özelliklerini sayalım

1- İnsanların İmanlarını muhafaza için guya şirke karşı uyarır ama sitelerinde büyü öğreterek kafir ederler Smile

2- Bunlar guya havasa inanmaz ama nedense kendilerini havasta bilgili göstermeye çalışıp , kendine hoca dedittirmeye çalışır Smile

Daha bir insana faydası olmamıştır halbuki

3- Bunlar Hoca yada medyumların para almasına guya karşı çıkar ama uzaylı et gibi soytarılara hocam der, onun para almasına ses çıkarmaz ve onlara hocam diye hitap ederler

4- Bunlar cincilere karşıdır guya ama uzaylı et soytarısının cini bile olmadığı halde cincilik yapmasını göz ardı ederler

5- Bunlar ekmeklerini kesen , gerçek yüzlerini açığa çıkaran bizler gibi insanları karalayabilmek için samanlıkta iğne arar bulamazlar ama kendi suçlarını hiç açığa vermezler

Şimdi gelelim ilginçlikler ve bu kafası çalışmayan gerzekalı grubun aptallıkları

1- Bu paça köpeği takımından bir grubu arkamızdan yazıp dururken, üyelerimizden birir zalim arkadaşımız isim vermeden ve hedef göstermeden ki ( verdiği tek isim uzaylı et di vede tolga ) yazı yazdı, eleştirdi. Bu isismsiz yazıyı hemen üzerine alınıp kudurdular Smile

Çok komik yarası olan gocunur, suçunuz burdan belli, madem suçunuz yoktu, anlatılan olayların sizi kastettiğini nerden çıkardınız, demekki anlatılan olayları biliyordunuz anında kudurdunuz. demekki bu olayları yapıyordunuz

2- Kulağıma gelen iddiaya göre demişlerki internette bazıları yazılarında diyorki bayan görüken üyeleri, artık nasıl bayan ben merak ediyorum, uzaylı etnin bayanları taciz ettiğini bile bile demekki oda hala onla görüşüyor, uzaylı et size fırsat kolluyor diyor ( iyide bayan bizim uzaylı et diye kastettiğimiz insanın kim olduğunu nerden biliyorsun, yoksa bahsedilen tecavüze yakın taciz olayını o görüştüğün ve fırsat kolluyor dediğin insanmı yaptı vede sende bunu biliyormusun

Yoksa sen hemcinslerinimi pazarlıyorsun ( Bakın yine kendi kendileri düşürdükleri durum, suçlarının ispatı Smile )

Biliyorsunuz et bir uzayylı filmidir Smile Ufak bir çocukla uzaylı bir varlık arasında geçer

Bunlar galiba kendilerini uzaylı sanıyor, uzaylı lafını hemen üzerine alınıyor Smile

3- Bakıyorsunuz daha öncede tartışmanız olmuştur o zaman sana hakeret etitği niki unutmuş şimdi kendi nikiyle yazıyorki ben şunu demiştim o zaman Smile

Demekki bu insanlar birden fazla nikle üç beş nikle kendileri çalıyor kendileri oynuyor Smile Aynı maymunlar gibi Smile

Birde bizi suçlamaya kalkarlar utanmadan, birden fazla nik alıyor diye. dedim ya başkalarına iftira atarlar, kendi hataları bu kadar ortadayken görmemezliğe gelirler

4- bakın sadece bizi karalayabilmek için bizdeki üeylerden birinin fi tarihinde para aldığını iddia eder ve bunu suçmuş gibi göstermeye kalkarlar ama uzaylı et lerinin aldığı paralardan hiç bahsetmezler ( Kulağıma gelen iddiaya göre demişlerki internette bazıları )

Bundan daha kötüsü uzaylı et nin taciz ettiği bayanlardaki taciz olayını hiç suç göstermez uzaylı et ye hocam diye hitap ederler ( işte suçlarının ispatı )

Halbuki bilinmez bizden suçladıkları kardeş belki hatasından vazgeçmiş ve ben Hayra yönelmek için yanınıza geldim demiştir

Guya dekonttan bahsederler iyide bunların hocam diye hitap ettikleri uzaylı et nin aldığı paraların dekontu vardır bizde, zaten buna gerek yok adam açıktan alıyor, fiyat yazmış internete Smile

Guya dekonttan bahsederler, Smile Koysunlar bakalım dekont tarihini , bizde koyalım o üyenin üyelik tarihini bakalım bizden öncemi, bizden sonramı Smile

Ha birde şöyle bir durum var zaten o üyemiz bu olayı kabul etmemektedir, bu sadece iftira , yalan ve oyun demektedir

Ve bence bu üyemiz doğrudur, ha birde bu arkadaşımız sadece bizde üye değildir, internette pek çok sitede üyedir. Hadi o siteleride suçlayın uzaylı et nin köpekleri

Smile Zeka seviyelerinden gerçekten artık ben şüphe ediyorum bunların

Bakın usta hırsız ev sahibini bastırırmış, kendi suçlarının ispatını o kadar güzel yapıyorlarki, birde pişkin pişkin utanmadan arsızlık edip iftira atıyorlar

Ar Namus beş para diye bir Söz var ya halk arasında

Şimdi bunlar aç kaldıkları için kudurmuş köpek gibi saldıracaklar ya , tutmuş birde ****** düşmanı, Vatan haini bir insanı almış guya canlı tanık yapıyorlar Smile

Zaten bu hareketleri bunların ne mal olduğunu anlatmaya yeter Smile

Kulağıma gelen iddiaya göre demişlerki internette bazıları birde bizim üyelerimizi korkutmak için mahkeme Smile savcılık Smile gibi laflar ediyorlar ( zekaları bu kadar geri, ****** düşmanlığının hesabını vermek için eminim çağrılmışlarıdr onlar ama yalan bunlarda had boyutta olduğu için, yine lafı kıvırıyorlardır )

Kulağıma gelen iddiaya göre demişlerki internette bazıları vatan hainiydi niye sitende moddu, yine kafaları çalışmamış kendilerine güldürecek komik bir soru sormuşlar

1- Ben bu siteye geldiğimde o şahıs zaten sitedeydi, o bu siteye benden önce üyeydi

2- Cumhuriyet kanunlarına göre bir insan suçunu işleyene kadar suçsuzdur, suç işlememiştiki siteden uzaklaşmaşı için bir şey yapmamız gerekeydi. Ne zaman suçunu işledi ******ü karalamaya kalktı, siteden uzaklaştırıldı ve ******ü karalıyor diye bizim uzaklaştırdığımız bu şahsı siz sitenize alıp şahit yaptırmaya ve yazdırmaya kalktınız Smile

Aklıma Ayeti Şerife Geliyor '' Biz insanı en güzel şekilde yarattık, Sonra aşağıların aşağısına çektik ''

Aklıma Atasözü Geliyor '' Usta hırsız ev sahibini bastırır ''

Aklıma Atasözü geliyor '' şeytan eşer kendi düşer ''

Bunlar uzaylı etnin artıkları size ne kadar uyuyor değilmi, iftira, satılmışlık, hainlik, yalan, dolan , hile hurda.

Ve aklıma Hızır Aleyhisselamın Sözü Geliyor '' Aslıhu, neslihu ''

vatan hainlerle birlik olabiliyorsunuz, aslınız vatan hainimiydi yoksa Smile

Ve sözlerimi Merhum Mehmet Akif Ersoy'un Bir İkiliğiyle kapatıyorum

'' Acırım billahi tükürüğüme, tükürsem yüzüne ''

Nmususzluk bunlarda , yalan bunlarda, herşey bunlarda hala utanmadan başkalarını suçlama bunlarda Smile

Evet sta..ar dans grubu, palyoçalar ekibi işte gerçek yüzünüz bu Smile

En son ulvi tarafından Salı Kas. 30, 2010 7:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Empty
MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 5:26 am

hocam kelımesı kelımesıne, her satırına katılıyorum.. tesbıtlerın o kadar dogrukı hocam ıste bu kadar diz boyu haysiyetsizlikleri. gayet basit bır mantıkla tahlil etmişsin onları ve yemınle cok dogru cunku bende gördum ne kadar adi olduklarını. Allah merhametını esırgesın onlardan. yeryüzünden silsin onları!!! o derece nefret doluyum nasıl bu kadar alenen cirit atabiliyorlar!!! dilerım bır gun bu kirli oyunları bozulur ve boğulurlar kendı ayıplarında
Nisam
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 9:42 am

uzaylı e.t nerdeyse bunların yanında temiz o en azından sapık değil

adam orda resmen sapıklığını yazıyor pale bayan üyeler ise teşk. ediyor

bu ne perhiz bu ne lahana turşusu Shocked
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 2:43 pm

güncel ..........
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 3:03 pm

s.a. hocam insan aslına çeker,,açlığa karşı karnına taş bağlamış,,peygamberin mirascıları ,para uğruna Allah tan gafillere karşı ,,daha çok HAK ,,DER,,DİYENLERE Allah yar ve yardımcıdır.....selamla,,haddimi aşarsam Allah affetsin
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 1:40 pm

Bunların birde bayan üyesi çıkmış aydelinen, et eydelinenden cin çıkarırken güzel çıkarmış, tadı damağında kalmış ki, kemiği elinden alınmış köpek gibi ağzından salyalar akarak sağa sola ürüyor

Aydelinen senin boş boş havlamalarından ve ürmenden bıktım, itin Duası kabul olsa gökten kemik yağardı senin Duan kabul olsa gökten erkek yağardı

para için kaç kişinin ortasında dolanan bir haltsın ne olduğun zaten savunduğun et den belli açtırma daha fazla ağzımı

Bakın şu aşağıdaki olayı aydelinen hocası et yapmıştır yani aydelinen uğruna müsadeleye girerek bizlere iftiralar attığı hocası

Artık eydelinenin ne olduğuna sizler karar verin, ben karışmıyorum

fraude demiş ki:
Bu konuyu görünce başımdan geçenleri anlatmak istedim bazı arkadaşlar bilir ama bilmeyenlere gerçekten ibret olsun.

Daha önce bahsettiğim gibi uzun süredir bana musallat bir ifrit arkadaşları ve topladığım diğer varlıklar vardı. Bunlardan kurtulmak için yıllarca uğraştım ama sonuç şikayetlerim artarak devam etti. En son l.... sitesinde bakınırken bir kişinin önerisi üstüne e..... adında kişiye başvurdum bana bazı şeyler yolladı ve sirke ile yıkanmamı vs söyledi parasınıda ptt ile yolladım. Söylediklerini yaptım iyileşeceğime daha kötü oldum sirkenin kokusu rahatsız ederdi artık duymaz noktaya geldim her gün sirke ile yıkanmaktan neyse bende düzelme yok vücudumdaki bir noktada dayanılmaz ağrı var sonunda yanına çağırdı beni (bu arada sirkenin ocakta kaynaması ve bazı maddelerin ilavesi ile tütsü falanda yaptım) kalktım gitti ama salak benim adamın yanına gecenin bir yarısı varacaksın ne işin var otur oturduğun yerde neyse beni transa geçirmeye çalıştı nafile sonunda o transa geçip ifritimle beni konuşturmak istedi. Evet ifritimle beni konuşturmak istemesinin bedeli rivayete göre kendinde değilmiş üstüme saldırması oldu o gece nasıl bitti ve ben o adamın elinden nasıl kurtuldum bilemiyorum hatırlamak bile istemiyorum kolum yüzüm gözüm mosmor sonuç ne ağrılar daha da arttı. Tabi benimde bu yoldakilere inancım bitti ama aklıma bir yazı takılmıştı l... den Ulvi hocam neden bazı hocalar kadınları kızları ayağına çağırıyor ervahları olduğu yerden almaya yetmiyor mu diye bir yazı yazmıştı sonra Allah rızası için yardımlaşmayı okudum ve mesaj attım Allah razı olsun cevap geldi ve 1 gecede üstümdeki her şey gitti tüm varlıklar büyüler üstelik Ulvi hocam ne anne adımı biliyordu ne resmimi gördü ne adımı biliyordu ve karşılığında hiçbir şey istemedi. Allah razı olsun kadim dostum dünyada iyi ve ilim sahibi olan insanların olduğunu umudumu yitirdiğim anda gösterdin bana.

Arkadaşlar gözünüzü açın dikkatli olun şarlatanları hoca sanmayın namusa göz diken değil hoca insan bile olamaz...

En son ulvi tarafından Ptsi Kas. 29, 2010 2:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:22 pm

Allah tan korkuları yok ki kuldan utansınlar.. Hem o kadar edepsizlik hayasızlık yapın hemde hiç utanmadan konuşun...

Sizden iyi politikacı olur.. Very Happy Bence internet aleminde harcanıyorsunuz.. Very Happy

Birde utanmadan ahlak dersi veriyorlar Allah Allah..

Hocam iyi ki varsınız iyi ki tanımışım sizi,Rabbime şükürler olsun ki bu kadar değerli insanların içindeyim...
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 2:33 pm

Allah razı olsun hocam Allah sizi başımızdan eksik etmesin inşaAllah
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 4:16 pm

allah razı olsun hocam allah başımızdan sizi eksik etmesin allahım gücünüzü ilminizi artırsın
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:48 pm

KULA BELA GELMEZ HAK YAZMAYINCA,
HAK BELA YAZMAZ KUL AZMAYINCA !!!!
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 11:43 pm

Allah bildiği gibi yapsın bunları hem bu dünyada hem öteki dünyada
ırz düşmanlığı bunlardan parayla yardım edememe bunlarda ben bu ekibe gidip iyileşen bir kişi görmedim ama 40 metre dil ve her çeşit çirkeflikte bunlarda
artık Allah ıslah etsin demiyorum Rabbim layıklarını buldurur inşaallah bu ne oldukları belli olmayan mahlukatlara

ama sorsan ar namus tertemiz adamlarda zenbille inmişler haberimiz hatta sütte leke var onlarda yok çünkü şirk, yalan, iftira, tecavüz bunlar onları lekesiz yapıyor

eee ar damarı patlayınca böyle olunuyor demek ki
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:06 pm

Doğru söze ne hacet sevgili nisra kardeşim,
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 9:48 pm

REZİLLİK BÖYLE OLSA GEREK UTANMAZLAR ALLH C.C ÇOK BÜYÜK ECELİNİZ GELMİŞKİ BİZİM SİTEMİZE PİSLEMEYE TEŞEBBÜS ETTİNİZ TÜÜÜH SİZEEEEEEEEE
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 10:28 pm

hocam zeka seviyelerine ne şüphe...

onların akılları cin gibi çalışıyor maşaALLAH ama neye ???

nerde dolandırıcılık var
nerde kadınların zaaflarından faydalanmak var
nerde düşmüş elaman dileyen insanların elindekini avcundakini yemek var anlarda zehir gibilier Very Happy

haklarını yemmek lazım şimdi Very Happy Very Happy
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))   Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :)) Icon_minitimePerş. Ara. 09, 2010 3:50 pm

saf insanım hemen kanıyo bölelerine işte

Para Uğruna namusla Oynayanlar ve Uşakları ( ruhsal ezikleden dansöz staar palyaçosu ve grubu :))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında
» SİLİNEN... Staar dansöz grubunun aydelineni hakkında
» canda değer cananda uğruna
» Dua Grubu
» Hüddamiler Grubu ( Dünyada, Yeryüzünde, Tarihte İlk )