iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması

2 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Empty
MesajKonu: Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması   Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:12 am

Sevgili Üyelerimiz İnşaAllah kimse yeni getirilen güvenlik ve bıktırmama amaçlı yardım şeklini yanlış anlamaz.

Artık Manevi Yardım üyelerimizin kategorisine göre günlere ve kişilere bölünecektir İnşaAllah. Aynı zamanda gün sayısı sınırlandırılmasıda getirilmiştir.

Önce mesaj sayısına bağlı, üyelik sıralamamızı yazayım

1-) 0-100 mesaj arası yeni üye

2-) 100-250 mesaj arası üye

3-) 250-500 mesaj arası aktif üye

4-) 500-750 mesaj arası usta üye

5-) 750-1000 mesaj arası seçkin üye

6-) 1000-1500 mesaj arası özel üye

7-) 1500 mesaj ve yukarısı öncelikli üyedir

Burdaki rakamlar 1-2-3-4-5-6-7 üyelerimizin gruplarına göre yardım alabileceği gün sayısını göstermektedir. ( Ama şimdilik bu gün sayılarına uyulmayacak, aşağıdaki şekilde yapılacaktır. )

1-) Yeni üye haftada iki gün sadece cumartesi, pazar günleri yeni üyelere yardımcı olunacaktır ve ve daha öncelikli üyeler varken, onlardan sonra bakılacaktır. Yardım şekilleri sadece tarif şeklinde olacaktır, açtıkları başlıklara cevaben. Hiçbir Forum Hocası tarafından aktif ve canlı bir çözüme gidilmeyecek, sohbet alanında şifa uygulamasına gidilmeyecektir.

2-) Üye yada normal üye haftada üç gün yardım alacaktır, Cuma, cumartesi ve pazar. Yardım şekilleri kısmen yetiştirilmiş talebelerin okumasıyla destekli çözüm tarifi şeklinde olacaktır. Kesinlikle sohbet alanında direk şifa uygulanmasına gidilmeyecektir.

3-) Aktif üye, haftada beş gün yardım alacaktır. Pazartesi, Salı, Çarşamba , Perşembe, Cuma. Yardım Şekli, kısmen yetiştirilmiş talebelerin okuması, kendine çözüm şekilleri tarifleri, sohbet alanında kısmen yetiştirilmiş talebelerle ve Forum Hocalarıyla direk şifa uygulamaları şeklinde olacaktır.

4-) Usta Üyemiz ve diğerleri haftanın her günüdür. her türlü yardım şekline tabi tutulurlar. Ama manevi yardıma başlanırken grup sıralamasına göre öncelik tanınır.

Bu arada Ehli Sünnet Dostları, yönetici ve moderatörler ve kısmen yetiştirilen talebeler ise her türlü grup sıralamasından muaftır. Ve en önceliklidir. Ehli Sünnet Dostları 'nın kendi aralarında grubunun önemi vardır.

En son ulvi tarafından Paz Kas. 14, 2010 12:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması   Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:50 pm

Güncel ..........
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması   Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 12:58 pm

çok güzel olmus abım bundan böyle mesaj sayısına ve aktifliğine göre yardım uygulanır boylece sahtekarlardan elenmiş oluruz
http://www.bynokta.com
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması   Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 1:02 pm

Zaten onun için yapıldı kardeşim. İnşaAllah. Allah Razı Olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması   Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 8:38 pm

Güncell............

Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manevi Yardım Bölümü Taşınmıştır
» Duyuru Manevi Yardım Paylaşım Günleri Hakkında
» hocam ULVİYİ SEVMEYENLERE MANEVİ YARDIM YAZIN...
» ulvi 'yi Sevmeyenlere Manevi Yardım Bölümü Hakkında
» ULVİ HOCAMA BAŞTA,,TÜM EHLİ SÜNNET MANEVİ YARDIM EKİBİNE İÇTEN TEŞEKKÜRLER