iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocam yardımınıza muhtacım

2 posters
YazarMesaj
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocam yardımınıza muhtacım Empty
MesajKonu: ulvi hocam yardımınıza muhtacım   ulvi hocam yardımınıza muhtacım Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:55 pm

saygıdeğer ulvi hocam mesajımı görüpte bana bu bölümde başlık açmaya yönlendirdiğiniz için ALLAH C.C sizden razı olsun.saygıdeğer hocam sorunumu size kısaca anlatmak istiyorum.9 yıllık evliğim.5 yıldır cehennem azabı yaşıyorum.tek suçum eşimin ailesiyle birlikte oturmak istememem.Eşim çok merhametli insancıl sevgi dolu biriyken bana 5 yıldır azap çektiriyor eşimin gittiği hocalar 3 harfli musallat oldu demişler.bendede uykusuzluk huzursuzlukve korkular olmaya başladı.namazımı zorla kılıyorum.gece yatarken sanki etrafımda bir sürü insan hep bir ağızdan konuşuyor.saçımı çekiyorlar.saygıdeğer hocam beni ençok üzen şey eşimin beni düşmanı bilmesi ve bana hep öyle davranması çocuğumun hatrına dayanmaya çalışıyorum ama artık dayanacak gücüm kalmadı.dışardaki hoca kispesi altındaki kötü niyetli insanlara asla gitmem allahıma şükürler olsunki sizin gibi allah dostlarını karşıma çıkardı rabbim.hocam gidecek yardım isteyecek sizden başka hiç kimsem yok.eşimin yaşattığı cehennem azabı ve ailesinin gözgöre göre yaptıkları büyüler canımdan bezdirdi.yuvamı kurtarmak eşime musallat olan 3 harfliden kurtulmak için sizin yardımınıza muhtacım.Ulvi hocam inanın bunları yazarken bile korkuyorum eşim beni büyü yapmakla suçluyor.tesbih çekmem bile onun nezdinde büyücülük.sanki içine şeytan girmiş.ben allahıma kuranıma sığınıyorum.sitenize üye olmakta hayatımı güzelleştirdi sizden ve diğer kardeşlerimden allah arzı olsun iyiki varsınız rabbime hamd olsun.saygılarımla
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ulvi hocam yardımınıza muhtacım Empty
MesajKonu: Geri: ulvi hocam yardımınıza muhtacım   ulvi hocam yardımınıza muhtacım Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:09 pm

Kardeşim şu anki durumunu yaz bizlere İnşaAllah

ulvi hocam yardımınıza muhtacım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR
» Ulvi Hocam Yardımınıza İhtiyacım Var Tekrar
» ULVİ HOCAM çok acil müdahalenize ve yardımınıza ihtiyacım var
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Saygıdeğer hocam yardımınıza ihtiyacım var...