iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yardım....

2 posters
YazarMesaj
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

yardım.... Empty
MesajKonu: yardım....   yardım.... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 5:41 pm

s a hocam ben siğillerim için sizden yardım isteyecektım. bana verilen ilaçlar yakıcı oldugu için iz bırakıyo kullanmak istemıyorum. dua ile sizden yardım istiyorum sol elimin baş parmagında,üstünde sag elimin yüzük parmagında bide dizimde bulunmaktadır dualarınızla yardımcı olursanız çok sevinirim ALLAH razı olsun...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

yardım.... Empty
MesajKonu: Geri: yardım....   yardım.... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:17 pm

Kardeşim şu an siğillerinin durumu nasıl bilgi verirsen İnşaAllah sevinirim
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

yardım.... Empty
MesajKonu: Geri: yardım....   yardım.... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:18 pm

s.a hocam . takip ediyorum henüz bi değişiklik yok aynı şekilde duruyo.ALLAH RAZI OLSUN.

yardım....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması
» yardım istiyorum......
» yardim
» Muska Nasıl Yok edilir
» Yardım