iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yardım istiyorum......

2 posters
YazarMesaj
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

yardım istiyorum...... Empty
MesajKonu: yardım istiyorum......   yardım istiyorum...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 12:52 pm

s.a ulvi hocam boynumdaki ve kollarımdaki agrılarım için yardım alabilirmiyim sizden boynum bazen çok agrıyo ve şişlik oluşuyor kollarımdada güç kaybı var hocam.birde konuşmamda bozukluk oluyor bazen takılıyorum söylemek istedigim kelimeyi söyleyemiyorum dilim dolaşıyor agzımın içinde büyüyor gibi hissediyorum.ayrıca yıllarca mide agrısı çektim hocam sonunda doktorsal olmadıgını yapılan büyülerden oldugunu ögrendim şimdide ara ara agrıyor fakat bu ozamanki agrılarım gibi degil ozman midem ve karın boşlugumu sıkan ve şiddetli bir agrım oluyordu çok çektim yıllar boyu bundan şimdi sadece midemin girişinde şiddetli bir agrım var bu sorunumdada bana yardımcı olurmusunuz.birde hocam son günlerde derin bir uyku halinde olmama ragmen gece saat 3 te uyandırılıyorum hep aynı saatte buna bi anlam veremedim iyimidir kötümüdür.kusura bakmayın bu kadar sorunla karşınıza geldim ama daha öncede korkularım için yardım almıştım sizden ilminize sonsuz güvenim oldugu ve size çok inandıgım için yardım istiyorum birazda utanıyorum dogrusu. çok fazla yardım aldım şükür RABBİME sizlerden.HAKKINIZI HELAL EDİN HOCAM.ALLAHA EMANET OLUN .RABBİMDE SİZİ SIKINTILARINIZDAN KURTARSIN.YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETSİN.AMİN.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: yardım istiyorum......   yardım istiyorum...... Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 1:22 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, İnşaAllah şu andan itibaren bir daha olmaması lazım, bugün akşam tekrar bilgi vereceksin olmazsa sohbet alanında canlı canlı uğraşacağız
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: yardım istiyorum......   yardım istiyorum...... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:31 am

s.a hocam akşam bilgi veremedim kusura bakmayın ama öncekine göre iyim boynum çok daha iyi midemde akşam çok hhafif bir sızlama şekilnde agrı oldu şimdide ara ara sızlıyor fakat hocam kollarımda agrı devam ediyor hala var yukardan bileklerime dogru ve parmaklarımada ugrayan gezici bir agrı var .hocam napım bekleyimmi sohbettemi görüşelim.

yardım istiyorum......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yardım istiyorum
» Eşim için yardım istiyorum
» Ulvi Hocam Yardım İstiyorum
» s.a. ulvi hocam.savaş var.yardım istiyorum....
» Sayın Ulvi Hocam Yardım İstiyorum