iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yardım

2 posters
YazarMesaj
ahnuba
Yeni Üye

Yeni Üye

Yardım Empty
MesajKonu: Yardım   Yardım Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 9:11 am

Bismillâhirrahmânirrahîm. Selâmün aleyküm sayın Hocam, Sizden çaresiz bir kardeşimiz için acil yardım istiyorum.
"Sedef oğlu Ahmet, 1945 doğumlu. Yaklaşık dört yıl önce başlamış rahatsızlıkları. Sudan korktuğu için abdest almada ve gusülde zorlanıyor.Kalabalıkta sıkılıyor, yalnız kalmaktan korkuyor. Namaz kılamıyor. Vesves çok, tembellik, uyuşukluk ve halsizlik var. Ölmek isteği fazla. Okuma yazması olmadığı için de fazla dua ve sure bilmiyor. Unutkanlık ilerlemiş. Bildiklerini de düzgün okuyamıyor." Bu kimse benim akrabam değil. Yalnızca yolda ve camide selamlaşıp konuştuğumuz bir kimse idi. Uzun süre camide ve yolda göremediğim için, sorduğumda abdest ve namazı terkettiğini, cinlerin etkisi altında olduğunu eşi söyledi. İnşaallah yardımlarınızı esirgemezsiniz.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 1:25 pm

a.selam değerli insan mailinizden cevapladım sorunuzu buraya yazdığınızı yeni gördüm mailinize bakarsanız.vesselam
ahnuba
Yeni Üye

Yeni Üye

Yardım Empty
MesajKonu: Geri: Yardım   Yardım Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 3:14 pm

Vas. İlgileneceğiniz biliyordum. Çok teşekkür ederim. Fakat bir bakım yapsaydınız da kardeşimizin hastalığının sebeplerini anlatsaydınız iyi olurdu. Bir de ben bu tür okumaları hiç yapmadım. Eğer cin varsa, okuduğum için bana ve aile efradıma musallat olmazlar mı? Daha önce böyle bir durum başıma geldi ve ben bu tür hastalara okumaktan uzaklaştım. Önerileriz ne olur? Selam ve saygılarımla.

Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Manevi Yardım Grubunun Üyeler Arasında Yardım Sıralaması
» yardim emir sultan can abim bir garibana yardım edebilrmisin
» yardım....
» yardim
» Muska Nasıl Yok edilir