iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selamün aleyküm

2 posters
YazarMesaj
burcu
Yeni Üye

Yeni Üye

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 10:20 pm

ben işyerinde fena oluyorum sıkıntı sinirateş basıyor baş agrısı algı sorunu yaşıyorum salavat okuyorum esnemeye başlıyorum bi hoca işyerindeki kızlar okuyor demişi ama bilmiyorum yardım eder misiniz
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:37 am

Kardeşim İnşaAllah şu andan itibaren böyle bir sıkıntı olmaması lazım, bana akşam bu başlıktan yaz. Kardeşim işyerindeki kızların okumasından olmaz bu tip durumlar. Sebebini araştırma sadece düzelmene bak İnşaAllah
burcu
Yeni Üye

Yeni Üye

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 10:15 pm

bugün daha iyiydim hocam ALLAH razıolsun gene sıkıntı bastı ara ara ama çabuk geçti bi konuda daha danışcam hocam bagırsaklarımda 6 gündür sorun var geçen perşembe akşamı belime karnıma müthiş agrı girdi gene ateş bastı ozamandan beri çalışmıyo

selamün aleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamün Aleyküm.
» selamün aleyküm hocam