iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamün Aleyküm.

3 posters
YazarMesaj
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimePerş. Mart 11, 2010 10:35 pm

Ne olursa olsun hiçbir zaman Ulvi ve haydarıkerrar hocalarımızın arkasından asla yalan ve iftiralar atmıyacığımıza. Herşeyi olduğu gibi sadece ve sadece gerçekliğiyle konuşup anlatacağımıza (iyiyse iyi, kötüyse kötü ), Hocalarımıza ve bynokta formumuza art niyetli ve kullanmak amaçlı yaklaşmayacağıma, daima bir dost olarak yaklaşıp daima dost kalacağıma ve asla ihanet ve hıyanet içine girmiyeceğime, Hocalarımız Hakkında forum içinde ve dışında asla fitne çıkarmayıp, çıkarılmış hiçbir fitneye ortak olmayacağıma ve forum içinde asla fitne ve huzursuzluk çıkarmayacağıma, hocalarımıza ve formumuza daima saygılı ve sevgili olacağıma, terbiyesiz ve edebsiz hitab ve şekillere girmeyeceğime Sevdiklerimin Başı, Şeref, Namus, Onur, Haysiyet üzerine yemin ederim.

Saygılarımla...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 2:19 am

Allah Razı Olsun güzel kardeşim, Maşaallah Rab 'bim nazardan korusun seni, Hep güzel bir kardeştin yine güzelliğini gösteriyorsun

Hoşgeldin, sefalar getirdin aramıza ama zaten hep aramızdaydın

Başlığını açıyorum İnşaallah sana ait özel başlığını şu linke

http://www.bynokta.com/dost-uye-birebir-yardm-bolumu-f61/

ve Şu anabaşlığa açmış bulunmaktayım. Artık ordan devam edeceğiz İnşaallah

Dost Üye Birebir Yardım Bölümü

Bundan sonra sıkıntı ve sorunlarını ordan dile getireceksin bize, İnşaallah
yakamos
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 9:55 am

Hayırlı günler

Benim bir saat sonra kadar boşanma davam var, bana okuyabilceğim bir dua önerebilirmisiniz.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 9:59 am

Fatihayı Şerife Oku, yetiştirebilirsen 121 sefer peşinden 7 Sefer yada 21 sefer Selamun Kavlen Min Rabbin Rahim çek
Aç ellerini Duanı Et
İnşaallah

Sonrada 1 Fatiha , 3 İhlas Oku Büyüklerin Ruhu Şeriflerine ve Ruhlarına Hediye Et

İnşaallah, Hayırlısı Olur diye umut ediyorum

Yinede En Doğrusunu Allah Bilir
yakamos
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:00 am

teşekkür ederim yetişirim inşallah , Allah razı olsun hayırlı cumalar
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Selamün Aleyküm. Empty
MesajKonu: Geri: Selamün Aleyküm.   Selamün Aleyküm. Icon_minitimeCuma Mart 12, 2010 10:01 am

Amin hepimizden kardeşim İnşaallah, Hayırlı Cumalar

Rab 'bim hakkında Hayırlısını Nasip Etsin Amin

Selamün Aleyküm.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm
» selamün aleyküm
» SELAMÜN ALEYKÜM
» selamün aleyküm hocam