iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selamün aleyküm

5 posters
YazarMesaj
reyhan
Yeni Üye

Yeni Üye

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:59 am

bana büyü yapılmış toprağa gömülmüş zor durumdayım lütfen yardım edin lütfen gerçekten doğrumudur bilmek istiyorum
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 12:15 pm

sitede çok bilgili hocalar var mutlaka size yardım edeceklerdir merak etmeyin...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 8:16 pm

s.a kardeşim konuyu haydar abiye özel mesaj ile bildir sana gereken yardımı yapacaktır vesselam
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 8:31 pm

reyhan demiş ki:
bana büyü yapılmış toprağa gömülmüş zor durumdayım lütfen yardım edin lütfen gerçekten doğrumudur bilmek istiyorum

Vealeykümselam,kardeşim sana kim söyledi sende büyü olduğunu?,veya nasıl anladın sende büyü olduğunu?,birde kardeşim sana sende büyü var kim söyledi bizede açıklayabilirmisin ona göre sana yardımcı olmaya çalışalım kardeşim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 4:48 pm

Selamün Aleyküm,kardeşim cevap yazmadın cevabını bekliyorum lütfen. Kardeşim sana sende büyü olduğunu hemde toprağa gömülü olduğunu söyleyen hangi hoca,bana özelden yazarmısın lütfen bakalım doğrumu diyor belki yanıltmışlardır kendisini,birde her söylenene kulak asma kardeşim.Madem sende büyü olduğunu hemde toprağa gömülü olduğunu söylüyor neden büyüyü etkisiz hale getirmiyor?,yoksa senden belli bir ücretmi talep etti?,eğerki bana bunları özelden veya burdan yazarsan sevinirim,sayende bizde öğrenmiş oluruz,sana hangi hoca veya kim söyledi bizde sayende bilğilenmiş oluruz kardeşim.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
pinar123
Yeni Üye

Yeni Üye
pinar123

selamün aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: selamün aleyküm   selamün aleyküm Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 5:40 pm

merhaba hocam özelinize mesaj attım bakabilir misiniz?

selamün aleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamun Aleyküm
» selamün aleyküm
» SELAMÜN ALEYKÜM
» Selamün Aleyküm.
» selamün aleyküm hocam