iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Selamun Aleyküm

3 posters
YazarMesaj
iorka
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:02 pm

Üç aydır hala beklemedeyim Smile inşaallah şimdi cevap alabilirim eğer bakılırda bir şey çıkarsa çözümü içinde tavsiyeleri almak isterim...irfan
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:08 pm

Bakım günlerine denk gelmemişsiniz demek ki kardeşim daha iki gün önce sağolsun kardeşim ulvi bir çoğuyla ilgilendi.inşallah Ulvi kardeşim geldiğinde ilgilenecektir.vesselam
iorka
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:53 pm

Denk gelmemesi mümkün değil Smile yanlış hatırlamıyorsam Mart ayında ilk mesajımı göndermiştim, hayırlısı olsun, teşekkürler...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:08 am

Kradeşim sen hergüm gündüz saat 11 de üç Yasini Şerif okuyacaksın bir bardak suya ve içiceksin İnşaallah

Nasip olursa ilk dokuz gün sonra değişim başlayacaktır diye umut ediyorum

Yinede En Doğrusunu Allah Bilir

Hayırlarla İnşaallah
iorka
Yeni Üye

Yeni Üye

Selamun Aleyküm Empty
MesajKonu: Geri: Selamun Aleyküm   Selamun Aleyküm Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 1:07 pm

Teşekkür ederim, çok iyisiniz problem nedir onuda öğrenmek isterdim özelden yazmak isterseniz daha uygun olacaksa...

Selamun Aleyküm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selamün aleyküm
» selamün aleyküm
» hocam selamün aleyküm
» selamün aleyküm hocam
» selamün aleyküm hocam