iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım.

2 posters
YazarMesaj
tonymad
Yeni Üye

Yeni Üye
tonymad

Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım. Empty
MesajKonu: Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım.   Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:50 pm

Selamın aleyküm Emir abi. Allah inancı olmayan bir dostum var. Karekter ve kişilik olarak çok iyi bir insan. Ancak kendisi bir şekilde Allah a inanamıyor. Evlenecek bütün işleri çok ters gidiyor. Neye el atsa kuruyor. Bende ona bu durumdan bahsettim. İsterse ona Allah rızası için bakım yapabileceklerini anlattım. Oda son çare olarak sizlerden yardım istiyor. Bakarsınız bu vesile ile bir kardeşimizi de hak yoluna davet ederiz. Kendi rızası ile anne adını , doğum tarihini , şu anda nerede yaşadığını söyledi. Siz istediğiniz zaman bu bilgileri yollayabilirim.

Bu arada bana okumalarınızdan çok fayda gördüm. Tekrardan Allah razı olsun. Allah Alim isminin tecelliyatını arttırsın sizlerde inşallah. Amin
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım.   Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:53 pm

Allah Razı Olsun kardeşim.ECMAİN.

Bana bu kardeşimizin bilğilerini ö.m. olarak atarsan vesile olmaya çalışalım kardeşim.Allah Razı Olsun.
tonymad
Yeni Üye

Yeni Üye
tonymad

MesajKonu: Geri: Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım.   Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım. Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 5:11 pm

hemen atıyorum abicim.

Emir abi Allah inancı olmayan bir dostum için yardım.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah rızası için yardım..
» ALLAH rızası için yardım ....
» Allah rızası için yardım
» allah rızası için yardım
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.