iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah rızası için yardım..

2 posters
YazarMesaj
aleyna25
Yeni Üye

Yeni Üye

Allah rızası için yardım.. Empty
MesajKonu: Allah rızası için yardım..   Allah rızası için yardım.. Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 6:04 pm

bu siteye tesadüfen rastladım..zira 2 aydır gezmediğim site,medyum haca kalmadı.2 aydır.kötü bir musallat yaşıyorum..kendim bu konuda bir sürü araştırma yaptım..bilgi sahibi oldum..ama yapabildiğim sadece dua okumak...geçtiğimiz ramazan ayı içerisinde 5 vakit namaza başladım..her akşam teravihye gittim Allah kabul etsin inşallah...biraz rahatladım..ama ramazandan sonra tekrar sıkıntı vermeye başladı..bu arada namazlaramı bırakmıyorum..devamlı okuyorum..ama sadece geçici bir süre rahatlama oluyor.. hocaya gittim 2 muska verdi üstümde taşımam ve eve asmam için onlarında faydasını görmedim.. bir sürüde para verdim..bu işi Allah rızasıyla yapana rastlamadım .bu sitede çok değerli hocalrın olduğunu görüyorum..yazılarınızın hepsini okuyorum...Allah rızası için bana yardım edin hocalarım..çok sıkıntıdayım..ALLAH RAZI OLSUN..
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

Allah rızası için yardım.. Empty
MesajKonu: Geri: Allah rızası için yardım..   Allah rızası için yardım.. Icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:01 pm

aleyna25 Ulvi hocamız mesajını görünce gereğini yapar merak etme belkide yapmıştır bile ama sende buralarda olki hocamızla konuşabilesin chatte

Allah rızası için yardım..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah rızası için yardım
» allah rızası için yardım
» ALLAH rızası için yardım ....
» Yardım Edermisiniz
» Allah rızası için yardım edin