iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.

3 posters
YazarMesaj
ene
Yeni Üye

Yeni Üye

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN. Empty
MesajKonu: ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.   ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN. Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 9:31 am

EŞİM 6 SENE ÖNCE HAMİLE İKEN SARA GEÇİRDİ.DAHA ÖNCE VARMIYDI KENDİSİ DE BİLMİYOR.DOKTORA GİTTİK MR ÇEKİLDİ HİÇ BİŞEY YOK.İLAC VERDİ AMA TEKRAR SARA NÖBETİ ORTAYA ÇIKTI.İLK ÖNCELERİ GECE RÜYASINA KARIŞMIŞLARDI GECE SARA GEÇİRİYORDU.BİRKAÇ HOCAYA GİTTİK AARTIK GECE OLMUYOR AMA BU KEZ GÜNDÜZ OLMAYA BAŞLADI.NÖBET ARALIKLARI YILDA 4 YADA 5 DEFA . EŞİM KENDİSİ ALİM ZATTIR RİSALEİ NURLARI ÇOK OKUYUP BİTİRMİŞTİR.AYRICA BİR TASAVVUF BÜYÜĞÜNDEN DERSLİDİR.AMA YİNEDE SARASINI ÖNLEYEMEDİK.SARA NÖBETİ SIRASINDA KULAĞINA EZAN OKUYUNCA SARASI HEMEN KESİLİYOR.BEN EVDEN DİŞARI ÇIKMAKTA ZORLANIYORUM YİNE OLACAKMI DİYE ÇÜNKÜ HEMEN EZAN OKUYUNCA SARASI KESİLİYOR.LÜTFEN BİZE YARDIM EDİN.YAPABİLECEĞİNİZ BİŞEYLER VARSA ALLAH İÇİN RESULLAH S.A.V VE BÜYÜĞKLERİN HATIRI İÇİN YARDIM EDİN.LÜTFEN AİLECE YILLARDIR ÇOK BUNALDIK...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.   ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:40 am

kardeşim özelinizden cevap yazdım bakıp bana dönerseniz. Rabbim tekrar şafi ismiyle muamele eylesin kardeşimize.vesselam
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.   ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN. Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:30 pm

Eşiniz için duyduğunuz kaygının karşılığını Allah size tez zamanda nasip etsin,İnşallah mübarek günler ve burada bulunan yardımınıza hemen koşaan değerli hocalarımız hurmetine şifa dilerim.

ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yardım Edermisiniz
» Allah rızası için yardım edin
» ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN HOCAM.
» Ulvi hocam Allah rızası için yardım edin!!
» ULVİ HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN BANA YARDIM EDİN