iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ALLAH rızası için yardım ....

3 posters
YazarMesaj
Elvin
Yeni Üye

Yeni Üye

ALLAH rızası için yardım .... Empty
MesajKonu: ALLAH rızası için yardım ....   ALLAH rızası için yardım .... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:23 am

s.a can hocalarım.bende senelerden beri olan hemeroid (basur) problemi vardı.5 sene önce bir mevlüt toplantısında okunan kuranı kerimden bana şifa olmasını dileyerek duada bulunup tüm vücudumu sıvazlamıştım.RABBİMİN yardımı ve izni ile o günden beri hiç ağrım yoktu.şifa bulmuştum.fakat şimdi ağrım tekrar başladı hemde belimdede ağrı oluyo.lütfen bana yardımcı olurmusunuz.ALLAH razı olsun.AMİN.
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ALLAH rızası için yardım ....   ALLAH rızası için yardım .... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:31 am

ve aleykümselam kardeşim,
C.Allah tez zamanda acil şifalar versin inşaallah..
Hocalarımızdan Rabbim razı olsun evvel Allah düzelirsiniz inşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ALLAH rızası için yardım ....   ALLAH rızası için yardım .... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:20 pm

KIardeşim aynı şeyi tekrar yapman gerekiyor, demekki Şifanın vesilesi o yaptığın hareketteymiş
Elvin
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ALLAH rızası için yardım ....   ALLAH rızası için yardım .... Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:21 pm

S.A HOCAM. TAMAM HOCAM ALLAH RAZI OLSUN.

ALLAH rızası için yardım ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Allah rızası için yardım
» allah rızası için yardım
» Allah rızası için yardım..
» Yardım Edermisiniz
» Allah rızası için yardım edin