iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

duanın gücü

5 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

duanın gücü Empty
MesajKonu: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:53 am

s.a kardeşlerim,

dün akşam bir rüya gördüm siz ailemle paylaşmak istiyorm

hayırdır inşaALLAH

rüyamda hava çok güzeldi bizde havuza gitmişiz fakat içimden bi ses bu son gidişiniz diyordu
oradaki bi kız transa geçmiş gibiydi yardım etmek yanına gittim hasta filan mı diye
kız sel olacanı sölüyordu denize baktım dev gibi kopmuş geliyordu

hemen ewe gittim oğluma kıyafet giydirdim kendim de giydim yanıma oğlum için yedek kıyafet aldım alışkanlık olsa gerek ıslanırsa üşütmesin diye herkes dışarıda bekliyor bu arada mahsun ve perişan bi halde

ölümü bekliyorz

o sırada ben diz çöktüm dua etmeye başladım

ben dua edince bir kaç kişide dua etmeye başladılar

ne dedimi hatırlamıyorm fakat hepimiz çok üzgündük günahlarımızdan tevbe ediyorduk ve çok samimiydik duamız çok içtendi

ben gittim oğlumun elini tuttum dedim ki birazdan ayrılacağız sen bir yere savrulacak ben bir yere savrulacağım BİRAZDAN CAN PAZARI YAŞAYACAĞIZ KİMSE KİMSEYİ hatırlamayacak sadece KENDİNİ DÜŞÜNECEK SENDE beni düşünme kendini düşün BENİM ÖLDÜMÜ GÖRSEN BİLE ARKANA BAKMA KENDİNİ KURTARMAYA BAK DEDİM

bunları derken içim cızlAdı en azından yüzme biliyor diye biraz sevindim su temizdi balçık filan da yok en azından diyodum

o sırada arkadşım aradı ağlıyordu oğlu okulda oldunu sölüyordu fakat o kendini düşünüyordu aklı başından gitmişti oysa akşamdı okul yoktu evdeki çocuğunu bile unutmuştu

ve mahşer gününü anımsadım sözcükler boğazıma dizildi konuşamadım çok şey anlatmak istedim anlatamadım çok zor bir gündü bunca zaman dua etmeyip te ihtiyacımız olduğu zaman sıkıştığı zaman dua etmesi utanç vericiydi hepimiz çok utanıyorduk ve pişmandık
fakat umudumuzu yitirmemiştik

o sırda sular geldi

ve bizimle su arasında sanki set vardı

bize dokunmadı su fakat bizden önce aldığı insanların sesleri hala kulağımda

allahım canımızı al ne olur
diye yalvarıyorlardı

bir avuç insanın duası ile rabbim bizi korumuştu:(

bunu ulvi abimin bize öğrettiği duaya bağlıyorm bizlere dua etmesini öğreneceksiniz diyor hep dua etmemizi tembih ediyor bizlere bende abimden öğrendim dua ile rabbim su ile aramıza set çekti şimdi duanın gücüne daha çok inanıyorm

ALLAH c.c razı olsun gül yüzlü abimiz bize dua etmeyi öğrettin rabbim senden razı olsun vesselm

En son mümine sultan tarafından Paz Ara. 05, 2010 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Medine Gülü
Yeni Üye

Yeni Üye

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:09 am

sa. hayırlara gelsin...duamız olmasa Rabbimize nasıl sığınırdık...hak rüya görmüşünüz..dervişin fikri neyse hesabı,,kişi meşgıliyetini gece de rüyada görüyor.genelde yorumlayabildiğim kadar rüyalarımın gerçekliğine şahidim,Allah yolunda olanlardan razı olsun ki onlar birbirleriyle de dayanışma içindeler,,,,,hayırlara erişmeniz dileğiyle,,veselam
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:33 am

hayırlara vesile olsun inşaallah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 8:39 am

Allah Razı Olsun Mümine Sultan Kardeşim , rüyan Ahiret ve bu dünyanda Hayra Olsun İnşaAllah

Sen Dua Etmeyi zaten biliyordun ben sadece diline yansıması için vesile olmaya çalıştım

Bu konuda benim vesile olmama müsade vererek Hayır konusunda beni mahrum bırakmadığın için ben teşekkür eder, Allah Razı Olsun derim
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:25 am

maşaALLAH mümine ablam...

ALLAH hayırlara çıkarsın...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:20 am

aminn allah razı olsun kardeşlerim vesselm
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:52 pm

GÜNCEL........
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 8:55 pm

duanın gücü RABBİM ŞÜKÜRLER OLSUN
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 10:02 pm

duanın gücü güncel.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

duanın gücü Empty
MesajKonu: Geri: duanın gücü   duanın gücü Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 8:05 am

güncel.....

duanın gücü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bilimsel olarak duanın gücü
» duanın gücü okuyun anlayın artık
» Dokunmanın Gücü
» ULVİNİN GÜCÜ
» ULVİNİN GÜCÜ