iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİNİN GÜCÜ

4 posters
YazarMesaj
BARAN
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:37 pm

ULVİ hocama ne kadar teşekkür etsem azdır.Geçenlerde arızalanan makine için gittiğim şantiyede tam dört mühendis makinenin başına toplandık. Arızasını bulmaya çalışıyoruz. Tam üç gün uğraştık hala bi sonuç alamadık. Ulvi hocamı aradım.ondan yardım istedim.saolsun kırmadı ve arızanın kaynaklandığı noktayı bize söyledi.Üç gündür dört mühendisin bulamadığı arıza ulvi hocamın sayesinde on dakikada çözülüverdi. Bunun gibi gittiğim ve çözemediğim tüm arızalarda hep ulvi hocama danışıyorum ve hemen arızayı gideriyoruz.Ona ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah onu başımızdan eksik etmesin.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: Geri: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 10:58 pm

ULVİNİN GÜCÜ Icon_lol dogru diyosun BARAN, benımde başımdan böyle bir olay geçtı.

yazın araba kiralamak zorunda kalmıştım. malumdur kıralık arabaların nasıl hoyrat kullanıldıgı ve uzun yola çıkıcak kadar güvenli olmadıgı... şehir merkezınden çıkmaya korktuğum o arabayla tam 2000 km yaptım, tık demedi ULVİNİN GÜCÜ Icon_razz

benım hocam nokta vuruşu yapar övünmek gibi olmasın ULVİNİN GÜCÜ Icon_razz
aliki
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: Geri: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 2:14 am

Çok bunaldığım ve tüm yolların kapandığını düşündüğüm an bana yardım eli uzattınız ve gözümün açılmasında yardımcı oldunuz.Allah razı olsun hepinizden.Teşekkür ederim herşey için.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: Geri: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimePaz Şub. 14, 2010 11:27 am

Allah Razı Olsun, dürüstlüğünü muhafaza ederek gerçekleri inkar etmeyen kalbi güzel insanlar.

ULVİNİN GÜCÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİNİN GÜCÜ
» Dokunmanın Gücü
» duanın gücü
» Pozitif Düsünce ve Beyin Gücü
» bilimsel olarak duanın gücü