iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİNİN GÜCÜ

3 posters
YazarMesaj
BARAN
Yeni Üye

Yeni Üye

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 11:23 pm

YILLARDIR DOKTORLARIN ÇARESİNİ BULAMADIĞI HATTA DÜNYADADA ŞUANDA KANSER GİBİ TEŞHİSİ KONULAMAYAN ALLERJİ HASTALIĞINI 25 SENEDİR ÇEİYORUM. GEÇENLERDE TEST YAPTIRDIM. 540 TGE YANİ ALLERJİ DEĞERİ ÇIKTI. BU KONUYU ULVİ HOCAMLA PAYLAŞTIM. BANA YARIYA DÜŞECEĞİNİ SÖYLEDİ.HEMEN GİDİP TEKRAR TEST YAPTIRDIM.ÇIKAN SONUÇ 250 TGE. (İSTER İNANIN İSTER İNANMAYIN)İNANMAYANLARIN ADRESİNE RAPORLARI GÖNDERİRİM) DAHA SONRA BEN ALLERJİMİN TEKRAR YÜKSELMESİNİ ESKİ HALE GELMESİNİ İSTEDİM ULVİ HOCAMDAN. SAOLSUN KIRMADI VE YÜKSELTTİĞİNİ SÖYLEDİ. YİNE TAHLİL YAPTIRDIM VE ÇIKAN SONUÇ 440 TGE. ALLAH ONDAN RAZI OLSUN. ARKADAŞLARIM KARDEŞLERİM İNANMAYAN VARSA RAPORLARI GÖNDERİRİM.ÇOKDA CİDDİYİM. HATIRLATAYIM ALLERJİ TESTİ NEYSE ODUR.YANİ AÇKENDE AYNI ÇIKAR TOKKENDE.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: Geri: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 12:40 am

Baran kardeşim çok geçmiş olsun,Cenab-ı Allah'ım acil şifalar versin.Benim bu konuda söylemek istediğim bir söz var,gerçi bu söz senin yazılarını okurken ilk aklıma gelen şey oldu,bu söze ne kadar katılırsın bilmiyorum," Armut yemek istiyorsan armut ağacının gölgesinde,altında yatacaksın,Şeftali yemek istiyorsan şeftali ağacının altında yatacaksın.".Ulvi hocamı biliyorsun Allah razı olsun,diğer hoca geçinen ben hocayım diyerek ortaya çıkan veya çıktığını sanan meyva vermesi gerekirken meyva alan zaat lara benzemez.Aksine ALLAH RIZASI için çalışıp,çabalayan ALİM biridir.Zaten buyüzdende meyve veren ağaç taşlanır misali.

Ulvi Hocamdan Allah Razı Olsun,Bizleride İnşaallah kendine benzetir.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

ULVİNİN GÜCÜ Empty
MesajKonu: Geri: ULVİNİN GÜCÜ   ULVİNİN GÜCÜ Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 11:05 am

Allah Razı Olsun kardeşim. Evet alındığı gibi verilebilirde. Mantık basittir gittiğin yoldan geri dönebilirsinde. Ancak bu bizler gibi gelişmiş bilgiye sahip dünyada nadide insanlar için geçerlidir. Bunu her cinci, hoca yada medyum yapamaz.,

Zaten hataları ve kafasızlıkları oydu. Zannettilerki geliriz yanlarına iki abi çekeriz iki hocam der öğreniriz, sonra gerçek yüzümüzü sırtlanlığımızı gösterir hakaret ve iftiralarla lekeler, öğrendiklerimizlede para kazanırız.

Tutmadı hesabları altı ay o kadar ayağımıza düşüp hocamlar, abimler sonucu öğrendikleri sadece bir hiçti. Ve o hiç bile ellerinden geri alındı. & aylık emek ve ettikleri o kadar masraf, açtıkları iki site ve ötesi salaklılarının nişanesi ve göstergesi olarak yanlarına kar kaldı.

Zaten o hiçte ellerinden alınınca başlarından aşağı kaynar su dökülmüş gibi oldu, akılları şaştı. neye uğradıklarını şaşırdılar ve kuduz köpek gibi saldırmaya başladılar.

Aptallıklarının vermiş olduğu piskolojiden kurtulabilmek ve biraz rahatlayabilmek için kendilerine salaklığıyla ün salmış sahte hocalar buldular , onun eteği altına saklandılar.,

Ne yazıkki hocalarıda göbeğe yazı yazın dedi, Ayetler'i köpeğe yedirdi.

Evet kardeşim verilen herşey anında geri alınabilir hiçbir zaman dal gövdeyi geçmez geçemez.

Ve bizler verdiklerimizden değil vermediklerimizden bile herşeyini alabilecek güç, kapasite ve bilgiye sahip İnsanlarız Şükürler Olsun Rab'bime.

Ve artık sadece yanlış forumlardaki bizle muhatap olan insanlardan değil, bizle muhatap olmayan insanlardanda kalb,nde bize karşı kötülük taşıyan herkesten ilmi, gücü, ve varsaki ( çoğunda yok, çoğu sadece yalancıdır yalan söylüyor ) bağlantıda olduğu manevi varlığı, hissi, manevi alemleri görebilme yeteneği bizler tarafından alınmıştır.

Artık hiçbirinde bişey yoktur. İspatı kolaydır basit bir testle deneyin . Göreceksiniz ne kadar boşlar yalanları anında açığa çıkacak

Mesela yanındaki gavsa sor deyin üstümdeki elbiseyi tarif etsin yada cine.

Bakın nasıl karı gibi kıvırmaya başlıyacaklar, göreceksiniz

Asla bir gavs bir elbise tarif etmekten aciz değildir yada cin

Bu dediğim gavsa sorun ibaresi sadece gevs dedesi olduğunu iddia edip onla görüştüğünden dem vurab cinlerin oyuncağı şeytanın esiri olmuş bir şarlatan içindir

Aslında yanında gavsı yoktur , cinide yoktur. Hiçbirşeyi yoktur görmez atar işte

Sallamak heyle olsa bedava

ULVİNİN GÜCÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİNİN GÜCÜ
» Dokunmanın Gücü
» duanın gücü
» Pozitif Düsünce ve Beyin Gücü
» bilimsel olarak duanın gücü