iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim

5 posters
YazarMesaj
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Empty
MesajKonu: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 11:43 pm

S.A kardeşlerim arkadaşlarım

Geçen yıl beraat kandili öncesi hayatımın dönüm noktası oldu. Öncesinde nasıl Allaha ağlayarak dua etmiştim Rabbim derdi veren sensin dermanınıda ver, Sen istemezsen yaprak oynamaz diye ve Rabbim Ulvi Hocamla karşılaştırdı. Öncesinde bilen bilir bilmeyen için yineleyeyim yaklaşık 20-25 yıldır benimle yaşayan 3 ifritim ve bir çok cinim vardı ayrıca defalarca ölümümden akla gelebilecek birçok kötülük için yapılmış büyü. İnanılmaz sıkıntılarım vardı. Biri namaz kıl dese gırtlaklayacak hale gelirdim o kişiyi yılda bir kere anca yasin okuyabilirdim. Hatta uzun yıllar onuda okumadım 1 yıl önce benden ifriti temizlemek için tecavüze teşebbüs eden malum sitenin malum hocalarının birinin elinden kurtulduktan sonra Rabbim Ulvi Hocamı çıkarttı karşıma 20 yıldır bir çok muska taktım dünyanın parasını ödedim sonuç 0 dı hatta daha da kötüleştim. Ulvi Hocam Allah razı olsun beni hiç tanımadan adımı bile bilmeden hiçbir karşılık beklemeden bir gecede tedavi etti beni. İnanamadım şaka gibi geldi. Bakım yapan bir hoca vardı onu aradım çok şaşırdı tertemizsin dedi ne yaptın kime okuttun kendini dedi. Ve 1 yıl geçti abdest almayı bile hatırlamadığım dönemden şimdi şükürler olsun maşaallah 5 vakit namazımı kılabiliyorum işlerim düzene girdi ne zaman başım sıkışsa yanımdaydın Ulvi Hocam Allah Razı olsun.
Ulvi hocam sayesinde Haydar Hocamla ve Emir Sultan kardeşimle tanıştım.
Sizlerdende Allah Razı olsun emin olun sizleri görmedim tanımıyorum ama ailemden daha yakın oldunuz bana.
Onlara danışamadıklarımı size danıştım.
Sabırla dinlediniz yol gösterdiniz.
Gittiğim bir kaç sohbet alanında başımın açık olduğunu görünce abdest almayı biliyormusun ki ne işin var burda sözlerine muhattap kalmıştım 3-5 kez ama Ulvi Hocam hiç kırmadınız beni en ümitsiz anlarımda destek oldunuz yol gösterdiniz. Allah tan ümit kesilmez bunu öğrettiniz. Halbuki çoğu yerde senin kıldığınız namaz kabul olmaz vs. gibi sözler duymuştum sonradan öğrendim ki Şeytanın kovulma sebebleri arasında Allah tan ümit kesmek vardı. Siz kestirmek isteyenlerin aksine kestirmediniz ve dini sevdirdiniz. Haydar Hocamda aynı şekilde dini sevdirenlerdendi. Şükürler olsun sizlerle karşılaştırdı Rabbim.

Üstüne üstük Ulvi Hocalarım (hatta Nurer Hocam söylemişti bunu) tüm Ulvi Hocalarıma kadim dost yaptınız bu şerefe erdirdiniz.

Ulvi hocam sizden milyonlarca kez özür dilerim çünkü size saldırılar gerçekleştiğinde sizi yeteri kadar savunamadım ama emin olun her namazın ardından ağlayarak Peygamber Efendimiz SAV Hz. ne komşu olmanız için dua ediyorum. Aynı şekilde Haydar Hocam size ve Emir Sultan kardeşimede, Rabbim ilimlerinizi arttırsın ve iki cihan nuru Peygamber Efendiniz SAV le sizleri komşu yapsın.

Hayırlı kandiller dilerim.
fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:36 pm

Güncel....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 3:55 pm

fraude
Normal Üye

Normal Üye
fraude

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 10:05 pm

HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 8:58 am

Rabbim hocalarımızdan her iki cihanda razı olsun inşaallah
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 11:30 am

Her iki cihanda da Rabbim Ulvi hocamdan Haydar hocamdan Emir hocamdan razı olsun inşallah...
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim   Allah Razı Olsun Ulvi Hocam Haydar Hocam Emir Sultan Kardeşim Icon_minitimeÇarş. Kas. 24, 2010 12:42 pm

hemde bir degil bin defa razı olsun RABBİM hocalarımızdan. onları ALLAH için çok seviyorum vallahi.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ HOCAM VE EMİR SULTAN HOCAM ALLAH SİZLERDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH
» Ulvi hocamdan,haydar hocamdan ve emir sultan hocamdan ALLAH c.c razı olsun
» SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN... ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...
» ULVİ HOCAM,HAYDAR HOCAM VE EMİR SULTAN'A YÜREKTEN TEŞEKKÜRLER...SİZLERLE YOLUMU KESİŞTİREN RABBİM'E ŞÜKÜRLER OLSUN...
» EMİR SULTAN hocamdan ALLAH razı olsun